EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 49 of 54 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 54  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Stef on 16.05.18 14:57

Mislim da nije, al očigledno čoveka ne nameravaju da ubace u raspored u skorije vreme.
Obično radi serije na svakih 4-5 godina.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9556

Back to top Go down

Post by Franko on 16.05.18 15:02

100 dias para enamorarse - 82/130
Espelho da vida - 6/150
Mi hermano es un clon - 10/100
O tempo não para - 55/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2525
Godina : 30

Back to top Go down

Post by TVman on 16.05.18 15:06

Pa kako su oni isplanirali sve serije do 2020 godine, cudi me i sto nega nema smile2

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 841

Back to top Go down

Post by Sava on 30.05.18 11:30

Izvrteo prve epke Segundo sol. Majko mila koji kliše. Znači, nema šta nisu natrpali. Od glavne koja je u zatvoru za zločin iz odbrane, pa je trudna sa glavnim i naravno da joj negatvika otima dete pod pričom da je dete rođeno mrtvo i naravno da laže glavnog da je trudna, a nije. I naravno da je glavna pobegla iz zatvora i svi misle da je mrtva. facepalm Onda tek glupost da sestra glavne usvaja njenu decu, pa jedno dete ostavlja na usvajanje drugoj porodici, a drugo vodi sa sobom, jer je ono tako htelo i ona ne može da se brine o oba deteta???? Čekam sad da postave epke iz sadašnjosti da bacim pogled, deluje zanimljivije. Chay i Luisa Arraes su igrali par u Babiloniji, ovde su brat i sestra.

Moderator

Poruka : 2137

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.06.18 19:58

I konačno sam završio sa OOLDP. Jedva sam se naterao da odgledam poslednjih 15-ak epizoda.

Nakon otkrića da je Renato izdajnik očekivao sam mnogo veći cirkus. Kad ovaj poslednji deo ispade najdosadniji. Šta su Renato i Fabiana uradili? Jedno veliko ništa. Oteli malog na kraju i to je to. Walcyr baš nije znao kak da vodi glavne muške likove. Gael od prelaska u sadašnjost pa tamo do neke 100 epizode nije postojao. Sad na kraju Renato. Ubacio je ovog Paticka (Fragoso) i odavno je bilo jasno da će Clara ostati sa njim. A meni su Bin i Fragosi nekako oduvek ljigavi, ne znam što ali u svakoj seriji do sada su mi bili ljigavi. Oni kao pojava. Al kao što sam već više puta rekao za nju, ma koliko mi nije simpatična glumački je ovde bila dobra. Stvarno je prenosila to što treba da ponese. Ali scene kada porazi neprijatelje pa im se smeje u facu. naklon Kao sad sa Sophie na kraju sudjenja. Tu je baš onako na neki bolestan način dobra.

Onda, udavili su sa ovom Adrianom i njenom bolešću. zzzzz A od prve sekunde je sve vodilo ka tome da će Beth biti donator i da će se tako izmiriti. Naravno to se i desilo.

Udavili su i sa bordelom i 101 kurvom i njihovim partnerima. A svi zajedno nemaju nikakve poente sa gavnom pričom. Osim ajde ove matore Caetane. zzzzz

Gael na kraju započinje novi život gde upoznaje Tais (Vanessa Giacomo) koja u tom trenutku beži od muža koji je fizički maltretira. I spašava je upravo Gael. Svidja mi se kako je Walcyr tu obrnuo situaciju, gde je on od nasilnika postao spastelj. Generalno je Gael bio dobar lik ali kao to sam već rekao Walcyr se pogubio kod njega i veći deo serije nije znao šta će sa njim.

Patauljčica je bila i ostala neiskorišćena. Manje više oko nje se od početka do kraja dešavalo jedno te isto. Šteta jer ta njena priča je baš imala potencijala.

Sophie je bila ok. Samo im je dugo vremena trebalo da krene da ubija sve pred sobom.

Uglavnom ovo je bila jedna klasična sapunjara, sve kliše za klišeom. Dosta nepotrebnih priča. Na momente predosadno a onda na momente zanimljivo. I tako u krug.

Zaista nisu zaslužili da budu takav exito. Ne znam na osnovu čega. Sad ću da dam šansu Segundo sol, koja se vidim ne proslavlja i ako su već u novoj etapi.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11751

Back to top Go down

Post by Franko on 06.06.18 20:26

Ja ti se divim šta si imao živaca gledati taj nered. smile2

SS ide slično ko i OOLDP u ovim epizodama, ako se ne varam...

Espelho da vida - 6/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.06.18 20:55

Pa jeste ali kod OOLDP se cekala ta druga etapa i tada se ocekivao rast gledanosti sto se i desilo. Kod ovih je vec krenula druga etapa, mada dosta brze, medjutim gledanost je manje vise ista.

Ne znam ni ja sto sam je odgledao. Sve sam bio u fazonu da odustanem pa se onda desi nesto zanimljivo pa zaredjaju nekoliko cirkus epizoda. I onda kad sam vec odgledao veci deo serije bilo mi zao da ne zavrsim. Mada ovaj poslednjo deo je bio bas dosadan.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11751

Back to top Go down

Post by Sava on 06.06.18 21:24

Nikako da nađem linkove za dalje epke Segundo sol, ali mi baš deluje kao kliše.

Interesantan tekst o Senhori do destino i Celebridade, kao dvema novelama koje su imale jake centralne priče, a slabe sporedne, što je česta boljka Brazilaca.

... Então, após todos os pontos mencionados, quer dizer que "Senhora do Destino" e "Celebridade" foram péssimas novelas ? De forma alguma. As tramas de imenso sucesso de Aguinaldo Silva e Gilberto Braga mereceram cada elogio recebido na época e entraram para a galeria de folhetins inesquecíveis com louvor. Todavia, os dois enredos apresentaram uma história central primorosa e núcleos paralelos que deixaram bastante a desejar. O conjunto de cada obra resultou em muito mais acertos do que erros, mas passou longe de um total êxito.

https://zamenza.blogspot.com/2018/06/senhora-do-destino-e-celebridade.html#.WxX9pGX5Ehc.twitter

Chamada Belissime:

Moderator

Poruka : 2137

Back to top Go down

Post by Stef on 06.06.18 21:44

Meni je ta SS bila prebezvezna od onoga što sam video.

Koliko se ja sećam, meni u Celebridade nije smetao niko. Sem Palmeire kao Fernanda. rofl
Al dobro, lik je super napisan pa protiv samog lika nemam ništa.

U stvari, davila me jedino ona priča sa Paulom i Sandrom.
To se vrtelo u krug dobrih 100 epizoda, a nit svrhe nit značaja za celokupnu priču. zzzzz

Ovi ostali bar koliko se sećam imaju neku svrhu jer ih je Braga fino povezao.

Senhora već jeste imala gomilu bespotrebnih likova.
Od jedno 70 likova bar polovina nije imala ama nikakvu svrhu.
Ovi što jesu su bili super. smile2

A tek ta Belissima je posebna priča. Pogotovo zato što nema priču. rofl
One man show, tj. Bia Falcao show. kafa Precenjeni smor.

Kako god, svi da idu na časove kod MAA, i dalje je jedina koja ima 2 serije sa 80 likova a od toga samo možda 10 bez neke svrhe. kafa

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9556

Back to top Go down

Post by Franko on 22.06.18 13:54

Ovi su u Apocalipse ubili 90% likova zasad, još dvije epizode, vjerujem da će ta brojka bit 100% u ponedjeljak. rofl

Espelho da vida - 6/150
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content