EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Miloš92 on 24.10.17 22:33

A to. Ja mislio izašao ceo sinopsis.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11866

Back to top Go down

Post by Franko on 25.10.17 19:10

https://oplanetatv.clickgratis.com.br/noticias/bastidores/globo-define-fila-de-autores-de-novelas-das-sete.html

Jeboga kad će više Rosane & Haim? cry

Danas pišu da će i onaj bolid od Daniela Ortiza bit promoviran u horario das nove, čovjek nije napisao niti jednu originalnu telenovelu, od toga jedna je bila prosjek, druga božemesačuvaj rofl

100 dias para enamorarse - 90/130
Espelho da vida - 31/150
Mi hermano es un clon - 31/100
O tempo não para - 67/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2535
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Stef on 26.10.17 1:27

Pa to sve ovaj retard Silvio gura svoje miljenike.
Prvo je terao MAA da radi novelu od 9, sad gura njega. Tenkre.

A budaletina Ortiz je nova Jeca. Bukvalno se istorija ponavlja.

Prvo je radio Alto astral, supervizor Silvio. Isto je bilo i sa DCDP, obe serije prosek.
Posle je radio ovu nesrećnu HC. Isto koma kao i Cobras.
I sad bi trebalo da dobije 21, tako je i Carneiro.

Ne bi me čudilo da mu Silvio da da oskrnavi A proxima vitima, dosta se komentariše po netu da to sledeće obradi, neko kroz sprdnju, neko ozbiljno. rofl

Ne smeta mi ovaj redosled ako će serije biti dobre.
Ova što uleće umesto PP mi deluje OK, čak mislim da bi i Anos incriveis mogla da prođe.
A i Jacobina možda iznenadi, za njegovu Coração de Estudante sam samo pohvale čuo. nezna

Radujem se i Rosane i Halmu, mada su me neugodno iznenadili sa TD, finalni deo je bezvezan.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9632

Back to top Go down

Post by Sava on 26.10.17 1:46

Nisam baš u toku sa zbivanjima, što ispozivaste Ortiza? popcorn

Meni je AA odlična, jedna od najdražih serija ikada. On je i dosmilsio lik Samanćite Paranormal. Ovu drugu nisam gledao, delovala mi je bezveze.

Moderator

Poruka : 2152

Back to top Go down

Post by Stef on 26.10.17 1:58

Pa kad je čovek budala. 90% (ili koliko ono beše) publike je navijalo za Beta i Tancinhu, on je ostavio sa Apolom, zaključao valjda Twitter gde su mu se najebali svega živog i pobegao u Diznilend. rofl

AA je dobra serija, al meni daleko slabija od recimo Ti Ti Ti, Sangue bom, Cheias de Charme, pa i Totalmente demais od ovih iz 19h.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.10.17 2:23

od Stef taj 26.10.17 1:58
Pa kad je čovek budala. 90% (ili koliko ono beše) publike je navijalo za Beta i Tancinhu, on je ostavio sa Apolom

Ja tu ne vidim problem. Čovek treba da piše onako kako je on zamislio. A to podilaženje publici i ispunjavanje njihovih želja mi je besmisleno. Kao Osorio u MMTF gde je dao toliko prostora Minoru i Vignati jer ona samo pravi neke peticije po internetu sa svojim fanovima, da su Zuria i Arenas na momente imali manju minutažu od njih. Ja sam uvek za to da autor treba da se drži onoga što je smislio u početku, kritika će uvek biti i ne mogu svi biti zadovoljni.

Meni lično AA nije legla. Smorila me je veoma brzo pa sam odustao i ako su je ovde mnogi hvalili. Ovu drugu nisam uopšte ni gledao.

U svakom slučaju sam za to da se maknu ove dede iz 21h. Generalno mene smara to kad se uhvate dva-tri autora i konstantno se godinama vrte u krug u udarnom terminu. Poredjenja radi kao Estrada, Nicandro i Mejia u Televisi što su se vrteli godinama. Poredim ih jer se u televisi ističu producenti za razliku od scenarista. Što ne dat šansu nekome drugom? Eto imamo sada konkretan primer sa novom u 21h. Šta će onakva sapunajra u udarnom terminu? Ali da to je Walcyr njemu se sve može.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 26.10.17 2:34

Pa čovek ne piše za sebe nego za publiku. Ne bi bio problem da je to sve to imalo smisla, on je spojio Apola sa nekom tamo desetom, Tancinhu sa Betom da bi 2-3 epizode pred kraj počeo nešto da fantazira i na kraju ostavio ovo dvoje zajedno. I logično da je publika pošizela.

Ovo dvoje praktički pola serije nisu bili zajedno, al ajde da ih ostavi na kraju jer su bili glavni. roll

I ja sam za nova lica u 21.
Al nova lica tipa Manuela Dias, ne ovaj Ortiz koji na Globu nema jednu originalnu seriju.

Da ne pričam da raditi novelu od 7 i novelu od 9 nije isto.

Treba da se čovek prvo iščeliči ako ne sa nekom novelom od 11, onda bar sa nekom miniserijom ko Manuela, da se vidi da l je čovek kapacitet za ozbiljniju seriju ili nije. To što Walcyru uspeva pastelão u 21, ne znači da će i ovome.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.10.17 2:43

Naravno da piše za publiku ali ne treba da ispunjava njihove hirove. Najbolje bi bilo da pred snimanje svake epizode autor pita publiku da li je zadovoljna onim što je napisao. Ponavljam, nisam gledao i nisam upućen kakva je priča. Ali ako je čovek od starta zamislio da njih dvoje ostavi zajedno onda mi je ok što su ostali zajedno. Koliko je samo primera da glavni muški lik ne zaslužuje da ostane sa glavnom pa su ostali. Eto prvo mi pada na pamet LQLVMR gde je Alejandro bio takav kreten i nije zaslužio da mu Monse oprosti.

Al nova lica tipa Manuela Dias

A šta je pa ona toliko dobro uradila? CE ništa posebno. JR koliko sam čitao dosadna. Eto ta Justicia je hvaljena ali to ne znači da će njena serija za 21h biti neko savršenstvo. Justicia je kratka serija. Nije isto pisati seriju od 20 epizoda i seriiju od 150. Pa i bilo bi sramota da ti radnja u 20 epizoda bude loša i dosadna. Al treba držati pažnju tokom 150 epizoda. Eto koliko sam čitao i ona što je pisala ALDA je imala dobre serije u 18-19h pa ova za 21h nije ispunila očekivanja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 26.10.17 2:53

Manuela Dias je radila Ligações perigosas i Justiçu.
Obe miniserije, al je bar žena pokazala da može da radi ozbiljnije serije.

Na kraju krajeva, za 21 je to i bitno, videli smo na primeru Forçe.
Gađanje tortama i tuče po svinjcu su za 18 i 19.

Ne mora da znači da će serija biti savršenstvo, možda bude najveća debilana ikad.
Al eto, podržavam što su joj dali šansu da se dokaže jer imaju na osnovu čega da joj daju 21.

MAA nije ni htela da radi ovu u 21, al je pristala jer je Vincent rekao da će joj pomoći.
To ti je fazon ko sa Babilonijom, ona radi postavku, on razrađuje priču sa colaboradoresima.

ALDA je prvenstveno trebalo da bude novela od 23, al se Silvio dosetio da je prebaci u 21.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.10.17 3:09

Poenta je u tome da ti ne znaš da li taj Ortiz može ili ne može da uradi ozbiljnu seriju a u startu ga hejtuješ. On je radio serije za 19h i u skladu sa tim su bile laganije, sa dozom humora i sl. A na kraju krajeva bile su i exito ako se ne varam. Nekada mora po prvi put uraditi nešto jače i ozbiljnije. A dok to ne uradi ne znamo da li je sposoban za to ili nije.

Uglavnom, uvek sam za to da treba dati šansu mladima. Ne proslavljaju se ni ove dede koje se vrte godinama unazad. Već nekoliko godina u nazad fracasirali su svi redom u 21h.

Ja sam baš zadovoljan Forcom ali je činjenica da je Perez napisala nešto dobro posle mnogo godina. I to kada niko nije očekivao i svi su je dočekali na nož odmah u startu.

MAA nije ni htela da radi ovu u 21, al je pristala jer je Vincent rekao da će joj pomoći.
To ti je fazon ko sa Babilonijom, ona radi postavku, on razrađuje priču sa colaboradoresima.

To mi je još gore. Ili radi ili nemoj da radiš.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Back to top