EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Daniela Romo

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Re: Daniela Romo

Post by kristinkv86 on 20.07.18 15:13

Jeste, Barbie, i pevacica je, i to sjajna, samo sto to ljudi kod nas jako slabo znaju. smile cool
Pa ne znam, ne poznajem ih bas sve, ali su, recimo, iza "Yo no te pido la luna" rangirani Huan Gabrijel ("Querida") i Rosio Durkal ("Amor eterno"), sto je negde i normalno, a dobrano iza Danijeline pesme, rangirane su Sakira, Dzenifer Lopes i sve danasnje regeton zvezde.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3727

Back to top Go down

Post by jasanty on 20.07.18 15:43

Svaka njoj cast sto se nasla na toj listi, ali da ne bude zabune, lista je pravljena po godinama kojim su pesme izlazile. Tako je Despacito na 50. mestu na primer, a Bailando na 47. mestu.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 179

Back to top Go down

Post by Srki22 on 20.07.18 23:16

Nisam jos odslusao njenu diskografiju (mada planiram), ali znam za pesmu Yo no te pido la luna i meni licno je jedna od najdrazih latino pesama koje sam cuo, uz Sera porque te amo, Entre el amor y yo (Jairo del Valle), i Mirame fijamente. Pesma iz dobrih, starih vremena. smile2

Danielu gotivim i kao glumicu, i kao licnost generalno. Osim toga zena izgleda sjajno za svoje godine. Najbolja mi je bila u Sortilegio, imala je lepu i interesantnu pricu, koja me je dosta podsetila na par Victoria - Jeronimo. wub smile2
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 132

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 20.07.18 23:22

Sve preporuke, Srki. smile Inace, kao sto si vec sigurno mogao da primetis, Danijelu obozavam, i uvek i u svemu je gotivim, i kao umetnicu i kao licnost, a inace sam je prvo upoznala kao glumicu, pa kad udjoh u internet svet i kao pevacicu, i sjajna mi je, kako okrenes, cak i onda kada je svi drugi kritikuju. smile Ovo je ziva istina. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Srki22 on 20.07.18 23:36

To je skroz OK. smile2 Svi smo mi fanatici za neku latino zvezdu/seriju. ziveli

Sto bi neki novinari rekli za pravu zvezdu: Danijela je suvise uspesna da bi se dopadala gubitnicima i suvise lepa da ne izazove ljubomoru. Kad bi je svi obozavali, ne bi bila to sto jeste.
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 132

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 20.07.18 23:54

U potpunosti se slazem sa ovim sto si rekao, tacno tako. smile Ako je iko fantatik kada je ona u pitanju, ta sam, i takodje ne mislim da u tome ima ista lose, jer je samo mnogo volim, i zato ne mislim da u tome ima ista negativno. smile Inace, putem interneta sam odgledala sve njeno sto se moglo, od telenovela, filmova(ruku na srce,ostao mi je jos samo "Tres mujeres en la hoguera"), spotova, snimaka pesama, koncertnih snimaka, nastupa, emisija, a svasta tu ima, i dosta toga, hvala Bogu, kako i prilici zvezdi njenog kalibra. smile I sve cu u zivotu postici, ali nje se nagledati, toga sta radi i kako- cisto sumnjam. smile Evo, vec je cekam u novoj telenoveli, i to tako zeljno, kao da je poslednju snimila pre sto godina, a ne prosle godine. smile Ali, mislim da je ni tu ne treba ocekivati pre dogodine, ili kad vec ona to zeli, posto u oktobru u "Teatru Insurgentes" ima premijeru mjuzikla "Hello Dolly", na kome sada radi, a skromno cu reci- za mjuzikl niko bolji od nje. smile A ja sam vrlo strpljiva, tako da moze da radi sta i kad hoce, slobodno. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics