EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Por ella soy Eva

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Re: Por ella soy Eva

Post by -Bojan- on 11.06.18 6:33

Ja sam ovo davno počeo, maratonski gledao, stigao do neke 90. i stao. Nikako da nastavim.
Eva je carica. Ono treperanje oka, kao u Leti, pa onda uvijek ona stolica kada priča sa Elenom smile2
Super je, nastavljam uskoro!

Member

Poruka : 269
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Marijana on 11.06.18 11:57

Srki, nisam baš ljubitelj kolumbijskih telenovela, ali u svakom slučaju hvala ti na preporuci. smile2

Videla sam nekoliko scena na jutjubu od Eve i ona je carica i slatko sam se nasmejala. Stvarno maestralno glumi.

Ono prava letnja serija, opuštajuća i sve to. Zbog toga sam počela da gledam. smile
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1396

Back to top Go down

Post by MStefan on 11.06.18 18:27

@Marijana wrote:Posle Eve mogla bih da gledam Quiero amarte, Yo no creo en los hombres ili Me declaro culpable jer te serije vredi gledati, a ostale nije vredno pomena. roll

El color de la pasion.

Ako ti bude dosadna Eva, prevrti odmah na 19. epizodu pošto odatle kreće šou. rofl

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2104

Back to top Go down

Post by Marijana on 11.06.18 22:28

MStefan, odgledala El color de la pasion i bila je to fenomenalna serija. Kad se setim Nore. wub Obožavala sam je. Svi glumci su bili fantastični zaista. blush

Pa šta znam, stigla sam 4 epke i sasvim okej, ali nije ni toliko interesantno. No, mogu da izdržim nekako do 19. Ne volim da preskočim nekoliko epizoda jer nisam takva. Uvek odgledam serije od početka pa do kraja.  roll
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1396

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Back to top