EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni - Page 22 Eog4CZj

Maite Perroni

Page 22 of 25 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next

Go down

Maite Perroni - Page 22 Empty Re: Maite Perroni

Post by -MILOS- on 07.05.18 22:16

ahahahah video sam ovo jutros na instagramu ali nisam znao gde da nadjem ovo na yt da odgledam u celosti smile2 njena reakcija kad pada niz stepenice rofl rofl rofl

-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4321

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.05.18 23:04

Al kad je rekla "Za ovu scenu me je zajebavao i rodjeni brat." rofl rofl rofl

Jedino je Lichita višak u ovom snimku. Serija je prosto cela bila u tom nekom stilu. Ne vidim konkretno ništa loše ni u ovoj sceni koju su izdvojili.

TDA i CCEA su zaslužili da se sprdaju sa njima. Pa i ona sama to radi. smile2

Nedavno je baš izjavila da je tokom snimanja jedne serije atmosfera bila užasna, da nikako nisu mogli da podnesu ego pojedinih glumaca, da su podmetali jedni drugima... Mislim da je to upravo TDA. Ne vidim koja bi drogo to serija mogla da bude. PATM, svi su se baš lepo slagali. Lichita, isto. MP, takodje, mislim bar je sa Coch i Castro bila u sjajnim odnosima, odnosno i dan danas je. U CCEA ne vidim ko bi mogao da pravi probleme. Ne sećam se ni da je bilo nekih problema tokom Gate. Osim one neke afere sa Zapatom koju su obe demantovale. Cachito, tamo stavrno ne vidim ko je mogao da pravi neki problem. Jedino TDA. I pisalo se tada da je bilo nekih problema izmedju Levya i nje zbog njegovog stalnog kašnjenja. Pa tu je i ona priča, kako su Ruffo i Evora svojim uticajem bacili Riosa u drugi plan. Ruffo je večiito bila problematična, mada se sećam da se sa Maite lepo slagala, uvek su hvalile jedna drugu. Čak je Ruffo i spomenula kao primer ćerke sa kojom se sjajno slagala onda kada je bilo problema sa Ariadne u LM. AL kapiram da je to bila TDA. Tada je isto izjavila da se u toj seriji samo povukla i čisto odradjivala svoj posao. Tako je i izgledala u TDA, pričao sam o tome milion puta. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12419

Back to top Go down

Post by machy26 on 08.05.18 0:54

Joj, koja kraljica. smile2
machy26
machy26
Member
Member

Poruka : 407

Back to top Go down

Post by Stef on 08.05.18 9:44

Šteta što nije bilo neke epic scene iz MP. smile2

Moderator
Moderator

Poruka : 10619

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.05.18 19:33

Kakva glumica, takav i portfolio.  

BTW kako mi je ovaj dragulj od scene iz TDA promakao tokom gledanja serije?!  hmm  rofl rofl Ubedljivo je zajebala sve Tralalajkine umotvorine. lol1
FanSte
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2701
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.07.18 19:24

Poster za film "Dibujando el cielo". Premijera je zakazana za 31. avgust.

Maite Perroni - Page 22 2jac4eu

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.07.18 20:25

Trailer za film koji je snimila prosle godine. Premijera je 31. avgusta.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.18 22:01

Da nastavim ovde da ne idem u off tamo.

Ne vidim čime dokazuje svoju neiskompleksiranost kada i sam kažeš da je u centru pažnje vođa narko kartela. Neiskompleksiranost bi pokazala kada bi pristala na ulogu najbolje drugarice glavne. lol1 Ovako pokazuje da je željna nečeg novog u svojoj biografiji, i ja to podržavam. Al' da je zamislim kao villanu, ne ide mi. lol1

Dokazuje time što je insistirala na tome da odigra Kiku umesto Rene u PATM. Ali joj nisu dozvolili. Ona još od Lichite stalno potencira to da želi villanu. Valjda joj se osladila ona poslednja etapa u Lichiti. smile2
I već svi znamo šta bi izazvalo to da ona odigra villanu. Pokrenuo bi se novi rat tipa kao onda izmedju Lucero i Spanic zbog STD. U Meksiku to odmah spada u to da je krenula igra sporedne uloge i krenula bi opšta pljuvačina. Dok je npr kod brazilaca skorz normalno da im vodeća imena čas igraju glavne čas negativce. Dakle ona je spremna da se odrekne glavnih uloga kako bi probala nešto novo. Dok na primer Ruffo pre neki dan izjavljuje da će ona zauvek igrati glavne uloge a starija je od nje 20 godina.
A o najboljoj drugarici glavne je zaista smešno diskutovati. Krajnje je nerealno da ona to ikada i pod bio kojim okolnostima odigra.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.07.18 16:25

Da ne bi bilo samo rekla kazala, evo i njena izjava. Kako ona kaže ima nekih projekata za kraj godine što se glume tiče.

Najavila je i novi singl sa kolumbijskim pevačem. Sve se više priča da je u pitanju Yatra. Njeni producenti su pre par dana objavili sliku sa njim, da bi ona dan kasnije objavila kako snima svoj deo pesme u studiju. Mada bilo je priče da je u pitanju grupa Piso 21 ali ona je ovda jasno naglasila artista, dakle jednina. Ne znam meni nekako deluje da je pomalo nestvarno da snimi duet sa Yatrom ali videćemo.

Inače, sad kad je bila u brazilu snimila je pesmu sa nekom njihovom grupom Roupa Nova. Oni su je pozvali da im bude gost u pesmi.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 26.07.18 16:51

Roupa Nova je super, imaju dobre pesme. smile2

Moderator
Moderator

Poruka : 10619

Back to top Go down