EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čile: Novosti

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Re: Čile: Novosti

Post by Sava on 18.10.12 20:23

Na wikipediji već stoji sinopsis nove serije "Un Solo Corazón" koja kreće posle Dame. Mada ja nisam našao ni jedan konkretan podatak o seriji osim tog na wiki, ne znam koliko je pouzdan. zbun Francisca Lewin kao villana. aw
Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2107

Back to top Go down

Post by laki on 24.10.12 17:41

Na wikipediji stoji da nakon PR kreće "Valentina" ili starog naziva "El amor esta de oferta."

Valentina (provisorio), será una telenovela chilena transmitida desde marzo de 2013 por Televisión Nacional de Chile, original del guionista Sebastián Arrau. dirigida por María Eugenia Rencoret.

Diego Muñoz como Ramiro Hernández
Carolina Varleta como Valentina Infante
Adela Secall como Alejandra Mardones
Francisco Melo como Sr. Meyer
Mariana Loyola como Margot
Lorena Capetillo
Gloria Münchmeyer

http://es.wikipedia.org/wiki/El_Amor_está_de_Oferta

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Matko on 24.10.12 17:56

Zna se to već odavno, snimanja idu punom parom. winky Čitam redovno njihove vijesti, al' mi se ne da prenositi tu. Nekako mi nijedna od tih serija nije vrijedna spomena. cesces

Što se ovog Un Solo Corazon tiče, vjerojatno izmišljotina. U službenim novostima nigdje nije bilo toga. hmm

Senior member

Poruka : 769
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.01.13 2:50

Gledali neko Primera dama?

Ja na 8. epizodi... Mogu reći da mi se serija baš svidja, konačno posle dugo vremena mi je neka serija baš dobra i gleda mi se.

Serija započinje u sadašnjosti kada pucaju u Leoanrda koji je postao predsednik Čilea. Onda se serija vraća u prošlost, a ta scena kojom je serija počela koliko sam čitao biće negde pred sam kraj serije. Dešava se u epizodi da skaču u "budunost" i iz tih scena vidimo da će Sabina svašta uraditi kako bi postala "primera dama". Čini mi se da će ona biti veća zloća od Terese i Rubi zajedno.

Sabina je na početku siromašna, živi u nekom ribarskom selu, sa majkom, bratom, sestrom i bakom. Jednog dana odlučuje da ode u Santijago i ubedjuje svog verenika da joj da njegovu uštedjevinu, on ne zna za njene planove.

Odlazi u Čile kod svog rodjaka Federika koji živi sa svojom suprugom Paulom. Federiko radi u pozorištu, tamo je jedna od glumica njegova ljubavnica. Sabina saznaje da će na premijeru predstave doći Leonardo, kandidat za predsednika i po svaku cenu želi da ode da ga upozna. Federiko joj govori da je to ne moguće jer su karte rasprodate, al ona ga uhvati sa ljubavnicom i posle ga ucenjuje time. Uglavnom došlaje na premijeru gde je upoznala Leonarda. U pozorištu upoznaje i Mariana koji je producent, i oni se zaljubljuju jedno u drugo. U Mariana je zaljubljena Leonardova ćerka Kristina. Leoanrdo posle premijere poziva Mariana i Anibala, vlasnika pozorišta sutradan na ručak. Tada se ubacuje Sabrina i govori da je ona Anibalova devojka, onda Leonardo poziva i nju. Na tom ručku govori svima da je Mariano njen rodjak. U pozorištu se zbližila sa Domingom (kostimografom) i jSandrom koji će na osnovu scena u budućnosti biti njeni saveznicu u svemu. Kod Sandre je otišla da živi nakon što je Federiko izbacio iz kuće.

U selu svi optužuju Sabinu da je lopov jer je uzela pare od svog verenika Kajetana i pobegla. Estrelja, Sabinina majka odlučuje da ode u grad da traži svoju ćerku. Kad je stigla u grad, opljačkali su je pa nema drugog izbora nego da ode da živi kod svog muža koji je ostavio.

Mariano i Sabina su se jedno veče kresnuli, al kako ona ne odustaje od ideje da se predstavlja kao Anibalova devojka kako bi bila bliže Leoanrdu, njih dvoje se svadjaju.

Sabina počinje da radi kao u Leonardovoj kući kao pomoćnica njegove žene Brune, koja u svojih 50-ak godina želi da upše fakultet. To mi je jedina glupost u seriji.  

Dešavalo se tu još toga, al ovo je za sada najvažnije. Meni je baš legla serija, valjda će biti ovako dobra i kasnije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11465

Back to top Go down

Post by laki on 19.01.13 22:37

"Dos por uno, un papá como ninguno" u martu će zameniti aktuelnu "Pobre rico".
"Por ella soy Eva" na čileanski način facepalm Ovaj TVN se načisto srozao!
Je*ale ih više "vespertine". zzzzz

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 19.01.13 22:43

Na stranu sama tematika, koliko oni iskasape te serije. Na 20 min po epizodi. Bože pomozi što napraviše s onom Pobre Rico, milijun epizoda ima. Startalo sa dobrim ratingom i produžiše seriju do negledljivosti. facepalm

A ovo ne bih gledao ni da je originalno. Komedije njihove zaobilazim.

Senior member

Poruka : 769
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Franko on 20.01.13 0:28

Meni ovo baš zanimljivo izgleda. sad Al nisam mislio da je to ta reklama, ja pročitao da Diego Munoz na nekom motociklu najavljuje Dos por uno. rofl

Apocalipse - 60/160
Belaventura - 86/138
Orgulho e paixão - 25/140
Porto dos milagres - 3/188
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2386
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Lucas on 20.01.13 22:37

Meni izgleda takoder jako zanimljivo. smile2

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by laki on 12.02.13 22:51

Nakon osam godina na TVN-u, Sigrid Alegría prelazi na konkurentski Canal 13 gde će biti protagonistkinja nove serije "Mamá Mechona".

cry

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 02.03.13 17:33

"Graduados" na čileanski način

Andres, Patricia... Nisu mogle gore izabrati. I koji je ovaj Chilevision uopšte? Jedino što mi se dopada je to što su zadržali "Corazon delator".

Znam da uskoro počinje i kolumbiska verzija na RCNu.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Back to top