EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 43 of 45 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Jenna Maroney on 06.06.18 2:27

@Miloš92 wrote:Ja sam sve ovo vreme živeo u zabludi da je ona samo droca, kad ono ispade elitna droca.

Sravnice ona sve dosadanje dive. Vidjeces kad postane prva dama meHika. Angelica Rivera who?

rofl

Koliko je samo Martha bila lepa. Zašto ta žena u to vreme nije dobila glavnu ulogu?

Nije ni ona bila cvijecka svojevremeno. Vrtila se i ona po stampi sa svakakvim tracevima. Koliko mi je zao sto nikad nije dobila glavnu ulogu jos vise mi je zao kad vidim koliko je propala danas i kakve uloge prihvata. Sa villana principal spala na neke lijeve likove.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 869

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.06.18 11:40

A taj Anaja je neki korumpirani, i svi ti korumpirani, koje, inace, popularise "Televisa", pljuju Manuela Lopesa Obradora, koga dobar deo stanovnistva smatra najpostenijim.
A Marti Huliji sve mogu da oprostim, i sadasnju karijeru, i uloge koje nije dobila, al' to sto je prevarila onakvog dasu od Gabrijela Sotoa bokserom kao sto je Horhe Kavagi-a napominjem da je to bilo negde 2003./04, i to ako me secanje dobro sluzi - nikad. Zbog toga su i raskinuli. Da bi on priznao u nekoj emisiji da je ona bila njegova najveca ljubav, i to samo sto se ozenio Heraldine Basan.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3712

Back to top Go down

Post by Franko on 17.06.18 13:22

Jučer se vjenčali Klebber Toledo ('Eta mundo bom') i Camila Queiroz ('Verdades secretas'). Par se upoznao u 'Eta mundo bom', zaručili se prošlog ljeta, a eto i vjenčanje je bilo skoro godinu dana kasnije. Nek im je sa srećom. smile2 Na piru je bila i Isabelle Drummond. cool

100 dias para enamorarse - 90/130
Espelho da vida - 31/150
Mi hermano es un clon - 31/100
O tempo não para - 67/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2533
Godina : 30

Back to top Go down

Post by TVman on 17.06.18 13:37

Ovo je Angel ? Nek im je sa srecom smile

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 857

Back to top Go down

Post by Barbie on 17.06.18 14:29

Da, ona je. Prelepi su.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1447

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 19.06.18 2:15

Ovih dana vrtim LMDJ i rekoh da vidim sta je sa Mirele Mendoze kad ono nije nista snimila vec 10 godina cry Steta jer je bas lijepa ali kako vidim dobro je se udala pa i ne mora da radi rofl Bilo bi lijepo kad bi se vratila nekom villanom na Telemundu s obzirom da zivi u SAD-u smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 869

Back to top Go down

Post by gagi92 on 20.06.18 9:53

Ja sam Mirelu gledao u moje tri sestre i judina zena.
gagi92
Member
Member

Poruka : 410
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sava on 28.06.18 11:55

Caio Castro (Fina estampa, Amor a vida) i Giovanna Lancellotti (Alto astral, Segundo sol) su u Moskvi, gde su ispratili meč Brazil - Srbija.

Moderator

Poruka : 2152

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.07.18 0:20

Slučajno sam naleteo na ovo i odgledao. Zanimljiva emisija. Ispričala je svašta. Mnogo toga nisam ni znao. Nije ni čudo što je bila diva svog vremena. To fali ovim današnjim glumicama, neka priča, skandali, nešto van telenovela.

Svidja mi se što se otvoreno govorila o svemu. Tipa deo sa Veronicom Castro. Pa i o tome kako i zbog čega je bila zabranjena u Televisi. Mislim ako je zaista tako kako ona kaže ovi iz televise su i tada bili debili.

Inače bila je u vezi sa Yanezom, Luis Miguelom koji je tada bio klinac, Salvadorom Pinedom, udata za Pedra Torresa... Bilo je tu još nekih imena.

I koliko je samo bila lepa. šta uradi žena od sebe.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11848

Back to top Go down

Post by Sasha on 10.07.18 17:00

Zarazio si ne sa ovom emidijom ..do sad 3-4 sam odgledao smile2 ... Kad sam sa Susanom Dosamantes, odgledao do kraja onda znaš kako je smile2 ..mada nije loš bio intrervju plez  ..Nego neke slična emisija sa ovim voditeljom, i 2013 je radio intervju sa Sasha Montenegro . ženu prvi i poslednji put video u Staze ljubavi, nisam znao da je je iz CG, i kakav je život imala.. udala se za bivšeg presednika Meksika koji je bio baš stariji od nje, pa hapšena kad je bila student u Arg zbog nekih protesta,... Ali u tom intervjuu je da kažem bila bez dlake na jeziku, stim da komentari ispod videa, nisu joj naklonjeni, ljudi je ne vole, ko zna kakvi su tu skandali bili oko razvoda ... Šteta što više nije glumela, ima baš "zlu" facu smile2
Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1951

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 43 of 45 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45  Next

Back to top

- Similar topics