EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema - Page 58 Eog4CZj

Opšta tema

Page 58 of 59 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59  Next

Go down

Opšta tema - Page 58 Empty Re: Opšta tema

Post by Franko on 04.04.19 22:12

Nisam još, al hoću. Gledam skoro sve novele od 6, mislim da sam jedino pauzu radio za Sol nascente, nije mi se gledala ista priča po 505 put. rofl

O sétimo guardião - 10/160
Un poquito tuyo - 8/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2692
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.04.19 3:03

Meni i druga epizoda ODT odlicna. Ovo ima sve da bude novela estelar. I nije mi jasno zbog čega je ovo u 18h a ono smeće od OSG u 21h.

Scena kada govore ocu i majci da je mali umro. cry Pa posle i kada prva žena kaže glavnoj da joj je brat mrtav. cry

Pa bekstvo glavne. Kada je prošla pored dede. naklon

Baš su mi dobri za sada. Dal je mexicanada ili ne ne znam ali su mi super. smile2

Koliko sam čitao sinopsis imaće ok priče i ovi iz Brazila.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12559

Back to top Go down

Post by Stef on 05.04.19 8:32

Meni je ovo baš za 18h. Villana koja se povređuje da okrivi druge, glavni koji preuzima krivicu za zločin koji nije počinio, glavna koja se udaje za matorog šeika da bi spasila brata... Baš ono tipična mexicka sapunjara. smile2

Furaju se na ozbiljnost sa celom pričom oko rata a ono baš naivna serija.

Aguinaldova sraćkalica svakako nije za 21h al daleko je ovo od serije koja bi trebalo da ide u horario nobre.

Moderator
Moderator

Poruka : 10831

Back to top Go down

Post by Franko on 05.04.19 11:52

@Stef wrote:Meni je ovo baš za 18h. Villana koja se povređuje da okrivi druge, glavni koji preuzima krivicu za zločin koji nije počinio, glavna koja se udaje za matorog šeika da bi spasila brata... Baš ono tipična mexicka sapunjara. smile2

Furaju se na ozbiljnost sa celom pričom oko rata a ono baš naivna serija.

Aguinaldova sraćkalica svakako nije za 21h al daleko je ovo od serije koja bi trebalo da ide u horario nobre.

Pa s obzirom šta je posljednjih godina išlo u horario nobre, ne vidim zašto i ovo ne bi moglo, realno. rofl

Un poquito tuyo - 8/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 05.04.19 12:22

Pa gledano sa te strane da. Meni je ovo klasična limunada za 18h, nikako za 21h, na stranu to što je danas horario nobre sve samo ne to. rofl

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 07.04.19 23:08

Orfaos je odlično snimljena i mislim da je imala potencijal za ozbiljniji termin. Ova priča jesta ozbiljna i šteta što će biti ispričana kao limunadica.

Najveća mana je brzina radnje i naivnost. U 5 epizoda glavna je već izgubila dom, na silu se za malo udala, brat joj umro, pobegla sa svadbe, pa se smuvala sa glavnim. Glavni koji tek tako beži mi isto ne pije vodu. Zaljubio se u nju i neće da se vrati u Siriju. Tek mi ne pije vodu kako misle da ovu ekipu iz Sirije povežu sa Brazilcima. Šeik hoće na silu da je vrati, ali ona će biti na drugom kontinentu. Jedino ako i oni ne pređu tamo. Ili ako ne uceni glavnog nekako, jer neće da se oženi Dalilom.

Žena šeika i Dalila baš obećavaju. Ona je na instagramu objavila da je završila sa snimanjima, tako da verujem da će je u nekom momentu koknuti. Možda ako se upousti u aferu, jer je već rekla da je i ona na silu udata za šeika.

Ekipa u Brazilu mi deluje bezveze i iskreno nisam ni pohvatao ko je šta kome i ko su one silne žene, sem da je jedna od njih rođaka majke glavne.

Nisam siguran da ću nastaviti dalje, ali sam hteo da ispratim prve epizode, pogotovu zbog scena rata, jer je po promosima delovalo stvarno fantastično snimljeno. Što i jeste.

Moderator
Moderator

Poruka : 2236

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.04.19 1:19

Ja sam oduševljen prvom nedeljom.

Složio bih se da su prebrzi. Ovde su imali materijala za dve nedelje i opet ne bi bilo dosadno. Al ajde, bolje da budu brzi nego spori. Samo da se ne ispucaju u početku pa posle da ne bude ništa.

Produkcijski su super. Prvo scene rata. Pa onda kad su krenuli za Grčku pa počeli da pucaju na njih na onom čamcu. Pa onda scene na kruzeru. Sve izgleda poprilično dobro.

Glavni koji tek tako beži mi isto ne pije vodu. Zaljubio se u nju i neće da se vrati u Siriju.

Pa i on na neki način beži od ugovorenog braka. Ali činjenica je da je sve ovo oko glavnih prebrzo odradjeno.

Što se ovih iz Brazila tiče. I meni su Rania i cela njena porodica bili konfuzni u prvoj epizodi. Samo su izletali jedan po jedan a nemaš pojma ko su. Mogli su malo bolje da ih uvedu u priču. A ne od prve scene kao da mi znamo ko su oni. Al ipak nije tako komplikovano. Imamo Raniu i Miguela, oni su muž i žena. Rania je rodjaka majke glavne. Oni imaju tri ćerke Zuleika, koja ima probleme sa mužem i ćerku Cibele (bucka). Onda Aline, koja ima dva sina Benjamina i Artura. Ona bi mogla po sinopsisu da ima zanimljivu špriču. Usvojiće neku malo za koju će misliti da je napušteta a onda će se pojaviti majka iste. I Camila, to je ona treća.

Onda, dede i njihove porodice su kao neki smešni deo priče. Mogu biti ok al isto tako mogu smarati ako se sve oko njih bude svodilo na ista prepucavanja.

Sve u svemu, ja sam za sada zadovoljan. Što se poredjenja sa udarnim serijama tiče, pošto sam ja već pokrenuo tu priču. Ništa ovo nije lošije od OOLDP ili OSG. Šta više, bolje je i kvalitetnije od obe. Čak je i sama priča jača i bolja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 08.04.19 1:48

Orfaos je odlično snimljena i mislim da je imala potencijal za ozbiljniji termin. Ova priča jesta ozbiljna i šteta što će biti ispričana kao limunadica.

Apsolutno. Zato je i greška što je priča pala u pogrešne ruke. A kad je već pala u pogrešne ruke, i kad je već ovakva naivna limunada, i nije neka šteta što ide u 18.

To što je debil Silvio na neviđeno dao odrešene ruke Walcyru i Aguinaldu da pišu kojekakva sranja koja nisu smela da ugledaju svetlost dana a ne da idu u 21 samo zato što su garancija za uspeh je druga priča. Jbg da ove 2 nisu kiksnule sa Joia rara verovatno bi i one dobile 21.

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 08.04.19 11:44

Po spoilerima na koje sam ja naišao:

Spoiler:
Aziz će ubiti Soraiju (Leticia Sabatella), a onda će on biti ubijen oko 30-e epizode. Onda će Dalila i lik Carma dalla Vecchije doći u Brazil loviti Azizovog ubojicu.

Un poquito tuyo - 8/60
Verão 90 - 1/155
Franko
Franko
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.04.19 1:48

Ja zadovoljan sa Orfaos i nakon druge nedelje. Baš fina serija. Radnja brza, sve se brzo otkriva. Stvarno nemam zamerki.

Laila trudna. Prvo saznala majka. Pa i otac. Izbacili je iz kuće.

Sad stigao i Jamil koga je na kraju 11. epizode majka prepoznala.

Ekipa iz Sirije ove druge nedelje nije imala nešto preterano prostora. Ne znam ni šta misle sa njima. Uglavnom imamo ponovo Latifu. Brate, žena se uopšte nije promenila. smile2 smile2 smile2

Pojavio se i Bruno ove nedelje. Sa celom svojom porodicom, devojkom... Jel ona treba da bude ovde negativac ili šta već?

Baš su dobri za sada.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 58 of 59 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59  Next

Back to top