EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost serija

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Go down

Re: Gledanost serija

Post by jovanmilic97 on 23.12.17 0:29

Ne vidim zasto se svadjate oko vasih misljenja. Ovo je forum, pobogu.

Bzau-Bzz, ovo sve funkcionise tako da ljudi daju svoje misljenje ma kako god da se razlikuje ili ne od vecine postera. Ako ti se ne svidja, ne moras da ga ubedjujes jer nece odjednom promeniti misljenje samo zbog tebe. Samo vratis meni se svidja i to je to. Ili ignorises. Moze i tako.

Stef, samo cu da kazem da serije po mom misljenju ne trebaju da imaju dubinu, apsolutno. Neke serije shvatam kao guilty pleasure, i to je tako. Ali razumem tvoj pogled na to. Previse ima serija sa amaterskim/emocionalnim manipulacijama tako sto koriste nasilje/tragediju, ili povrsnih likova. I dosta njihovih komedija me iritira.

Ali da se slozim sa tobom, osim UTCa mozda. Bizim Hikaye nisam gledao, samo mi je drago zbog Hazal koja se bukvalno mucila posle Ferihe

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1485

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 23.12.17 0:39

@jovanmilic97 wrote:Ne vidim zasto se svadjate oko vasih misljenja. Ovo je forum, pobogu.

Bzau-Bzz, ovo sve funkcionise tako da ljudi daju svoje misljenje ma kako god da se razlikuje ili ne od vecine postera. Ako ti se ne svidja, ne moras da ga ubedjujes jer nece odjednom promeniti misljenje samo zbog tebe. Samo vratis meni se svidja i to je to. Ili ignorises. Moze i tako.

Stef, samo cu da kazem da serije po mom misljenju ne trebaju da imaju dubinu, apsolutno. Neke serije shvatam kao guilty pleasure, i to je tako. Ali razumem tvoj pogled na to. Previse ima serija sa amaterskim/emocionalnim manipulacijama tako sto koriste nasilje/tragediju, ili povrsnih likova. I dosta njihovih komedija me iritira.

Ali da se slozim sa tobom, osim UTCa mozda. Bizim Hikaye nisam gledao, samo mi je drago zbog Hazal koja se bukvalno mucila posle Ferihe

Bizim Hikaye je jedna prica slobodna nije neka napeta
Relaksiracka je
A na primer ja nemogi svatite sta gledate u te serije poput Savasci, Soz, EDHO
Meni su odvratne yuck yuck yuck
Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 466

Back to top Go down

Post by Stef on 23.12.17 0:54

Ne svađam se ja, čovek tu ne dozvoljava da se kaže loša reč o serijama koje on voli.
Jbg to ne može. Složi se ili nemoj, al nemoj da soliš nekome pamet.

Serije svakako ne moraju da imaju neku ne znam ni ja kakvu dubinu, ali bar nekva pristojna sadržina, barem malo realnosti ne škodi. Izbalansiraj realu i fikciju, tresni cirkus al nemoj da prelaziš u preterivanje i preserans.

Meni nije problem i da gledam neki treš al daj onda da to bude zabavno i prijatno za gledanje a ne da bude ljigava atmosfera, da ima proseravanja i šatro dubokoumnih dijaloga a da konačan rezultat bude krindžeraj teški.

UTC se meni nije svidela jer su likovi neupečatljivi, atmosfera nula, radnja plitka, dijalozi poprilično tanki. Pritom mi je bilo toliko dosadno da sam jedva izgurao prvu epizodu.

Totalna ravnodušnost, skroz mi je svejedno šta će se dalje desiti sa likovima koliko su nebitni.

Seriji najviše fali autentičnosti, posebnosti, da se po nečemu izdvaja i da po nečemu možeš da je zapamtiš. A sa ovim iznad navedenim, teško.

Ona bogataška proseravanja ko da su na Menhetnu rođene, one likuše s pilećim mozgovima čiji je jedini cilj da se dobro udaju i ništa ne rade ceo život i ne mogu da doživim ozbiljno.

Ajde da je samo jedna od njih nego sve. Ona scena kad su sve navalile na Oyu pa kako je moguće da se nisi još udala, najbolje da se udaš pa da te muž izdržava je takva blamaža da mi nije bilo dobro. facepalm Jednom rečju isforsirano.

Nisam nijedne sekunde imao utisak da gledam turski yuksek sosyete nego američki.

Turski jet set je mnogo bolje predstavljen u Lišću, Voću, pa čak i u OHB.
Onda u Nasleđu jet set 50-ih itd.

Al Meric Acemi nije ni Elif Usman ni Ece Yorenc ni Can Sinan.
Jednostavno žena nije dorasla drami, ona je za one glupe komedije poput Neženje i to je to.

Bizim Hikaye je meni loša. Prvo što je prebedni rimejk američke serije, drugo što ima onaj katastrofalni turski humor i usiljene situacije od čega mi se kosa na glavi diže.

Savasci i Soz su i meni bezveze. Ne volim ni domaću patriotsku patetiku a kamoli tursku.

EDHO je barem od onoga što sam video odlična serija. Mafijaški sapun, al ukusno napravljen, odlični, otkačeni i upečatljivi likovi, ležerna atmosfera, začinjena inteligentnim humorom.

Last edited by Stef on 23.12.17 1:32; edited 5 times in total

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9147

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.12.17 0:58

EDHO je jedina turska serija za koju se molim da je otkupi neka balkanska televizija da bih je gledao zato sto deluje kao veoma interesantna serija. Mada cisto sumnjam da ce se to ikada desiti.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 3965

Back to top Go down

Post by Stef on 23.12.17 1:01

Ja se sve nadam da će zbog Deniz jer nakon Ferhunde opet ima nenormalan lik al teško. roofl

Sve i da su postojale neke šanse, nakon žešćeg flopa u Rumuniji sumnjam da će je bilo ko i uzimati u obzir. lol1 Možda Happy. rofl

A i ruku na srce, sa ovakvim rejtingom će ko zna kad završiti. lol1

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 12.01.18 2:47

Uttaran/Odbacena ladno pobedila Beni Affet u terminu, 2,87 protiv 2,56. rofl

Serija ladno se mucila sa 1 rejtingom na pocetku, sad eksplodirao rejting od kada je krenuo IcaTapVir cirkus facepalm

Kadin 8.22 rejting u totalu. shock

Babamin Gunahlari flopnula za premijeru na moje iznenadjenje, 2,81. Ako ovo ne skoci narednih nedelja, jos jedan Kadirov flop.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.01.18 2:57

Ovoj Kadirovoj je ABC1 malo bolji, 3,24% čini mi se. Al u svakom slučaju slabo za start.

EDHO i dalje zirve egyptian doduše u AB je UTC baš ušila. mrgreen

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 12.01.18 3:04

TOTAL: EDHO 9.52 / Kadin 8.22 / UTC 6.63
AB: UTC 9.86 / EDHO 8.24 / Kadin 7.60
ABC1: EDHO 9.61 / UTC 8.74 / Kadin 8.23

Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 466

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 14.01.18 15:51

Lepo za UTC i Kadin, FOX nasao Anne 2.0 ovde.

Fazilet ponovo eksplodirala na novom najboljem rejtingu serije mrgreen

Total 6,45
AB 6,99
ABC 7,45( shock )

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 14.01.18 15:58

Nije ni čudo kad je bio haos sinoć. roofl