EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La viuda joven

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Go down

Re: La viuda joven

Post by MarkosEI on 06.09.13 3:40

Ameri rade izgleda svoju verziju ove serije! Verujem da će tehnologija biti na visokom nivou!
MarkosEI
New member
New member

Poruka : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.09.13 3:58

Čak i da dodje do te nove verzije sumnjam da će bilo koja glumica odigrati Inmu kao Mariangel Ruiz. Žena je tom ulogom mnogima zadala domaći zadatak.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 07.03.15 7:54

Zanima me mišljenje vas koji ste gledali seriju, vrijedi li je pogledati? Ne bih da čitam komentare, ali imam seriju skinutu odavno, a nikako da krenem.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.03.15 13:43

O daaa, svakako je vredna pažnje. Imala je serija svoje dosadne delove, ali je generalno odlična.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 07.03.15 16:44

Tvoje mišlenje o telenovelama zaista cijenim i ako ti kažeš da vaja, gledaću je, da ne skuplja prašinu na hard disku džaba smile2

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 07.03.15 16:58

Mozda ti se prve epizode nece svideti zbog nacina snimanja, ali naviknuces se , serija je def interesantna, zato sto ima dosta misterije ... U temi ima dosta spojlera, ali mislim da smo uvek pre komentara napisali br epizode, tako da mozes da uporedis tvoje teorije sa nasim tadasnjim  smile2

Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1953

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 07.03.15 17:59

Da, čitao sam da su baš brzo "prebacivali kamerom", ne čitam komentare. Neću išta da znam smile2

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by jasanty on 19.11.18 19:29

Konacno sam ovo zavrsila posle dve godine. mrgreen Postavila sam rekord u gledanju jedne serije. rofl Nekako sam je uvek ostavljala po strani, iako sam pokusavala da gledam vise od tri serije istovremeno, jednostavno ne ide.

Odlicni su bili od pocetka do kraja. Negde posle 80. epizode se videlo da je Vicenta ta koja je la viuda negra, a preloman trenutak je Rogeliova smrt. Bas se po gradji da zakljuciti da je ona. Iako je Christian iskljucen iz te price, meni je nekako dalovalo da je i on umesan. nezna Na Enmanuela nisam ni sumnjala. A za Abril i nije toliko iznenadjenje, s obzirom da je i Jeremias upozorio Angela i Vespasiana na nju. Kakva je ono glupost pri kraju izmedju Federica i Karelis. facepalm Federico uzasan lik, ali Javier Vidal odlican.

Od svih Inminih muzeva, najzalije mi je Salvatorea. Iako su scene njenog ludila bile uzasne, moram priznati da je bila odlicna u njima, kao i u celoj seriji. Inma i Alejandro pucaju od hemije, zao mi je samo sto nisu vise iskorisceni kao par.

Od mene ocena 9/10. thumbup

jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 178

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Back to top