EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cielo rojo

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Cielo rojo

Post by Alejandro123 on 15.10.12 19:00

Super mi je bila, svaku sam epizodu doslovno gutao s guštom.
Samo, žao mi ej što se ne može nigdje vidjeti taj 2. kraj.

Alejandro123
New member
New member

Poruka : 15

Back to top Go down

Post by Aurora on 27.03.13 2:20

fenomenalna serija,gledam ju na RTL-u 2 i svaki dan mi je sve bolja i bolja

@Alejandro123 wrote:Samo, žao mi ej što se ne može nigdje vidjeti taj 2. kraj.
Koji 2.kraj?Zar postoje 2. verzije kraja serije?Nisam to znala.
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.03.13 20:17

U alternativnom kraju Almita puca u čelo baki Loreto, a pre toga izgovara čuveno: "Que dios los bendiga." Taj kraj nikada nije prikazan, smao su se pojavile slike.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11534

Back to top Go down

Post by Aurora on 09.04.13 14:58

Sad gledam i Loreto mi je najbolja kada počne s onom rećenicom "loša stvar" rofl lol2,voljela bih vidjeti taj kraj gdje Alma upuca Loreto u čelo.Jedva ćekam više da Daniela i Sebastián saznaju da ipak nisu brat i sestra i njegovu reakciju kada sazna da je ona trudna.
Aurora
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Aurora on 12.04.13 23:12

Danas gledam i nisam mogla vjerovati,Carolina je poginula nakon pada niz stepenice shock surprise nesvest ,nisam to očekivala,sad će biti zanimljivo,Sebastián je saznao da je Daniela trudna i ne mogu vjerovati da njih dvoje pred skoro sam kraj saznaju da ipak nisu brat i sestra (tek ja mislim negdje oko 130.epizode),to mi malo predugo traje i da to bezveze razvlaće,a koliko tek DNK-a testova su napravili kroz cijelu seriju jedno 3-4,koliko sam uspjela skužiti.
Aurora
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sava on 25.12.17 17:24

Dižem temu iz mrtvih zbog banalnog pitanja.

Kakvu ulogu je imao Zacharski? Nisam znao da ovde igra. Po klipu vidim da je ljubavnik od Geithner, pa pretpostavljam da nije bitan lik, ali koliko se uopšte zadržao u seriji, ako se iko seća? I Geithner mnogo bolje izgleda ovde, nego sada u "La hija prodiga", a nije baš toliko vremena prošlo između te dve serije.

Moderator

Poruka : 2114

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.12.17 22:27

Ja se uopste ne secam da je bio.

Aura se malo ubicila. A realno za njene godine tih 5-6 godina ili koliko vec ima od CR nije malo.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 02.01.18 19:04

Kako sam skoro, radi podsećanja, vrteo neke epke "Vivir a destiempo", došlo mi da dam šansu i ovome. Za sada nisu loši, mada mi je bolja priča u VAD. Tipičan Vonnov stil, ovde možda i u punom sjaju. Sjajne replike Mariane i Lucrecije, pa prepucavanja Loreto i Gonzala (mumija, veštica, Roña Loreto lol1), pa Gonzalova podjebavanja ostalih likova. Sad sam na epkama kada je Ricardo predložio Mariani trojku. naklon A tek chulitas aw Obe su odlične, ali Mariana *_*. Šteta što je Aura slabo iskorišćena u Prodigi. Plus, Loreto i njena mala cosa. Andrei Noli uošte ne stoji crvena perika, koliko je samo bolje izgledala u VAD. I baš liče ona i Edith.

Baš nekako idu kao par Edith i Islas, mada me njihova priča malo i zamara. Već vidim da će da tegle sa Sebastianom i Danielom i da se neće otkriti do kraja serije da nisu brat i sestra. Ovde je bolja iskorišćena mlađa postava (ne mislim na Sebastiana i Danielu), ali su mi simpatični Rosa, Paty, njen brat, onda ona Andrea, Cesar... nekako svi imaju neku priču, nisu u centru samo Sebastian & Daniela, kao što su bili Tania & Eduardo u VAD. Rosa mi je super.

Glumački su dobri, jedino baš štrči ona Carolina, Andreina majka. Užas od glumatanja. A tek ta debilana što se odjednom ona i Marcos protive vezi svoje dece, a u početnim epizodama su bili za, čak su oni želeli da ih spoje. Verovatno je Vonn to promenio da bi zakomplikovao njihovu priču, ali je glupo ispalo, jer su odjednom promenili priču. Još kad se sazna da je onaj narkoman njen sin kojeg je dala na usvajanje, verovatno će zakomplikovati radnju. Znam dosta spoilera, tako da znam šta će se posle dešavati sa tim likovima i skroz mi je bezveze sve to. Ali ajde, videćemo.

Nastaviću, ako me ne smore. Znam da ste pisali da je u jednom momentu radnja postala baš dosadna i da su ubačeni neki debilni likovi. Šteta ako je Vergara slabo iskorišćena. Nju sam još ranije video u nekim klipovima kako histeriše i urla, tako da pretpostavljam da je u svom elementu i da je nagativka. lol1

Moderator

Poruka : 2114

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.01.18 20:16

CR je super tamo do neke 110–120 epizode. Posle toga je smorcina. zzzzz Bas se vidi da su je produzili i da Vonn nije znao sta vise da izmisli.

Ali opsti utisak je da je sve u svemu dobra serija.

Negativci su... naklon

Loreto je nosilac serije. Ona i njena la mala cosa su ukrali sou. Epizode kada zavrsi u zatvoru. naklon rofl

Chulite su isto pokidale. Koji ce haos da bude sa njima kad krenu jedna protiv druge. A ona scena na kraju serije sa njih dve je... cry Ili ono kad pricaju o tome kakve su majke, kurve ali postene. rofl

Alma je znala da na momente da smori ali je isto imala sjajnih momenata.  Prava Vonnova glavna junakinja. A Edith sjajna i nikada lepsa.  wub Ne mogu da prezalim sto ovi smaraci iz Aztece nisu odobrili prvobitno napisan kraj u kome Alma ubija Loreto.

Ako budes gledao komentarisi, taman i ja da se podsetim.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.01.18 23:55

Ja Savo sad si me podsetio na ovo. Malo sam vrteo ovu temu a i gledao neke scene.

Da kopiram svoje najzanimljivije delove:

Ovo je bila legendarna scena.

Alma: "Donde esta mi padre?!"
Loreto: "Queres que te diga donde puedes encontrarlo? Anhel esta en casa de Lola."
Alma: "Quen es Lola?"
Loreto: "Te lo lamento no te voy a decir" (opet koje je samo face napravila Torne, ovo mi je definitivno najbolja scena od početka serije) Divim se Edith kako nije umrla od smeha, to je profesionalac.

rofl rofl rofl

Pa onda scena kada je umro matori.

Scena Alma, Mariana i Lukresija.

Mariana: Si como diria dona Loreto, manipulo mi suegro con el uso de la mala cosa.
Alma: Ni tan mala fijate, por que me salio rebuena.
Mariana: Ay verdad?
Alma: Si, mala cosa la que ustedes tienen. La usan, la reusan, la compartan, pues no les cae ningun dinerito. Yo creo que les salio defectuosa.

naklon  naklon  naklon

Loreto i njen opis zatvora.

"Praviću se da sam došla u posetu paklu da posetim svoje ortake a onda ću da izadjem

Onda:

Mariana je svoju decu naučila o mnogo toga... Svoju Patitu je posebno podučavala kako da izbaci u prvi plan svoje atribute, kako da se dobro ljubi. I ne samo to, naučula je kako da dodiruje muškarca kako bi ga učinila srećnim. Ali isto tako Patita nikad nju nije videla drogiranu. Onda kaže Lukrecia:

"No, eso si que no... Tu abras sido la mas piruja entre las pirujas, pero decente! Drogadicta jamas!"
Mariana: "Jamas... Entoses no entiendo como ella repite que es mi obra. Deverdad no entiendo quen se supone que le dio ese mal ejemplo."

naklon  naklon  naklon

Najgore od svega je što su sve scene od chulitas , prožete humorom, a ustvari su surovo realne i tužne.

Pa smrt Lucrecie:

Mariana: "Piensa en algo bueno."
Lukrecia: "No puedo, me duele hasta pensar."

cry  cry  cry

Onda, kao što sam već rekao šteta što je Ateca cenzurisala neke delove i terala Vonna da menja radnju. Bio je sjajan onaj deo kada je Alma htela da ubije Victora uz opravdanje da ne može dva puta da robija za isti zločin. Ali volim te pametne scenariste koje ipak provuku kroz priču ono što su prvo želeli. Tipa kada je Andres na kraju namenro pustio Victora da padne sa krova i pogine, Alma se smejala. naklon

Šteta što ovo nema skraćeno, rado bih bacio pogled. Ovako, da ponovo gledam 170 epizoda nema šanse. Jeste mi draga serija ali ipak ne toliko.

Sve u svemu Torne je neprevazidjena. Ne znam da li mi je bolja ovde kao simpatična villana ili kao Prdencia Alcazar u Lobi. Tamo je zaista bila da se naježiš. Žena je nestavrno dobra. Ne znam kako nju televisa nikada nije dovukla u svoje redove.

Ne znam šta je sa Vonnom. Prošlo je već dosta vremena od VAD.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Back to top