EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Teresa

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Teresa

Post by Stef on 23.12.18 21:36

Kakvu činjenicu? Moje mišljenje je da je serija jedna od najprecenjenijih. I ti si se na to nadovezao što si i ti nabrojao 3 sapuna. Ispada onda da i ti to pokušavaš da provučeš kao činjenicu. rofl

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10491

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.12.18 21:38

Pa tako kaži, moje mišljenje. Ja sam i napisao po meni. winky

Posting Freak

Poruka : 2659
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stef on 23.12.18 21:41

Pa normalno da je moje mišljenje. Ja pišem o sebi, ne o Đoki, Peri, Lazi. Ako ja sad nakon svake rečenice treba da pišem po mom mišljenju, ja mislim, rekao bih itd e onda jebemumater.

Time što sam rekao da mi je (dakle meni lično) najprecenjenija serija uz ove 2, to u startu znači da je moje lično mišljenje. Precenjenost je relativna stvar i to je od osobe do osobe. Ne znam odakle si izvukao da je to nekakva činjenica.

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10491

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.12.18 21:49

Meni je zasmetala konstrukcija rečenice, neka na tome ostane da ne bismo sada ulazili u detaljnu analizu. glare

Elem, što se Terese tiče, teško da može da se svidi nekome ko uživa u Dinastiji (i pri tom ne mislim ništa loše, sve je stvar ukusa). zubo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.12.18 13:26

@Stef wrote:Ali ako ništa drugo, sporedni likovi nisu imbecilni kao u Rubi koji su bili toliko iritantni da dobiješ želju da razbiješ ekran čim se pojave u kadru.
Da, jesu, možda su čak i gori. shitshield  Meni su oni u Rubi manje smetali prvenstveno jer ih je bilo manje, ovde u prvih 60 epizoda ima 15 likova u vecindad kojima je posvećena pažnja i ceo prvi deo serije je skoncentrisan na ono bolesno dete i u svakoj epizodi pola minutaže ode na tog retarda i retarde koji njega okružuju. Ona babuskera i onaj deda, Esperansini roditelji, su prvenstveno grozni kao pojava za gledanje, a tek onda ide njihova iritantnost.

Evo stigao do 84. epizode. Umrla Paloma, pa se sad Arturo i Teresa razvode već 10 epizoda, pošto u ovoj seriji svakom događaju mora da se posveti minimum 5 epizoda, pa čak bilo to i nešto prosto poput odlaska u bolnicu. facepalm Od 70. i neke epizode je i kao zanimljivo, ali svaku epizodu gledam s pola mozga jer ne mogu više da posvetim pažnju istim dijalozima, pa mi i proleti epizoda.

Najžešće od svega mi je što je cela suština ove serije da jedan lik presluškuje druge dok pričaju i tako sazna nešto. rofl Ja mislim da u svakoj jebenoj epizodi ima scena kad se neko samo spawnuje odjednom na određenoj lokaciji samo da bi čuo nešto bitno što drugi likovi imaju da kažu. facepalm I to je toliko providno i preterano da je neverovatno. Počevši od Terese koja sa onog balkona iznad Arturove kancelarije večito prisluškuje šta on sa svima priča. Ali pobednička scena mi je ubedljivo kad Ruben ide da uhodi Esperansu u bolnicu i odjednom se pojavljuje Henoveva koja ih vidi, trči za njima, prisluškuje i pođe. rofl Od samog početka serije, Henoveva je bila u bolnici jednom, kad je Paulo umro. A drugi put je bukvalno došla da bi prisluškivala Rubena i Esperansu. rofl Onda madrina koja prisluškuje Kutberta s onom Griseldom NA ULICI i sve tako u krug. rofl Teresina kuća u vecindadu gde su vrata uvek otvorena i kad god se kaže nešto bitno, samo odjednom u kadar iskoči neko s vrata. facepalm U svakoj telenoveli ima prisluškivanja, ali ovde su ga baš-baš preterali. thumbdown

Meni je ovo zasad jedno veliko sranje, i to predosadno.

Moderator

Poruka : 4233
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.12.18 14:42

Meni je ovo zasad jedno veliko sranje, i to predosadno.

Druže, pa ti si prešao polovinu serije. Kad očekuješ da ti se svidi? Što je gledaš ako ti se ne dopada? rofl rofl rofl Očigledno ti nije legla. Ja sam uvek govorio da Teresa i Rubi nisu iste i da ne mora da znači da će ti se svidetii Teresa ako si voleo Rubi. Rubi je bila cirkus serija. Teresa je meni dosta ozbiljnija. Sama ona kao lik je 10 puta bolja. Al serija nije cirkus. Ovde se Boyerka ne trti kako bi joj potpisivali ugovore na dupetu, ne ide sa etiketom na čeku ja sam mala. Nisam ni očekivoa da će ti se svideti nakon što si je hvalio u 3VA. Ti si ipak Telemundo karton fan i njihove besmislene cirkus villane. Odmah, da se razumemo ništa protiv njih i ja ih volim. smile2

Bilo je serija koje sam ja pratio i konstantno pljuvao. Tipa "Amores verdaderos". Ono je bila takva smorčina ali sam je gledao isključivo zbog para Eiza-Rulli. Prosto eto oni su mi bili razlog da gledam jer su bili nestvarno dobri. A tebi se ovde ništa ne svidja i odgledao si 80 epizoda. Zbog čega?

Porediti Teresu i 3VA je van svake pameti. I generalno nisam stava da su ukusi različiti i da se o njima ne treba raspravljati. Ne znam u kom univerzumu nekome može 3VA da bude dobra a Teresa loša. Na kraju krajeva Teresa je bila exitaso, dok su Ane jedan od najvećih fracasa ikada.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12293

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.12.18 14:57

Zato što ja ne volim da ostavim tako a medias. Kad odgledam više od pola, onda odgledam do kraja jer mrzim da ostavim tako neodgledane serije kad sam već potrošio toliko vremena i odgledao pola.

@Miloš92 wrote:Ovde se Boyerka ne trti kako bi joj potpisivali ugovore na dupetu, ne ide sa etiketom na čeku ja sam mala. Nisam ni očekivoa da će ti se svideti nakon što si je hvalio u 3VA. Ti si ipak Telemundo karton fan i njihove besmislene cirkus villane. Odmah, da se razumemo ništa protiv njih i ja ih volim. smile2
Upravo! Upravo! Zato i jeste smor, nema te lude Bojerke iz 3VA koju ja najviše volim. Ovde ima samo fragmenti, ali nije mi to to. Dosad nisam još video ovde gubljenja kao u 3VA, ruke, lomljenje nameštaja, histerija, one lude face, bečenje. Ovde je poprilično smirena zasad, i to mi se ne sviđa. yuck Moja najdraža Eli u Analiji je institucija za sve ove ovde. wub rofl

EDIT: I nije problem ni neluda Bojerka, nego jednostavno se u seriji ništa ne dešava. Stalno se vrte u krug, vode iste dijaloge, bukvalno napamet znam šta će ko da kaže u određenom razgovoru. Najveći problem mi je to, što serija nema radnju.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.12.18 15:20

Meni je serija bila dosadna prvih 20-30 epizoda. Posle kada je krenula da se mota oko Artura i sve posle toga je sjajno. naklon Nema tu nekih cirkus dešavanja. Al zato ima sjajnih scena, dijaloga... Kako je smotala Artura, pa njeni sukobi sa Aidom. Pa kasnije Oriana. Teresa je dobra prvenstveno zbog toga što ona uglavnom nije prva dirala. Rubi je bila zla pa zla, prema svima. Dok je Teresa uglavnom vraćala. I to je bila njena draž. Uopšte ti nije žao Aide kad je ova ponižava, već ti je drago. Na kraju nije mi bilo žao Oriane već drago jer je žena bila smaračica koja je mrzela Teresu samo zato što potiče iz siromašne poridice. Teresa je ispala djubre samo prema Luisi. I zbog toga je i zaslužila nesrećan kraj. Nikada i neću oprostiti poslednju scenu. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12293

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.12.18 15:34

Meni bukvalno upečatljive scene kojih mogu da se setim iz ovoga što sam odgledao je trenutak kad Teresa ode na Marijanovu proslavu povodom diplomiranja u onaj bedni restoran i tad shvati da se on neće promeniti i da im se stavovi nikada neće poklopiti, pa se svađa s majkom, kad ode kod Aide neposredno pre njenog venčanja s Paulom da joj se ruga znajući da joj otac ima ljubavnicu, poslednji razgovor s Paulom pre smrti i to je to. Ne mogu ničega više da se setim, a ni ovo mi nije bilo nešto wooow.

Volim ovaj instrumental.
Stefy
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.12.18 11:09

Čekaj Oriana ( wub ) da se pojavi, možda ti bude posle zanimljivo. Okršaje njih dve sam obožavao, daleko više nego sa Aidom. smile2 Ali ovo do kraja ne očekuj od Bojerke, prosto nije takav lik:
@Stefy wrote:kao u 3VA, ruke, lomljenje nameštaja, histerija, one lude face, bečenje.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics