EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La fuerza del destino

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: La fuerza del destino

Post by Eiza on 06.09.15 23:57

Ponavljam, početak i kraj su za naklon naklon

Ali ono između mi nije, što reče Angel, leglo. Premonotono. Nešto tipa LAL(ona monotona etapa 20-30 epizoda prije kraja) sada na HRT-u.

Onaj dio kada su

Spoiler:
Maripaz i Ivan bili vjenčani

je skroz  zzzzz

Koliko se sjećam, tek tamo negdje oko

Spoiler:
zagonetnih Lucrecijinih bolova i dijagnoze

krenuo je rasplet, kojeg je žrtva bila meni jedan vrlo dragi lik.  cry
Jbt, i sada mi krivo zbog toga.

Ali @Vlad, najbolje da sam kreneš gledati i dokle stigneš. Nije dobro voditi se tuđim ukusima, tebi se možda svidi. thumbup

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Kaua on 07.09.15 0:15

@Eiza wrote:Nije dobro voditi se tuđim ukusima, tebi se možda svidi. thumbup
Tako je. Možemo se samo vrteti u krug sa svojim objašnjavanjima, itd...
Svako ima svoj doživljaj.
Uglavnom, vredi probati.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Sava on 07.09.15 0:16

Meni je takođe bila dobra, iako sam prvu polovinu gledao na HRT-u, a drugu preko skraćene verzije.

Ima zaista odličnih likova i familija glavne je veoma interesantna. Njihove dijaloge, svađe i pomirenja kao da je Vonn pisao, a i ovde videh najharizmatičnijeg klinca kojeg sam video u sapunjarama. Mali je toliko dobro odglumeo da mi nije bio naporan ni u jednom trenutku.

Alex, Carlota, Maripaz, Lucrecia, pa i Juan Jaime, Gerardo, Carolina.... zbog njih vredi gledati.

Moderator

Poruka : 2163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.09.15 0:55

Meni je bila skroz ok. Istina da su imali jedan dosadan deo na sredini, ali sve u svemu su bili dobri. A Maripaz mi je jedna od omiljenih villana ikada. :naklon:A njene svaadje sa majkom su neprevazidjene.  rofl naklon

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 20.09.18 20:58

Nešto se setih ovoga,premijerno sam jako slabo gledao,skoro se ničega ni ne sećam.Na petoj sam epizodi trenutno,i mogu da kažem da sam prezadovoljan.Stvarno nešto skroz drugačije od drugih telenovela,baš odskače nekako.Svi glume stvarno na visokom nivou,a i ekipa je okupljena upravo takva.Ovaj Zepeda je puke puke
kvari prosek ovde svojom pojavom.Još glumi 20-godišnjaka,a mlad ko rosa u podne.Za Laishu nikad ne bi rekao da ima tada 35 godina,ali Zepeda je horor,em gluma em izgled.Onda mi je tako glupo kad vidim da su Rosa Maria i Delia Casanova isto godište a glume majku i ćerku facepalm facepalm
Doña Carlota mi je hit,obožavam je.Pozitivan lik,i samo podjebava Lukresiju.Lukresija je ona tipična zatucana babetina ala Televisa presenta.A ona koja me je najviše oduševila je Lety Calderon.Kakva je ona glumica ustvari,svaka pohvala i naklon naklon naklon
Ima vrlo neobičnu ulogu,nije ona klasična -pobre mujer(llorona)abandonada con el niño.
Ova scena posle abortusa je JEZIVA...Kako je ona samo izgledala,šminka i njena gluma naklon naklon cry
Takve je face pravila da me je bukvalno stomak boleo do kraja epizode,i onda na kraju umire...Stvarno me je dirnula scena maksimalno.Nastavljam da gledam,za sad sve na mestu.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 750

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top