EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Teresa

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Re: Teresa

Post by -Bojan- on 28.11.18 21:11

Čekaj Stef da Esperansa prestane da bude glavna, onda kreće haos smile

Member

Poruka : 334
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.12.18 5:03

Teresa je u početku smor kao i svaka serija Ximene Suarez. Davno je bilo pa se ne sećam ali cirkus kreće kad se ona preseli kod Artura. Posle su do kraja bili sjajni. Imali su onaj smor deo kad su išli u Pariz ili gde već ali sve ostalo sjajno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by FanSte on 01.12.18 14:54

Teresa jeste sporać, daleko je manje dinamična od Rubi ali sama Teresa je mnogo bolje napisan lik i u seriji ima znatno više dramatično jakih scena od onog što ima u Rubi. Rubi je veći cirkus, ovo je bolja drama. Doduše likovi ni ovde nisu nešto kompleksni ako izuzmemo Teresu, imamo preterane ljigavce ala Ruben, Henoveva, pa i Aida s jedne strane, i preterane dobrice u vesindadu. Teresa je nešto između i zbog toga je tako moćan lik.

I slažem se sa Stefy-jem da su likovi iz vesindada preodvratni onako za gledanje, a i atmosfera je u ovom vesindadu za razliku od onog iz Rubi mnogo depresivnija nekako.

Posting Freak

Poruka : 2348

Back to top Go down

Post by Stefy on 02.12.18 7:01

@Miloš92 wrote:ali cirkus kreće kad se ona preseli kod Artura. Posle su do kraja bili sjajni.
Stigao sam do tog dela i bilo je super 2-3 epizode i sad su se opet nenormalno usporili i vrte se u krug. facepalm Na 41. epizodi sam i Arturo je već zaprosio Teresu i svi pričaju da će se venčati za par nedelja, a vidim na internetu da je venčanje tek u 63. epizodi. roll Centralna priča je meni okej, ali sve ove sporedne su mi nezanimljive. I nije mi Teresa baš toliko bolji lik u odnosu na Rubi, više se vidi razvoj i karakterizacija, ali neki njeni postupci su mi skroz bezvezni i glupi, pogotovo na početku kad se Marijanu drnda za svaku glupost, što je nenormalno. No dobro, nadam se tom nečemu da se desi i da krene da bude zanimljivo, zasad mi je stvarno ništa posebno. zvizd

Pritom, cela serija mi je nekako beživotna, neki trenuci koji treba da budu upečatljivi su sterilni i bez ikakvih emocija. Ona večera kad Arturo prosi Teresu je takav fail bila i to je trebalo da bude dramatično, a bilo je tako nekako neupečatljivo i jeftino da ne ostavi nikakvu emociju. Marijano mi je isto mnogo naporan, kao i ona glupa Aurora. Najveći problem mi je što mi ovde ništa sem Teresine priče nije zanimljivo, čak je štaviše predosadno. Nadam se da će kasnije biti više cirkusa.

Moderator

Poruka : 4110
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 02.12.18 7:05

Mislim da ovaj soundtrack koji se tek kasnije pojavljuje najbolje govori o kasnijoj radnji, bez potrebe za spojlovanjem mrgreen wub

I meni su Marijano i Aurora bili smarači. Aurora je meni jedna od najgorih uloga Ana Brende.

Posting Freak

Poruka : 2348

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics