EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El internado - Page 29 Eog4CZj

El internado

Page 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

El internado - Page 29 Empty Re: El internado

Post by ~dragana~ on 16.07.18 18:22

Meni je krivo što su ubili Fermina, mislim da je to bilo bespotrebno, zato mi ta poslednja sezona nije baš prirasla srcu, ali u kompletu serija je odlična i jedna od najboljih koje sam ikad gledala.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 625

Back to top Go down

Post by FanSte on 16.07.18 18:37

Pa nerealno bi bilo da je posle svega ostao živ, meni se sviđa što je tako ispalo jer prosto nije Supermen već običan čovek.

I meni je jedna od omiljenih serija generalno, a ujedno i najbolja španska koju sam gledao. Koliko god da je bilo kandidata, nijedna druga njihova nije uspela da me kupi kao ova.
FanSte
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2701
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 16.07.18 18:38

Mogli su ostaviti zivog Fermina, ali aj zasto ziv kada moze da umre
Ali i ja bih voleo da je ostao ziv, ali sve na sve najbolja serija koju sam gledao
Bzau-Bzz
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Poruka : 667

Back to top Go down

Post by Micokico on 28.12.18 3:40

serija je toliko dobra da ja nemam rijeci, pocceo sam je gledati davno nekad na b92 ima sigurno 7-8 godina, i evo neki dan mi padne na pamet i pogledam svih 7 sezona serije za 6 dana, medjutim neke stvari mi nisu jasne kao na primjer otkud odjednom Noiret u ludnici, sta je na kraju projekat blizanci, posto je taj projekat poceo prije nego sto se eva razbolila, malo ima ne jasnih stvari pa bi da cujem vase misljenje, ja sam se toliko uzivio u seriju da je to strasno, ali malo mi je kraaj losiji, nije trebao Fermin da umre, a i volio bih da ima jos koja sezona serije ili da se dogodi nastavak, pa da bude jos boljih misterija. Ajde da cujem vase misljenje.

Micokico
Newbie
Newbie

Poruka : 1

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Back to top