EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čile: Novosti - Page 14 Eog4CZj

Čile: Novosti

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Čile: Novosti - Page 14 Empty Re: Čile: Novosti

Post by Miloš92 on 24.03.19 2:46

Nakon dve nedelje mogu reći da je "Juegos de poder" ok. Ali ništa više od toga. Nekako mi je sve već vidjeno. Ali drže pažnju. Imaju u osnovi dobru priču i likove ali opet kao da ih ne koriste baš najbolje. Nisu se mnogo pomakli sa početka.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12551

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.04.19 22:52

Polako se zakuvava situacija u "Juegos de poder". Bilo je par iznenadjenja.

Prvo. Benjamin je biseksualac. Prvo sam se iznenadio kad se kresnuo sa Gustavom. A onda još više kada se otkrilo da je imao nešto i sa rodjakom Franciscom.

Onda, Susan je bila u šemi sa Tomasom i čeka njegovo dete.

Matias i njegove bolesne šeme sa studentkinjama me nisu iznenadile jer su to stavili u opis njegovog lika.

I moram reći da je mladja ekipa nekako ukrala šou Rudoplhiju i Zabaleti. Prosto su zanimljiviji.

Zabaleta i nema loš lik. Super mi je što je već otkrio da Beatriz šuruje sa dedom. Kapiram da će uskoro i pronaći Fabiolu.

Rudoplhy je tu nekako dosadnjikav. Ubacili su tu njegovu traumu iz detinjstva.

Uglavnom drže pažnju.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sasha on 10.05.19 23:33

Sasha
Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1987

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.19 0:48

Dacu im sansu jer stvarno su okupili sjajnu ekipu. Mada su mi se ta televizija i produkcija smucile sa “Pacto de sangre”. I dalje ne mogu da verujem da nesto sto je pocelo onako dobro na kraju ispalo ovakav krs. Smorili su da nema dalje. Od 107 napisanih epizoda razvukli su seriju na oko 140. Desi se nesto i to traje po 10 epizoda. Uzas. Al kad sam sve odgledao odgledacu i do kraja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Shone89 on 01.06.19 14:33

Jer gleda neko Río Oscuro kakva je?
Shone89
Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 724
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.06.19 15:27

Bolestina. Klasicna cileanska bolestina.

Kad sam u prvoj epizodi video scenu gde otac prvo hvata cerku za dupe, a onda daje svojoj majci morfijum ili ti slatkis kako ga ona zove a zatim je ljubi u usta, razmisljao sam da li uopste da nastavljam.

Previse scena seksa i bespotrebne golotinje.

Ogledao sam 3 epizode. I ne znam dal cu gledati dalje.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Shone89 on 01.06.19 16:54

Svasta video i ljubavi trio sto ja mrzim to.
Shone89
Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 724
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.06.19 17:15

Ipak odgledao i 4. epizodu. Mnogo su konfuzni. Likovi su baš u čileanskom fazonu, ne znaš šta da misliš o kome. Inače ovo radi scenarista "El senor de la querencia" ako s edobro sećam i tamo je bilo incesta i tih gluposti.

Uglavnom Manuel je bio psihički nestabilan oduvek pa je došao u Rio oscuro kako bi pronašao mir i lečio se. Tu je upoznao Rosario i Alberta i njih troje su se spandjali. Alberto se sad kaje što je imao nešto sa muškarcem. A Rosario se zaljubila u njega i sad brine o njemu i ako je trenutno u vezi sa Albertom i baba po svaku cenu želi da je uda za svog unuka. Ja i dalje nisam skapirao ko je ona i kako je završila kod Juana i Concepcon i šta to njima duguje.

Tu su onda Concepcion i Juan, majka i sin. Juan je Albertov otac. Ima još jednu ćerku Adelu koju hvata za dupe i koja živi u strahu od babe i oca. A usput se ljubaka sa majkom. Concepsion ne znam od čega tačno boluje, sva je ćaknuta. Sve vodi ka tome da je imala nešto sa sinom ili ima i dalje.

Angelica je Juanova bivša žena. I ima još jednog sina Pedra čiji otac ne znam ko je. Ona drži hotel u selu i kod nje je odsela Clara kada je stigla. Claru od tada neko uhodi na motroru i izgleda da je to Pedro.

Tu su Claudio i Antonia, migranti koji rade za Juana. Oni imaju sina Eugenia, koji se spandjao sa Adelom, Juanovom ćerkom. Njih dvoje planiraju da pobegnu iz sela. I imali su još jednu ćerku, dal Luciu koja je ubijena jer je otkrila valjda isto što i Manuel.

I imamo Custodia i Rosu i njihovu ćerku Mariu. Custodio radi za Juana. Rosa drži kafanu. A Maria je rodila dete Pedru ali valjda se ne zna da je on otac. I ona misli da će da ode sa njim iz sela mada je Pedro očigledno zavlači.

Tu je i ta neka ayahuasca, neki tradicionalni indijski napitak koji kad popiješ imaš neke halucinacije. To je Manuel hteo da popije onog dana kada je nestao ali na kraju valjda nije. Sad šta je on to otkrio. Juan i Concepcion imaju neki biznis, neku laboratoriju u kojoj radi Rosario. Tu i drže zatvorenog Manuela. Sad šta bućkaju još se nije otkrilo. Uglavnom sve što rade rade kako ne bi ugrozili svoj biznis. I pitanje je što uopšte Manuela drže u životu?

Clara je stigla u selo da traži sina. Ona je popila tu ayahuascu. Pa je imala halucinacije tokom kojih je videla nekog dedu i pričala sa njim a onda se ispostavilo da je taj deda već godinama mrtav. stars

Pa im je svima cilj da ode što pre iz sela. I sad kad je rešila da ode Juan je naterao Manuela da pozove majku. I sad će očigledno da se vrati.

Tako da baš su konfuzni. Ko je tu lud a ko pametan (rekao bih niko) videćemo.

Ipak mislim da su nakon uspeha PDS trebali da nastave u tom fazonu. Ovo je previše čudno i vidim da su generalno komentari publike takvi.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top