EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 23 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Go down

Re: Maite Perroni

Post by Miloš92 on 26.07.18 17:16

Iskreno nisam cuo do pre neki dan za njih. Mada vidim da im karijera traje fazon vec 40 godina. U svakom slucaju dobro je za nju sto su poceli da je zovi za razne saradnje. Ovi njeni producenti Cali i Dande su ocigledno bas resili da je poguraju. Samo su se sa onim Alexis i Fidom bas zajebali, meni ta pesma od prvog trenutka nije bila nista posebno.  Trebalo joj je nesto bolje i jace nakon “Loce”. Valjda su sad spremili nesto bolje i sa nekim poznatijim. Ali bar “Loca” i dalje dobro prolazi, pre neki dan je presla 200 miliona.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11866

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.18 15:28

Maite i Roupa Nova su snimili obradu pesme “Destino o casualidad” koju inace pevaju Ha-Ash i Melendi. Oni svoj deo pevaju na portugaskom a ona na spanskom. Ja tu pesmu obozavam jos od kada ke izasla prosle godine.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.08.18 13:54

Ovih dana mislim da ne postoji emsiija koju nije obišla zbog promocije "Dibujando el cielo". Tokom tih emisija pričala je o svojim daljim planovima. Početkom septembra ide u Španiju na neku turneju sa Carlosem Bauteom. Onda će ostati tamo da snimi spot za pesmu koju je uradila sa Antoniom Joseom (pobednikom španskog La voz), koliko sam skapirao to je opet njegova pesma, tj ona je njemu gost. Onda ide za Italiju gde snima duet sa nekim njihovim reperom čije ime još nisu otkrili. Spominje se i snimanje novog filma za kraj godine.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lusi on 31.08.18 21:52

Zna li se nesto vise o dolasku u Spaniju? 8. septembra je koncert Cadene dial, zna se da ce Baute biti tako da predpostavljam da ce i ona tada biti da bi pevala s njim, iako koliko sam ja upucena niko ne prica da ce ona biti na koncertu.

Member
Member

Poruka : 384
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.08.18 22:44

Spomenula je taj 8. septembar. Ne znam sta je tada ali rekla je da ima nastup sa Carlosem.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Lusi on 01.09.18 10:51

Onda tad dolazi sigurno. E sad da li ce ostati duze?

Member
Member

Poruka : 384
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.09.18 15:22

Nemam pojma. Rekla je da ima taj nastup sa Carlosem. I da onda ostaje u Madridu neko vreme da snimi spot sa Antoniom Jose. A da posle ide u Rim da snimi pesmu i spot sa tim nekim reperom. I da krajem godine pocinje sa snimanjem filma. Tako da kapiram da nece biti ni u jednoj od nadolazecih serija. I one tracare su pre neki dan pisale da je odbila Dragona i Mami.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.10.18 0:52

Pre nekoliko dana snimila je u Kolumbiji spot za novi singl koji će se zvati "Boom boom dale dale". Pesma je duet sa kolumbijskim pevačem Reykonom.

Ne znam kad će da da izadje pesma sa Roupa nova. Odavno su već snimali spot.

Ne znam ni kad će ovo što je snimala sa tim nekim italijanskim reperom.

A ne znam ni šta je bilo na kraju sa Antoniom Joseom. Trebalo je početkom septembra da snimaju spot kad je ona bila u Španiji ali nešto nisam primetio da je kačila to na društvenim mrežama. Sa ovima iz Italije jeste sa njim nije.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.10.18 23:12

Danas je u prodaju izašao album Antonia Josea na kome se nalazi pesma sa Maite. Mislim da će uskoro i spot jer su se pojavile slike sa snimanja.

U novembru izlazi pesma sa Roupa Nova.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.18 3:40

Obećava. Ovaj deo mnogo bolje zvuči nego "Como yo te quiero", mada teško će ona da ponovi "Locu".

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Back to top