EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čile: Novosti

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Re: Čile: Novosti

Post by Sasha on 17.08.18 12:36

Casa de Muñecos / Pronto / Mega
Premijera: 20.08.2018

Nora Elizalde (Gabriela Hernández), una mujer de setenta y cinco años, comienza a tener problemas con su memoria. Primero olvida las llaves, después los números de la clave del cajero hasta llegar a no recordar importantes pasajes de su vida, lo que la lleva a entender que enfrenta Alzheimer y que poco puede hacer. Es entonces cuando decide no compartir su gran secreto, por lo que decide separarse tras cincuenta años de matrimonio y comenzar a vivir plenamente el tiempo que le quede de lucidez.
Como ocurre en estos casos, la enfermedad también afectará a todo su entorno. En particular a su marido (Héctor Noguera), y a sus cuatro hijas, quienes empezarán a cuestionarse la aparente felicidad y estabilidad en que viven.

- https://www.youtube.com/watch?v=N1pyDkyy1Ys
- https://www.youtube.com/watch?v=aWNm0vh4euA
- https://www.youtube.com/watch?v=5aVOnjKqJaE
- https://www.youtube.com/watch?v=EiJ9Ey7Z-PI
Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1958

Back to top Go down

Post by Matko on 17.08.18 20:50

Doslovno svi prešli sa TVN na Mega. lol1 Nije ni čudo, TVN je baksuz. Zadnje sam odgledao Dime quien fue. Pravi primjer kako potencijalno dobre likove i priču upropastiti grozno dosadnim scenarijem.

Ovo je dugo stajalo kao Casa de Munecas, koja je fora da su prešli na "Munecos"? Možda bacim oko.

Senior member

Poruka : 773
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.10.18 3:51

Pre nekoliko dana sam krenuo sa gledanjem "Amande". Imao sam je u planu još kad je krenula i nikako. Na 36. sam epizodi.

Iskreno očekivao sam dosta više. Za vreme premijernog emitovanja komentari po stranim forumima su bili dobri, svi su je nazivali Perrandom i sl. Meni je ona sama a i cela serija za sada porpilično mlaka. Napravi ona tu po neku zvrčku ali je daleko od neke velike villagoniste.

Jel gledao možda još neko?

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12022

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.11.18 8:14

Noćas sam slučajno naleteo na ovo:

I evo celu noć gledam. Odgledao 5 epizoda. Do sada se emitovalo 36. Meni je ovo tako dobro. Odavno me nešto nije ovako vuklo da gledam. Ko je voleo one stare čileance i njihove misterije voleće i ovo. Sjajni su ali sjajni. naklon

Ukratko u centru pažnje su 4 muškarca i njihove žene (sadašnje i bivše). Jedan od njih odlučuje ponovo da se oženi zbog čega odlaze u kuću na plaži gde organizuju momačko veče. Tom prilikom angažuju kurvu koju slučajno ubijaju. I tako sve počinje. A onda se sve zapetljava sve više i više. Ispostavlja se da je ta kurva od ranije povezana sa nekim likovima i kreće haos.

Likovi su odlični. Glumci isto.

Ova što glumi Trinidad mi je baš lepa. Gledam je i u Amandi. Nekako mi vuče na Mane Sweet, ne znam ni ja što. Baš je dobra glumica. Scena kada je saznala šta su ovi uradili. naklon

Maite mi je omiljena. Tako je nekako pozitivno opaljena. Ali kad je lupala pogrešna kola. rofl Ali onda i ona scena dal u trećoj epizodi kad pred svima kaže da je mislila da će se pomiriti sa bivšim mužem koji se sada ponovo ženi. Tu je bila sjajna. naklon Baš su mi simpa detektiv i ona. I ova glumica me tako podseća na Belen iz "Aqui no hay quien viva". smile2

Uglavnom radnja za sada ide brzo. Kraj 5 epizode obećava cirkus.

Bilo bi lepo da još neko počne da gleda pa da zajendo komentarišemo. Gdde su fanovi čileanaca?  smile2  smile2  smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 25.11.18 10:54

Može link gdje gledaš?

Member

Poruka : 372
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Sava on 25.11.18 12:19

Ima je na oficijalnom YT kanalu:

Moderator

Poruka : 2184

Back to top Go down

Post by Stef on 25.11.18 16:43

Koliko me latinosi zanimaju govori to da za ovo tek sad čujem. lol1 Al kad već Miloš kaže da je ko stare čileanske, moraću da joj jednom dam šansu. smile2

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10048

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.11.18 16:55

Ja sam jos letos naleteo na neki promo ove serije al fazon bilo je da krece tek za mesec dana. I ja sam skroz zaboravio. Kad sinoc slucajno naletim. Videcemo sta ce da bude. Ja sam tek na 5 epizodi. Za sada su stvarno odlicni.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top