EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Re: Maite Perroni

Post by Miloš92 on 09.11.18 15:55

Svidja mi se. Zarazno je.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.18 17:11

Juče je krenula sa snimanjem novog filma "Doblemente embarazada". Pored nje glume još Matias Novoa, Veronica Jaspeado...

Inače, izgleda da je ponovo ubola hit. "Bum bum dale dale" ima već 3.5 miliona, svaki dan ima po milion pregleda.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.11.18 19:37

Evo i solo verzija bez Reykona. Odavno nije lepše izgledala.

Samo se nadam da će da krene u ozbiljniju promociju. Izbacila je pesmu, krenuli su sjajno i onda je ona nestala i pregledi su se usporili. Krenula sa snimanjem filma i nema je nigde. Ne znam što je toliko čekala da bi izbacila pesmu baš sada kada snima film. Ako hoće hit mora da iskače iz frižidera kao sa "Locom", tada su Warner i ona uradili sjajnu promociju i zato je dobro i prošla. Ipak ona nije tolika zvezda u muzici da bi mogla samo da izbaci pesmu i to je to. Slično je uradila i sa onom "Como yo te quiero", mada ta pesma sama po sebi nije bila ništa posebno. Dok je ova hitična i ima sve da prodje dobro. Mada i ona se upetljala na sto strana. Snimila je dosta pesama u poslednje vreme, snima film, svaki drugi dan je na nekim dogadjajima, dodelama nagrada...

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Katarina on 27.11.18 14:08

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 157

Back to top Go down

Post by Latinac on 27.11.18 14:32

To je pesma a ne glupost Bum bum.

Latinac
Administrator
Administrator

Poruka : 2826

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.11.18 15:14

Nazalost danas prolaze ove poput Bum bum. I meni je zao sto nakon onakvih pesama kakve je snimala snima ovo ali jbg to danas prolazi. Mada meni je Bum bum prezarazna.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 27.11.18 15:31

I meni je Bum bum prezarazna smile ali i stoji da je ovaj duet sa Antoniom mnogo bolji od njene prethodne pesme (kolaboracije). Cim sam cuo da ce da snima duet sa njim znao sam da nece omanuti, zato sto Antonio em ima prelep glas, em nema promasaja u svojoj karijeri.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4132

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.11.18 20:33

Sad sam tek odgledao spot. Ok, vidi se da su ga snimili cisto reda radi da bi imali ko neki spot. Al opet njih dvoje su mi bas slatki zajedno i nekako imaju hemiju. Ko bi rekao da ona ima jos malo pa 36 godina. 

Sto se same pesme tice. Ja sam je cuo jos kad je izasao taj njegov cd. Nije sad njena najbolja pesma ali je ok. Ako nista drugo konacno peva a ne recituje. Al meni se od svih tih pesama sto je snimala u poslednje vreme nije svidela ona “Como yo te quiero”. “Loca” je dobra. Ona sa Bauteom mi je isto dobra. Ona za “Asi soy yo” je pesmetina. Meni je i ona njena “Adicta” bila dobra al i nju je samo izbacila i nigde ke nije bilo. Zato je i prosla nikako. A steta jer je bila dobra i hiticna pesma. 
Sad treba da izadje i ta sa Ropua nova, mada to je nova verzija pesme “Destino o casualidad” koja je meni prelepa u originalnoj verziji. Skoro je izjavila da ce uskoro izaci i pesma sa tim italijanskim reperom. 
Samo sve to treba ispratiti i promovisati. Mislim da joj ovaj film sto sad snima bas nije bio potreban. I to koliko sam video na njemu radi onak njen Koko. Tako je nakon lansiranja Bum bum imala milion pregleda po danu prvih par dana a onda se povukla i nije je bilo nigde i pregledi su se usporili. I zato se prosle nedelje altivirala i krenula po ovim njihovim emsiijama i pregledi opet rastu. Prosto nije ona tolka zvezda u muzici da moze sebi da priusti da samo izbaci pesmu. 

Njoj je sada da kazemo krenulo u muzici i samo joj je potrebno da snimi jednu pesmu sa nekim od ovih popularnijih, tipa Maluma, Yatra, Anita... I ne znam sto to ne radi. Ok, stoji da su oni za nju zvezdetine ali ona je privatno sa njima ok. Druzi se sa Anitom. Sa Malumom je bila u La voz gde je on sam izjavio da bi voleo ds snimi nesto da njom. Tako da ne znam sto ne uradi nesto po pitanji toga. Ona samo izjavljuje da ne zeli po svaki cenu da snima sa tom izvikanim ljudima. Cak je izjavila da njoj Warner moze da sredi neku veliku kolaboraciju ali da se ona ne bi osecala dobro da zna da snima sa nekim ko ne zeli da radi sa njom. Posle “Loce” se zajebala sa CYTQ, prvo je pesma bezveze a drugo oni Alexis i Fido, pa ona je za njih zvezdetina. Njoj je nakon velikog uspeha Loce bila potrebna dobra pesma i kolaboracija a ona je tu kiksnula. Bum bum za sada prolazi mnogo bolje. I sad ima neko vazno desavanje pocetkom decembra gde ce biti svi ti izvikani. Kapiram da ce tu lepo ispromovisati pesmu.

U svakom slucaju nadam se da ce joj se isplatiti sve ovo sto radi jer zbog muzike odbija sve redom ponude za telenovele.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Back to top