EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fatmagül'ün suçu ne?

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Fatmagül'ün suçu ne?

Post by Stef on 09.01.18 14:03

Zaista je rasturila, gledanost ko Frijolito u 251. reprizi. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9142

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.01.18 16:11

Stefane Fatma je rasturila s obzirom da je ovo prva strana serija koja je sinhronizovana i emitovana na Novoj. Mnogo puta su pokusavali sa brazilcima i sve su im bili promasaji. Cak su i sa kolumbijskim serijama pokusavali i opet su im bili flopovi sa prvim epizodama. Za Fatmu to ne moze da se kaze. Sto se tice Frijolita on je njima pored Skrivenih strasti i jos par telenovela kao nama tipa Porodicno blago, Srecni ljudi... to su te telenovele iako nisu spanske opet su rado gledane i gledaju ih nove generacije. Pored toga Frijolito ide posle Fatme. Mnoge druge uspesnije telenovele nisu imale gledanost kao Fatma sa prvom epizodom.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 3965

Back to top Go down

Post by Stef on 09.01.18 16:20

Gledanost je odlična, al meni je ovo daleko od nekog booma i rasturanja.
Najavljivali su je od septembra i onda gledanost kao Frijolito, bez obzira što je to uvek gledano.

To sad kao kad bi mi rekli da je na primer kod nas Karagul bila boom a ovamo imala gledanost istu ili manju od RTS repriza. lol1

Al dobro, ovo je tek prva epizoda, još je rano da diskutujemo o uspehu.
Da l će da rastura ili da pada tek će da se vidi u narednom periodu.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9142

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 31.01.18 13:59

Es innegable que 'Fatmagül' se ha convertido en un verdadero fenómeno en Nova. La telenovela turca marcó este lunes 30 de enero su máximo de espectadores, reuniendo a 727.000 espectadores y un 3,8% de share. No fue la única telenovela que se coló entre lo más visto del día ya que 'Marina' con un 3,6% y 458.000 espectadores también destacó en la cadena temática de Atresmedia. wrote:

Sinoc je zabelezila najvecu gledanost wow
Rejtinzi samo rastu tako da ocekujem za koju epizodu milionsku gledanost smile2 Nova ce sigurno nastaviti sa turcima mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.02.18 13:31

#Audiencias El récord de #Fatmagül, que reunió a más de 840.000 espectadores (4,4%, lleva a @NovaTDT a liderar el día entre las TDT con un 3% de share y es la cadena temática líder del prime time (3,7%)
¡Gracias por convertir a #Fatmagül en la emisión más vista de #Nova desde marzo de 2015! #Audiencias

Fatma razbijacica jupi
sto mi je drago sto su uspeli u Spaniji smile2 kao sto sam vec rekao samo cekam dan kada ce dostici milionsku gledanost popcorn

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Marijana on 20.02.18 14:00

Primetila sam da je toliko popularna svuda u regionu. Svi je hvale i ima pozitivne komentare.

Pogledala sam samo u početku i kad su ovi braće silovali Fatmu i nije mi se dopalo pa sam odustala.

Da li mi preporučuješ, Miloše?

Skinula sam i Kis Gunesi, Icerde, ASK, Bana sevmeyi anlat, Fatih harbiye, Medcezir (ali samo prva sezona), Intikam, Kara sevda.
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1278

Back to top Go down

Post by TVman on 20.02.18 14:14

Gledaj Fatu ako nisi gledala , meni se dopala. Takodje i Kis Gunesi obavezno, nju ti preporucujem od ovih sto si ih pisala. Fenomenalna serija !

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 717

Back to top Go down

Post by Marijana on 20.02.18 14:20

Kis Gunesi obavezno gledam kad budem završila Deniz. smile Onda ću joj dati šansu još jednom. Inače, obožavam Ay yapimove serije i kvalitetni su. winky
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Latinac on 20.02.18 14:22

Bana sevmeyi anlat je odlična serija.

Latinac
Administrator
Administrator

Poruka : 2713

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Marijana on 20.02.18 14:25

Latinac, znači gledao si? smile2 Jel zanimljiva? Ja sam skinula i zaista imaju odličan kvalitet slike sa Nove.

Čudi me što serija ima tako malo epizoda oko 22 tako nešto. Da nije ukinuta u Turskoj zbog slabe gledanosti. zbun
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top