EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 39 of 52 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 45 ... 52  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by TVman on 09.12.17 13:48

Jao, isto takav problem je imao i za Bzau-bzz (na ovog foruma) pa su ga prebacili na drugi, stariji account-anonimen je tamo.

@Stef wrote:VS je jedina od 23h vredna pomena. Ja bih Walcyra jedino u tom terminu ostavio jer tu razbija. U ostalim je bezveze.

Bas tako, serija ima neku caroliju, predivnu pricu. Gledam je uglavnom vikendom oko ponoci,pred spavanje. Uzivancija popcorn

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 721

Back to top Go down

Post by Stef on 09.12.17 13:50

Meni i nije imala neku magiju, neki šmek koji volim, al je moćno, filmski urađena.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9147

Back to top Go down

Post by TVman on 10.12.17 14:01

Te delove koje su budile emocije su bas mocne uradjene, tu se slazem.

Ali za mene ima i magiju, pogotovo te ljubavne price Angel i Aleksa, Fanny i Antony, njihove zajedni:juhu: cki veceri, lepota za gledanje. Sada izgleda da ce se spoje i Carolina i Aleks. Tu ce bit interesantno juhu

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sava on 13.12.17 1:51

Na 18. epki OOLDP sam. Nije tolka navlakuša, ali nije ni loše. Valjda kada gledaš u cugu i vrtiš scene, mnogo je zanimljivije nego kada ideš epku po epku. Ono što mi se mnogo dopada je režija. Fantastični su kadrovi, priroda, ubacivanje scena kada neki lik prolazi kroz nešto teško, kao kada npr. Gael tuče glavnu, pa ide kadar nje koja se davi u moru, pa kada patuljčica plače što je majka ne voli, krene scena nje kao klovna u cirkusu... Fenomenalno. naklon naklon naklon Prelepe su boje, pejzaži, muzika... To mi se baš dopada. Filmski je urađeno. Nisu cirkus kao AAV.

Priča ko priča malo moderniji sapun. Bianca Bin je dobra. Nisam mogao da je zamislim kao glavnu, ali za sada je super. Nekako sam mislio da neće moći da se otarasi njanjavih likova, ali je skroz ok. Guize je takođe dobar kao ljigavi Gael, mngo mu više leže negativci, ima tu facu. Marieta Severo aw Sophia je bomb I već vidim da je Pires majka od glavne, čim je pomenula da je već izgubila jednu ćerku i da ne može i drugu.  zzzzz Njena priča ima potencijala. Porodica onog sudije i haos sa služavkom crnkinjom je dobra, mada tu jedino Nađa i Raquel imaju neku poentu. Bar za sada. Grazi mi je isto super. Idealna za neki ovakav lik. Onaj doktor, skriveni gej zamara, kao i onaj policajac koji je u braku sa Nađinom trač drugaricom. Takođe vidovita Montenegro nije baš potrebna.

Što se tiče poređenja sa Patronom, na wiki stoji: "Em 3 de agosto de 2017 a emissora divulgou a sinopse da trama, a qual foi comparada pela imprensa com a telenovela mexicana La dueña, produzida pela Televisa em 1986, e seu remake latino-americano La patrona, produzido pela Telemundo em 2013, comparando o fato da protagonista ser internada numa clinica psiquiátrica pela vilã da trama para afastá-la de sua família. O autor, porém, desconsiderou que a trama fosse uma adaptação, alegando que não havia se inspirado e que a história tinha apenas o mesmo começo, porém percorreria caminhos diferentes. Em 26 de agosto, durante entrevista ao jornal O Globo, o diretor de O Outro Lado do Paraíso revelou que a reviravolta que a protagonista passaria na trama teve como inspiração a franquia de filmes Kill Bill, porém sem a utilização de armas brancas ou mortes, tendo apenas como base o fato a vingança entre mulheres, após um período em que a personagem de Bianca Bin é internada a força." nezna

Verovatno ću nastaviti kada završim PAA. Miloše, ako te ne mrzi, ostavljaj po koji komentar, čisto da vidim u kom pravcu sve ide.

Moderator

Poruka : 2114

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.12.17 4:32

Da, režija je stvarno odlična. Bukvalno filmski. Tu prvenstveno mislim na scene koje se snimaju na lokacijama.

Valjda kada gledaš u cugu i vrtiš scene, mnogo je zanimljivije nego kada ideš epku po epku

Upravo to. Ti izvrtiš to i deluje ti ok. Al samo zamisli kako je meni bilo koji sam isto to gledao skoro mesec dana. I ja sad tako gledam. Sačekam da se nakupi par epizoda pa odgledam. Ne mogu svaki dan po jednu.

Gael tuče glavnu, pa ide kadar nje koja se davi u moru

Ja sad ne mogu da se setim da li su tada koristili scene koji su se kasnije zaista i desile. Ona je pobegla iz ludnice tako što je legla u mrtvački sanduk ove babe što je upoznala u ludnici, pa su radnici potom bacili sanduk u more misleći da je baba unutra. Tada je ona jedva izašla iz sanduka i isplivala. Ne znam da li su to iste scene.

Bianca Bin je dobra

Ja sam već više puta rekao. Meni je ona stvarno nekako odbojna, baš mi ne leži ali ovde je glumački zaista dobra.

Marieta Severo aw Sophia je bomb.

Sophie je za sada poprilično neiskorišćena villana. Šta znam, fali mi nek cirkus oko nje. Nemoguće je neporediti ovo sa Patronom. Kad se samo setim kako je tamo Bach grmela sa istim likom. Tamo su zaista tako dobro prikazali tu torturu koju je Aracely preživela u ludnici, toliko su je mučili i iživljavali se nad njom da si zaista jedva čekao da se vrati i jebe im sve po redu. Ovde je sve to tako bezveze uradjeno. Lagano je smestili u ludaru, onda ona tamo samo sedela sa babom u biblioteci. Ono, nije zazvala nikakovo sažaljenje, bukvalno i ne navijam da se sveti jer je bila glupača, sve joj se desilo zatošto je nevidjena glupača. Dok je u Patroni bilo skroz drugačije.
Da se razumemo Marieta glumi odlično ali je lik dosadnjikav. Mlati sa onim radnicima tamo oko tih dragulja. A mogla bi da pravi mnogo veći haos sa ovim glavnim likovima. Sad Walcyr ubacuje u poslednje vreme scene kada ponižava patuljčicu. Vidi se da osluškuje publiku jer to je ono što mi kao publika od početka tražimo. To najbolje pokazuje koliko smo mi kao publika nenormalni. Prosto svi uživaju u tm scenama i traže to od početka. rofl

Što se tiče Pires. Mene je ta žena tako oduševila u Babiloniji. Kako je samo zgledala, držanje, glumila... Ja tamo uopšte nisam izvalio koliko je ona niska. Ovde mi je ________________. Kako izgled, tako gluma. Šta znači dobra garderoba, šminka pa i lik. I ona je u početku "ubila" onog lika, posle toga otilša, mlatila se tamo sa nekim nebitnjakovićima, totalno bespotreban i bez poente onaj deo sa ribarima, smrću onog ribara. AL dobro morala je negde biti svo to vreme. Sad je stigla u selo, kupila bordel ali i dalje ništa posebno. Nikako da je povežu sa glavnim likovima i da se otkrije da je živa.

Porodica onog sudije i haos sa služavkom crnkinjom je dobra, mada tu jedino Nađa i Raquel imaju neku poentu.

Mene oni smaraju. Kao što sam rekao u prethodnom posto, nekako ne prave cirkus gde ga može biti. Oni su od povratka Raquel mogli takav haos da naprave a evo ona je stigla i sad se epizodama ne dešava ništa. Ja ne znam dal su Bruno i ona imali jednu normalnu scenu od njenog dolaska.

Grazi mi je isto super. Idealna za neki ovakav lik.

Ma i ona ne radi ništa. Eto malo je pravila haos pred kraj prve etape sa detetom. U ovoj novoj etapi ništa. Al kapiram da će dobiti na značaju kad se Clara vrati i kad bude htela da povrati sina. Ono što mi se od starta svidja, mislim da sam to već rekao, jeidno što mi se bap svidja je odnos Livie, Gaela i patuljčice. Baš mi se svidja što je oni vole.

Onaj doktor, skriveni gej zamara, kao i onaj policajac koji je u braku sa Nađinom trač drugaricom. Takođe vidovita Montenegro nije baš potrebna.

Meni je gej doktor ok. Ovih drugih i nema toliko.

Mercedes smor... zzzzz Sapunjastoj priči dodaše još sapunjastiji element u vidu vidovite babe. Najgore od svega je što je glumi Montenegro pa zbog toga ima dosta prostora.

Ne znam šta bih još rekao. Nekako su mi svi likovi bezveze, nisam s evezao ni za jedan. Najbolji pokazatelj toga je da je Renato kao glavna muška uloga. A meni je totalno nebitan da mi ni najmanje ne bi smetalo da se od sledeće epizode ne pojavljuje. A ne bi imalo ni nekog preteranog uticaja na samu priču. rofl

I ispade da se meni ništa ne dopada. rofl A najgore od svega je što zaista jeste tako. Ni sam ne znam što gledam. Sve čekam da ova nesrećnica stigne u selo. smile2

Verovatno ću nastaviti kada završim PAA

A šta je PAA? smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11534

Back to top Go down

Post by Stef on 13.12.17 4:49

Por amarte asi, original po kojoj je rađena Me declaro culpable. smile2

Btw, ako ove kilave epizode imaju 40%, šta li će da bude kad ova budala počne da se sveti? rofl

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.12.17 5:07

Aaaa. Ona mi nije ni pala na pamet. Ja mislio nešto brazilsko.

Btw, ako ove kilave epizode imaju 40%, šta li će da bude kad ova budala počne da se sveti?

U sinoćnjoj epizodi je valjda stigla u selo. Još nisam gledao. Al valjda će se tek u petak na nekoj proslavi sresti sa ostalima. Ne znaju ni ovi više kad se šta deava jer samo tumbaju sinopsise epizoda.

Ja verujem da od te osvete na kraju neće biti ništa. Mnogo je ona mutava i glupa da bi uradila nešto pametno. rofl Ja se samo iskreno nadam da neće doći momentat kada će se pomiriti sa Gaelom kako bi bila sa sinom.
Eto pročitao sam opise narednih 12 epizoda. Od trenutka svog porvratka strpaće Gaela u zatvor i to ne zato što će mu ona nešto smestiti, nego će je valjda on ponovo pretući. Ako sam dobro skapirao. facepalm

Ne znam. Moj neki stav je da oni koji su gledali Patronu ovo nikako ne bi trebalo da gledaju. Sve ti je na tu foru samo mnooooooooogo lošije i dosadnije.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11534

Back to top Go down

Post by Sava on 15.12.17 23:56

Vratila se u 45. epizodi raspa

Moderator

Poruka : 2114

Back to top Go down

Post by Stef on 16.12.17 0:03

Meh, ja mislio sad nabili 50% kad ono 42%, čak nije ni rekord. lol1
Istu gledanost su prekjuče imali.
Sofijina faca look

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by TVman on 16.12.17 0:08

Vratila se kao pevacica ?

Sophia je vrh look Gledam neke njene scene iz ove novele, zena razvaluje u ovoj ulozi naklon

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 39 of 52 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 45 ... 52  Next

Back to top