EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 11 of 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Go down

Re: Maite Perroni

Post by Sasha on 15.11.14 21:57

Majte Peroni: Talas slave nije me potopio

Meksička glumica Majte Peroni o telenoveli „Divlja mačka“ (Prva TV), partneru Danijelu Arenasu, „Buntovnicima“, pevačkoj karijeri i uspehu: Neminovno je promeniti list čak i kada vam se dešavaju dobre stvari

KADA je pre deceniju zaigrala u tinejdž telenoveli „Buntovnici“, a zatim postala članica istoimene pop-seznacije, za Majte Peroni (31) su govorili da je najmanja od tri „mačke“.

Za kandžu (čitaj prsa) ispred nje bile su Anai i Dulse Marija. Vođene mišlju da će pet minuta „RBD“ slave trajati večno, primadone nisu bile zainteresovane za povratak u svet sapunica, a Televisa je tražila jednu od njih. Ali, kako su njihovom producentu bile potrebne makar dve za oproštajnu turneju, tokom koje su dvaput punili „Kombank arenu“, on je čelnicima TV giganta ustupio nenametljivu Majte. I tako je ona postala „napušteni anđeo“, za čiju ljubav se borio tada „neotkriveni“ zavodnik Vilijem Levi. Telenovela ih je lansirala u orbitu, a Peronijeva je bez pauze nastavila da niže glavne role u „Grešnim dušama“, „Trijumfu ljubavi“ i „Komadiću neba“.

Posle dvogodišnje pauze, tokom koje je pripremala muzički prvenac „Pomračenje Meseca“, Majte je sredinom godine konačno postala „mačketina“ i to divlja. Ekskluzivno za „TV novosti“, simpatična glumica otkriva da joj je uloga Esmeralde bila najveći glumački izazov dosad.

- Danas retko u telenovelama možete da vidite lik čija transformacija ide iz jedne u drugu krajnost. Obožavala sam svoj izgled prljave i razbarušene divljakuše. Toliko sam uživala da sam se rastužila kad je došao trenutak da dronjke zamenim haljinama, jer to je bila suština Mačkinog karaktera. Njena narav bila je satkana od različitih nijansi i svaki dan je pred mene stavljala novi izazov - rekla nam je Peronijeva.

* Ostvarili ste odličnu hemiju s Danijelom Arenasom (Pablo), zbog koje su vas tokom snimanja „spajali“ i privatno?

- Pratim Danijelov rad otkad je došao u Meksiko i priželjkivala sam da se sretnemo u nekom projektu. On je divan partner, čovek i pravi džentlmen. Uživala sam u njegovom društvu i volela bih kada bismo ponovo stali zajedno pred kamere. Mnogo vremena provodili smo pričajući i šaleći se na snimanju, tako da je naš prisan odnos vidljiv i na malom ekranu.

* Na trenutak se činilo da ćete zarad glume reći zbogom pevanju?

- Nikad nisam razmišljala o napuštanju muzike, samo sam čekala pravi trenutak da joj se vratim. Uloge u telenovelama sustizale su jedna drugu, pa se ispostavilo da je taj „trenutak“ trajao četiri godine. Prijala mi je pauza, koju sam iskoristila da istražujem muziku i definišem pravac kojim želim da nastavim. Nisam želela da pravim instant muziku. Rad na novim pesmama zahtevao je disciplinu i predanost, a to sam mogla da mu posvetim tek po završetku serije „Komadić neba“. Dugo vremena provela sam u Njujorku usavršavajući tehniku pevanja. Povratak na scenu bio je onakav kakav sam zamišljala.

* Članove „ugašenih“ bendova obično prati loša karma, zbog koje teško uspevaju da se ostvare kao solisti. Jeste li strahovali za karijeru posle raspada „RBD“?

- Život je poput knjige čije stranice moramo da okrećemo da bismo je pročitali do kraja. Često poželim da se na onim lepim zadržim duže, ali neminovno je promeniti list čak i kada vam se dešavaju dobre stvari.

Nedostajale su mi u početku kolege iz grupe, sa kojima sam živela nekoliko godina putujući po svetu i učeći zanat. Međutim, znala sam da naša avantura neće trajati večno i da će doći dan kada će svako od nas poći svojim putem. Pevali smo na koncertima pred 100.000 ljudi. Jezdili smo na talasu popularnosti, ali nisam dozvolila da me on potopi. Naprotiv, radila sam na sebi znajući da je uspeh isključivo proizvod rada. Najponosnija sam na to što me popularnost nije promenila.

* Verujete li da su vam zvezde predodredile uspeh?

- Verujem da nam sudbina dodeljuje zadatke, a od nas zavisi kako ćemo ih rešiti. Ne možete sedeti i čekati da se lepe stvari dogode. Svakog dana moramo da radimo na sebi, da imamo jasan cilj i da u njega uložimo vreme, snagu i žrtvu. Mnogi mešaju uspeh sa srećom, a iza trijumfa se kriju isključivo odlučnost i rad. Ne verujem da sam bogomdana, samo sam znala da iskoristim šansu koja mi je dao „Napušteni anđeo“. Ne glumim zvezdu, privatno sam prirodna i jednostavna. I šminku jedva da malo nanosim na lice.

* Koje nove izazove ste zadali sebi?

- Svu energiju usredsredila sam na muziku. Očekuje me turneja, a već osluškujem nove melodije. Volela bih da se uskoro oprobam u dizajnu i kreiram svoju modnu kolekciju. Gluma će u narednom periodu biti u drugom planu.

NALIČJE MEDALjE

* Čini se da vam je karijera satkana samo od blistavih trenutaka. Postoji li i druga strane medalje?

- Nikada neću preboleti smrt tri fana „RBD“, koji su izgubili život u „stampedu“ prilikom potpisivanja autograma u Brazilu. Još osećam tugu i nemoć, jer je druženje sa idolima trebalo da im donese radost a ne tragediju. Tada sam se prvi put zapitala vredi li nastaviti baviti se ovim poslom.

Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1937

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.11.14 0:23

Koncert u Sao Paulu

Inače rasprodala je sve karte. Oduvek su je voleli u Brazilu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11534

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 25.11.14 16:50

Bas mi se svidja ova haljina sto ju je obukla,kostimi su joj divni.Takodje,veoma mi je drago da joj ide tako dobro na turneji.Maite karakterise takva ljupkost,kakvu retko ko od ovih mladjih glumica ima,i bas je volim. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3636

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.11.14 17:14

I meni je baš drago zbog nje. smile

Najludje mi je bilo tokom "Tu y yo" kad su krenuli da uleću na scenu. Obebedjenje je pobedilo, uspelo je ovoliko ljudi da im prodje. A ovu jednu devojku su uhvatili kao da je ne znam šta uradila, kad joj glavu nisu otkinuli.  rofl Mada i ovi što uleću su nenormalni. Kako je ova mala slatka uletela, zagrlila je i to je to. Ovi veliki skaču ko nenormalni i lome je.  rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 25.11.14 17:42

Bravo,Maite. smile Obozavam pesmu "Tu y yo". smile
Tacno,mi fanovi ne treba da polomimo svoje idole. smile Bas zato razumem zasto su mere obezbedjenja tolike:da se u toj guzvi neko ne bi povredio,nastradao,itd.Vrlo mi je originalna ova Maitina crna haljina.

Mada mi je ova sljokicasta,crvena,apsolutni favorit. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angelita* on 25.11.14 22:56

I meni je bas drago sto joj dobro ide!Zasluzila je da joj budu poseceni koncerti a i uzivo zaista peva odlicno! aplauz
a ovi sto sklanjaju ovu decu su kriminalni pa nece je ubiti! mrgreen stars
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Eiza on 30.11.14 1:51

S koncerta od prije par dana u Sao Paolu...

Promoviranje potpisivanja autograma

Ma wub...
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Angelita* on 30.11.14 13:36

wub
Kada sam gledala taj RBD Medley bas su mi se vratile uspomene na njih!I ko bi rekao da ce na kraju Maite koja je uvek bila u zapecku jedina da im sada daje pocast i jos ih pusta na video bimu na sceni,a gde su svi ostali?nije im ni stalno cini mi se!Svaka njoj cast za trud i sve!A sad je jos i dokazala da je ona uvek i znala da peva u grupi ali joj nisu davali prostora,jer je bilo zvezda vecih i boljih od nje!
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.11.14 14:15

Budimo realni:od svih iz "RBD"-a,nenametljivoj i povucenoj Maite sada najbolje ide.To je ono sto ja uvek govorim:tiha voda breg roni. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.11.14 14:21

Maite je dosta radila na svom glasu. Ono vreme koje je provela u Njujorku dok je snimala cd, radila je sa velikim stručnjacima i dosta je popravila svoju tehiniku. Mislim ona ni sada uživo ne peva nešto da padneš u nesvest, ali je mnogo bolja nego za vreme RBD-a.

I meni se svideo medley. Izabrala je super pesme.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Back to top