EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kolumbija: Novosti - Page 8 Eog4CZj

Kolumbija: Novosti

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Kolumbija: Novosti - Page 8 Empty Re: Kolumbija: Novosti

Post by Bayron on 04.02.19 5:57

meni je bila odlična. gledao sam je odavno, ali ne i do kraja.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7142
Godina : 30

Back to top Go down

Post by tae on 09.02.19 18:17

La realidad superó la ficción

Gregorio Pernia napravio dijete sa 16 godina kad je imao prvu vezu sa 6 godina starijom curom.. I saznao tek sad nakon 32 godine. Obaviše oni DNA analizu, pokazalo se da je „mali“ njegov i Grego sav happy i ponosan prihvatio.. Dobrodošao, Diego.. i stavio mu sličicu na Insta u kolaž s ostalom svojom dječicom (5 komada od 4 majke)
https://www.instagram.com/p/BtldU0KF7tJ/

Diego odmalena gnjavio mamu pitanjem tko mu je tata. I onda je jedan dan na Tv-u  bila La hija del mariachi, pa mu je mama rekla „Eno ti tate!“..
Zanimljivo, Gregoriu se dogodilo ono što se dogodilo njegovom liku u LHDM.. pojavio mu se neočekivani sin (i crn isto).  A  reagirao je jednako cool kao i Coloso u seriji.
Eh da.. u paketu je došla i unuka.. i to već povelika..

Member
Member

Poruka : 404

Back to top Go down

Post by Srki22 on 09.02.19 19:22

To je i meni prvo palo napamet kad sam procitao rofl Da li je realno? shock Ja sam Colosa voleo, ali Roro je bio smarac, jos kad je dirao Laru.. besan rofl

Neko rece da je LHDM precenjena. Definitivno nije. Ja isto obozavam stare RTI, ali Monika je nenadmasna kada su u pitanju centralne ljubavne price i glavni parovi. Toliko hemije, uverljivosti, originalnih momenata, romantike, a slobodno mogu da kazem i citata... to jos nisam video. Mada razumem da ne mogu takve price svima da leze, kao ni rancerska muzika.
Tacher mozda nije neki vrhunski glumac, ali nikog drugog ne mogu da zamislim u ulozi Emilijana, lik je za cistu desetku.. Za Karolinu sve pohvale, i za glumu i za izgled. Ipak necu gledati Caracolovu LRDF, nije mi dovoljno samo sto je ona tu... Kad jasanty i tae kazu da nije dobra, onda definitivno NIJE. smile2
Srki22
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 155

Back to top Go down

Post by Stef on 09.02.19 19:32

Ni meni nije leglo njeno kraljevsko veličanstvo LHDM. Večno su mi RCN sapuni negledljivi koliko god bili dobri kao Gaitanovi npr, jednostavno mi ne prijaju. Eto samo mi je Betty legla od njihovih, mada iskreno ne znam da l bih danas mogao ponovo da je gledam.

Za stari RTI i Jimenezove serije ogroman respect, ostali me nisu takli nimalo.

Moderator
Moderator

Poruka : 10619

Back to top Go down

Post by Bayron on 09.02.19 20:43

ima rcn dobrih serija. meni su se dopale maria, cafe, betty, hasta que la plata nos separe, el penultimo beso, el fantasma del gran hotel...

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7142
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Stef on 09.02.19 20:49

Nisam ni mislio da su loše, samo da ja generalno imam problem sa njima. smile2

Kafu bih npr mogao da gledam al ovu baš skraćenu varijantu što je kače na RCN YT kanalu, komplet sam pokušavao al nije išlo.

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefan on 09.02.19 21:28

@Srki22 wrote:Neko rece da je LHDM precenjena. Definitivno nije. Ja isto obozavam stare RTI, ali Monika je nenadmasna kada su u pitanju centralne ljubavne price i glavni parovi. [...] Mada razumem da ne mogu takve price svima da leze, kao ni rancerska muzika.

Monika je možda bila odlična scenaristkinja i scenario, bar po mom mišljenju, jeste jedna od najvažnijih stvari u seriji. Međutim, to nije jedino što je bitno. Može scenario da bude odličan, ali da odabir glumačke postave bude loš ili da je prosto realizacija loša. Džaba onda i Monika i Himenez i Gaitan.

I Tačer i Pernia su mi apsolutno nebitni kao pojave. Ne izazivaju ništa, nikakvu reakciju. Ravnodušan sam prema njima skroz. A njih dvojica su, eto, bili dve tačke glavnog trougla u LHDM. Mada meni generalno retko ko od tih glumaca koji rade/radili su za RCN i Karakol leži. Svi su mi nekako nebitni, ravne linije. I onda kad te nebitne face spojiš sa produkcijom koja je takođe ravna linija, to ni maestralan scenario ne može da izvuče.  lol1

Meni recimo ni Cafe con aroma de mujer uopšte nije legla, a pokušao sam da je gledam. Ima dobru priču, super osmišljene likove, ali glumci prosto deluju nebitno. Eto od svih verzija te priče, najbolje mi je legla Cuando seas mia, iako uopšte nisam ljubitelj Astekinih serija. Tamo su mi nekako Navaro i Basanjez bili odgovarajući za uloge koje su igrali. U CCADM i Destilando Amor su mi glavni parovi promašeni ako uzmem u obzir karakterizaciju likova.

Slično kao recimo u FELS. Ne možeš me ubediti da su Adela Noriega, Nora Salinas i Elizabeth Alvarez devojčurci koje majka zaključava u sobu. Prosto ne ide. lol1 Tu čak ni adaptacija uopšte nije bila loša, koliko god da je Televisa presenta stil. Ali je glumačka ekipa bila potpuni promašaj.

E da, tokom pisanja posta setih se jedne kolumbijske serije koja nije RTI, a baš mi je legla. Reč je o El auténtico Rodrigo Leal. Tu mi je nekako sve bilo pogođeno – dobra zamisao, simpatičan scenario, glavni glumački par koji prrrršti od hemije... Stvarno divna serija. aw

Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3241
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 09.02.19 21:38

E da Rodrigo, to sam i zaboravio. Mada ta serija je negde pri kraju znala baš da zamara. Konkretno glavni par, ostali likovi su bili super.

Od Caracola mi je bila ok i ona Marijana i Skarlet mada ništa specijalno.

Uglavnom potpis na tvoj post, bitno je da se sve poklopi, da te takoreći serija uvuče u svoj svet. Da ne ostaneš ravnodušan na to što gledaš nego da uživaš u tome kad već slobodno vreme ili barem deo njega trošiš gledajući tu seriju. Džabe i najsavršeniji scenario ikad ako ne drži pažnju.

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Srki22 on 09.02.19 22:40

Slazem se da sve mora da se poklopi... naravno i glumci. Meni je Pernia bas specifican i ne bi me iznenadilo da nekom ide i na zivce, dok ga drugi bas gotive... ali nikako mi nije ravna linija. smile2
Mada OK, ja razumem da te neko prosto odbija da gledas uprkos sjajnom scenariju, produkciji, realizaciji, a kao primer bih naveo PDG/ECDD - Mario Cimarro. Ne ravna linija, nego iritacija do beskonacnosti. smile2
Generalno, malo ko ovde voli i prati RCN-ove glumce...steta smile

Srki22
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 155

Back to top Go down

Post by tae on 09.02.19 22:56

Rekoh prije, ukusi su različiti. I ja se slažem da se sve treba poklopiti. No nismo mi postali lhdmariachiaddictos samo zbog scenarija, nama se stvarno jest sve poklopilo. I nitko i ništa u seriji nam nije ravna linija, i produkcija nam je super i muzika i gluma i glumci i sve. Može se vama to ne sviđati, ali pretpostavljam da ste po komentarima na stranim forumima primijetili da serija ima brojne fanove i također ste mogli primijetiti sljedeće stvari: fanovi su gledali seriju po desetak puta cijelu , znaju scene i dijaloge napamet, zaluđenost serijom nije trenutna, radi se o višegodišnjoj ovisnosti. Znači, vama se ne sviđa, ok.. ali ima stvari koje se meni osobno ne sviđaju, ali kad vidim ekipu koja to što se meni ne sviđa obožava i poznaje u tančine osjetim određenu dozu poštovanja prema tome, iako se meni ne sviđa. Jer kad su ljudi spremni secirati nešto godinama i razglabati o tome u tančine, nekog vraga su u tom vidjeli.

Member
Member

Poruka : 404

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top