EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Yaprak dökümü

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Yaprak dökümü

Post by mar999 on 06.03.18 19:04

Meni je npr tokom prvog emitovanja bio skroz drugaciji dozivljaj tog njihovog odnosa u odnosu na drugo emitovanje tj gledanje drugi put serije.. Vise sam bio na strani Nedzle ali sad kad sam detaljnije odgledao seriju mi je ipak na kraju Lejla ta koja ima, tako da kazem bolju dusu. Ispalo je da je Nedzla veliki egoista i iako to mozda nije lose s obzirom da je najbolje zavrsila u odnosu na druge opet vise cenim Lejlinu pozrtvovanost. Ali opet, Lejla se vratila Oguzu posle svega tako da jee daleko od cvecke.

mar999
Member
Member

Poruka : 335

Back to top Go down

Post by JecaMec on 06.03.18 19:07

Gledala sam ovu seriju tek sada po prvi put i poslednjih 15 minuta sam bukvalno plakala kao kiša. Iako mi je na početku, moram da priznam, serija izgledala dosadno, što su epizode dalje odmicale bila mi je sve zanimljivija. I dalje ne mislim da je radnja serije nešto posebno interesantna, ali slobodno mogu da kažem da je ovo najemotivnija turska serija ikada. Osetila sam svaku njihovu reč, svaki njihov uzdah, svaku njihovu suzu... Ježila sam se i plakala kao da se sve to odigrava pred mojim očima. Zaista sam oduševljana! Ovakva emocija i ovakvi glumci se sigurno više nikada neće ponoviti!

Kad smo kod likova i meni je Lejla bila omiljeni lik. Slažem se da je dosta bila nestabilna, ali je uvek uspevala da se izbori. Takođe, od svih njih ona je najviše propatila. Sve u svemu, gledanje ove serije je ostavila snažan uticaj na mene i ostaće mi u lepom sećanju. ❤️
JecaMec
Member
Member

Poruka : 420

Back to top Go down

Post by teletabis on 06.03.18 19:11

Potpuno se slazem, najbolja serija, snimala sam celu seriju i sada je konacno imam u kolekciji u dobrom kvalitetu, da se nekada podsetim lepih stvari, tesko da ce neka turska serija biti poput ove.
Naravno tu je i KVP i Zabranjeno voce, ali je KLP po meni najbolja smile
teletabis
Junior member
Junior member

Poruka : 140

Back to top Go down

Post by TVman on 06.03.18 19:15

Meni je od svih sestara bila najdrza Fikret, nekako po meni ona je imala dobru dusu. Nije losa bila ni Lejla, al Fikret nekako mi je bila posebna. Obozavao sam dijaloze izmedju  nje i Ali Riza wub

Nedzla egoista, i Oguz isti.

Dok Ferhunde i Dzevrie su mi bili bas zabavni, a kod nas sa sinhronizacijom su mi bili jos zanimljiviji (odlicno je bila uradjena). Na njihove sastanke u kuci sam umirao od smeha.

Seriju nisam gledao odavno vec 7 godina kako je zavrsila, ali sam prosle godine citao knigu. I jako je izmenjena serija, takodje da nije radjena bas po romanu. Al sustina je uglavno ista.

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 701

Back to top Go down

Post by Latinac on 06.03.18 20:53

Juče je završena 172. epizoda, a danas je završena serija u epizodi od sat vremena. Nema reči koliko mi se gadi Prva.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2661

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Stef on 06.03.18 21:38

Uhvatio sam danas i ja kraj čisto da vidim da l mi je podjednako emotivno kao i pri prvom gledanju, scene opraštanja na stanici, Ferhundin plač u praznoj kući i finalna scena spektakl naklon

Btw, Nedžla, Ferhunde i Dževrije wub Ostali zzzzz

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9031

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 06.03.18 23:13

Hajrije je bila naporan lik thumbdown

Slažem se da je Lejla bila žrtva, koliko su je ubijali pojam s udajom wall
Nikola94
Member
Member

Poruka : 243

Back to top Go down

Post by Archie on 07.03.18 0:03

Ferhunde mi je definitivno omiljen lik u turskim serijama. Sjajno napisan i odglumljen lik. wub wub wub

Posting Freak

Poruka : 1637

Back to top Go down

Post by Marijana on 07.03.18 0:09

Slažem se sa Vama. smile

Kad lišće pada mi je i dalje u TOP 1. Gledala sam dva puta. Najbolja turska serija. wub

Što se tiče likova, Ferhunde uvek mi je bila najbolja i omiljeni lik pa Fikret, Nedžla i svekrva Dževrije. smile2

Najviše me je živcirala Hajrije i Sedef, Lejla kako kad.
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1256

Back to top Go down

Post by Barbie on 10.03.18 18:06

Ovo je bio verovatno stvorena serija za ovih prostora. Verovatno i omilenija serija najveci procenat gledaoce turske serije.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1388

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top