EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 42 of 43 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on 28.10.18 19:06

Uhvatio si bas los dan. Sve inace imaju mnogo bolju  gledanost. Ne znam sta je bilo tog dana.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12022

Back to top Go down

Post by Stef on 28.10.18 19:09

Bila je valjda neka debata povodom predsedničkih izbora.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10048

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.18 16:46

13.11.2018.

Globo:

Vale a Pena Ver de Novo: Belíssima - 13,4
Malhação: Vidas Brasileiras - 14,4
Espelho da Vida - 18,0
O Tempo Não Para - 26,0
O Sétimo Guardião - 33,3 (prva epizoda)

Record:

Luz do Sol - 6,8
Essas Mulheres - 5,7
A Terra Prometida - 10,0
Jesus - 10,2

SBT:

Teresa - 5,8
Carrossel - 6,6
Roda a Roda - 11,1
As Aventuras de Poliana - 13,4
Chiquititas - 11,6

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 02.12.18 18:28

29.11.2018.

Vale a Pena Ver de Novo: Belíssima - 13,9
Malhação: Vidas Brasileiras - 15,4
Espelho da Vida - 18,0
O Tempo Não Para - 23,7
O Sétimo Guardião - 29,8
Se nada mudar, O Sétimo Guardião, lançada no último dia 12/11, deverá chegar ao fim no dia 24 de maio de 2019, totalizando 168 capítulos. A obra com assinatura de Aguinaldo Silva será substituída por Dias Felizes (título provisório), de Walcyr Carrasco. No ar há três semanas, O Sétimo Guardião acumula 29 pontos audiência. A antecessora, Segundo Sol, saiu de cena com 33,5 pontos. A atual trama das nove da Globo terá dias difíceis pela frente e pegará o Natal e Ano Novo em plena segunda-feira, além do feriado longo do Carnaval.

Bela a Feia - 6,1
Essas Mulheres - 5,3
A Terra Prometida - 11,4
Jesus - 11,0

Teresa - 5,7
Carrossel - 6,2
As Aventuras de Poliana - 14,3
Chiquititas - 11,5

A TV Globo não vive uma boa fase. As suas novelas vão mal não só em São Paulo como também nas demais praças medidas pelo Ibope. No total são 15 praças medidas pelo instituto. Para se ter uma ideia, no ranking entre os dias 19/11 e 25/11, divulgado pelo Instituto em sua página oficial, O Sétimo Guardião marcou 27,3 pontos; O Tempo Não Para registrou 23,9; e Espelho da Vida não apareceu entre os dez produtos mais assistidos, ficando abaixo dos 19 pontos.
Sava
Moderator
Moderator

Poruka : 2184

Back to top Go down

Post by Latinac on 02.12.18 18:56

Ne znam kakva je "O setimo guardiao", ali ako je loša kao Imperio onda i zaslužuje pad gledanosti. Možda to bude uticalo da taj Aguinaldo prestane sa pisanjem gluposti.

Latinac
Administrator
Administrator

Poruka : 2911

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.18 18:56

Vala i ne zaslužuju više. Baš su ništa posebno.

Nego, zna li se nešto o toj novoj Walcyra. Pa valjda će još malo da krneu i sa snimanjem.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 02.12.18 19:39

Ne vjerujem, iako je rečeno da je elenco već praktički definiran. Navodno opet neki cirkus, novela mešikana. rofl Juliana Paes i Agatha Moreira će bit nešto priča ko Vale tudo, ona siromah koja se preko noći obogati, kćer koja je se srami dok je siromašna, valjda kad se obogati joj se smiluje. Gianecchini će bit u trokutu s Paes i Paolom Oliveirom (s tim da Oliveira neće bit negativka nego više sivi lik). Moreira će bit u trokutu s Nathalijom Dill i Caio Castrom, on će bit neki boksač, pitajboga. smile2

Što se tiče trenutne faze, OSG nisam još gledao pa ne mogu reć. OTNP je počela super, onda sad Mario Teixeira od nje radi blesavi cirkus ko i I love Paraisopolis, stvarno mu to nije trebalo. Espelho da vida meni super paše, ja volim takve serije, al da, serija je EXTRA spora. EXTRA. rofl Al meni ne smeta.

Espelho da vida - 91/150
O tempo não para - 131/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2568
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.18 19:54

Vala bolje i njegov cirkus na meksički način nego ovaj Aguinaldo i njegova smorčina. Na kraju ta fantazija koju je ubacio u suštini i nije toliko bitna i ladno je moglo proći i bez nje uz manje modifikacije. Predosadni su. OOLDP i ovo je tako slično samo što je ova prva bila mnogo zanimljivija.

Glumačka postava nove Walcyrove mi se baš svidja. Mada nisu baš mirali Paolu i Paes tako brzo da spoje. Posebno što su i u QFDQ obe bile deo iste priče, odnosno rivalke. Ovaj Caia Castro nije neki glumac al je bal lepuškast. Dok tu Agathu ne znam ni ko je. Možda sam je negde gledao ali ne znam. Gianechini je standardno ok. Nathalia Dill mi je super al ženo skini se malo sa ekrana. Ima li ta žena privatni život?

Ja samo ne verujem da su oni Perez nakon Force strpali na tu neku funkciju i ona sad ne radi ništa. facepalm Mada i ona, Forca joj je bila dobra ali je zato napisala 10 gluposti pre nje.

Mene je od svih tih najavljivanih najviše zanimala ona "Troia" al vidim da za sada ništa od nje.

Franko, gledaš li ti OTNP. Vredi li to nastavljati? Meni je početak bio odličan. Al posle nikako da nastavim, vidim da im je i gledanost dosta pala. Razmišljam da umesto nje krenem Rock Story, nju odavno imam u planu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 02.12.18 20:04

Ja sam stao na 60 i nekoj epki još otkad i nikako da nastavim. roofl Ne znam ni šta se sad dešava al sam pročitao da se pojavio Emiliov brat blizanac ili tako neka debilana. rofl

Ovo dokle sam ja stigao je bilo ok, slabije od prvih 30ak epizoda al gledljivo.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10048

Back to top Go down

Post by Franko on 02.12.18 20:28

Da, ubili su Emilija i došao je njegov brat blizanac, al problem je šta meni to i dalje izgleda ko isti lik. rofl Ne znam, meni je RS bila dosta dobra serija. smile Radije nju odgledaj, pa lako završiš OTNP kad vidimo šta će od nje bit na kraju. rofl

Dill je ženska verzija Rafaela Cardosa. Ne skida se s ekrana. Al to nije do njih jebiga, kad su ekskluzivci, Globo ih jednostavno guraju u projekte.

Espelho da vida - 91/150
O tempo não para - 131/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2568
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down