EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kolumbija: Novosti - Page 9 Eog4CZj

Kolumbija: Novosti

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Kolumbija: Novosti - Page 9 Empty Re: Kolumbija: Novosti

Post by Stefan on 09.02.19 23:34

Pa to što neko iznese svoje mišljenje o određenoj seriji i kaže da mu se ne sviđa ne znači da ne poštuje one kojima se ta ista serija sviđa ili rad tog autora ili da osporava uspeh serije. nezna

Ako se povede diskusija o nekoj seriji, meni je potpuno normalno da u njoj učestvuju i oni kojima se dopada i oni kojima se ne dopada. Nećemo mi jedni drugima promeniti mišljenje verovatno, ali možemo valjda da iznesemo svoje viđenje stvari. nezna

Meni je recimo Pasion de gavilanes remek-delo, daleko od toga da sam tu seriju gledao u celosti deset puta, ali i danas s vremena na vreme bacim pogled na neke scene, tu mi se, kao vama u LHDM, sve poklopilo.

Međutim, ima ljudi kojima je PDG bzvz u poređenju sa FELS, pa ih neću ućutkivati samo zato što se njima sviđa ono što je meni smeće. facepalm Kao što si i sama rekla, ukusi su različiti.

Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3240
Godina : 29

Back to top Go down

Post by tae on 09.02.19 23:51

ma nije bila namjera ušutkavati.. iako sam malo zabrijala u "Capitán Bernal" mode na "njeno veličanstvo LHDM"
tae
tae
Member
Member

Poruka : 404

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.02.19 23:56

Ja mislim da ta LHDM godinama unazad ima fanatike gore nego što su bili Rebelde i Levyrroni fanovi. Uzdižu je kao da je neko savršenstvo bez mane. I svima je glavni argument savršena hemija glavnog para. Pa imali su Maite i Levy hemiju ko niko pa nije zbog toga CCEA remek delo već smeće. Ja sam probao to da gledam i meni je to bezveze kao i Mehijina verzija sa Danom i Salinasom. Prosto sama priča mi je obična i ništa posebno. Al kao što sam rekao LHDM je za njene fanove isto što je Kasandra za fanove Kasandra, PDG za fanove PDG, LRDS za fanove LRDS. To su te neke serije koje su odredjenoj grupi ljudi savršenstvo bez mane i koje su neka svetinja i prosto si nenormalan ako ti se ne svidja.

I neko je spomenuo CSM, dal ti Stefane. Složio bih se sa tobom. I meni je ta verzija omiljena. Bukvalno sve savršeno. Mada meni je generalno ta priča fantastično napisana, prosto dobra priča, sa dobrim likovima. I manje više kako god da je obradiš ako ništa drugo bar ne može da bude dosadna. Čini mi se da si ti spomenuo i FELS, ona zaista što je najgore od svega nije imala lošu adaptaciju. Meni je tu Abud odradila skroz ok posao. Al džabe onakva postava je bila nedopustiva.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12417

Back to top Go down

Post by Stef on 10.02.19 0:25

Ma joj meni nije bila namera da popljujem ili ismevam nekoga sa kraljevskim visočanstvom, naprotiv. smile2 To sam više spomenuo jer generalno za nju samo čitam sjajne komentare.

Normalno je da se nešto nekome svidi ili ne. Svi smo mi različiti i svako na nešto reaguje na drugačiji način, bilo da je reč o nekim bitnim stvarima ili serijama. Tako se nekome u jednoj seriji sve poklopi, drugome ne, trećem se nešto poklopi nešto ne poklopi i to je to.

Moderator
Moderator

Poruka : 10619

Back to top Go down

Post by Srki22 on 10.02.19 0:52

Ja prvi postujem tudja misljenja, bilo da je u pitanju moja najbolja ili najgora serija... i volim kad ima ljudi koji misle razlicito, kad postoji diskusija, posebno o kolumbijskim (jos posebno o RCN), koje se ovde veoma malo prate i komentarisu.

Mislim da je rasprava krenula u pogresnom smeru kada je Stef ironicno prokomentarisao da je LHDM kraljevsko velicanstvo (mada on se inace stalno zeza smile2) , a potom Milos da je savrsenstvo bez mane. Nema potrebe za tim.. i na to postovanje je tae verovatno mislila.

Ne spadamo svi u grupu koja tu seriju smatra svetinjom, nego jednostavno - najkvalitetnijom od svih pogledanih. Ja licno mislim da nema mesta poredjenju sa CCEA i tim parom, daleko bilo... i hemija mozda jeste glavni, ali svakako nije njen jedini adut. Ja sam obracao paznju posebno na sporedne likove i neke sitnice...i na pricu, muziku, ambijent...
Srki22
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 155

Back to top Go down

Post by Stef on 10.02.19 1:00

A jbg ja ne volim preozbiljne diskusije nego gledam da malo opustim atmosferu pa se možda pogrešno izrazim. roofl U svakom slučaju se izvinjavam ako ste se uvredili jer mi to nije bila namera.

Moderator
Moderator

Poruka : 10619

Back to top Go down

Post by tae on 10.02.19 1:11

ma sve ok, ali marichuyka je bila golpe bajo.. neprobavljiva usporedba (i serije i profila fanatika).
Što se CSM tiče, meni nije legao Besanez. On stalno nešto ljut, s nekim bolesnim pogledom, tako nije zamišljen lik. Jedino dobro pjeva, ali kao glumac me iritira.

Eh da, za kemiju.. nije u pitanju samo kemija. Osim likova, scenarija, glume, glazbe.. ono zbog čega je meni posebna jest da mi je to najbolja ljubavna priča ikad. Ako postoji prava ljubav, onda je takva kakvom su je prikazali Rosario i Francisco. I ako postoji savršeno prijateljstvo, onda je onakvo kakvo imaju Fer i Francisco.
tae
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.02.19 1:21

Za mene je to isti tip fanatika. Kako se spomene LHDM kreće veličanje i seča vena. I večiti pokušaj da se nametne mišljenje ostalima da je ona vauuu i da je najbolja serija.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by tae on 10.02.19 1:30

Nitko ne nameće. Ja samo kažem što ja mislim. I obrazložim zašto tako mislim, čak mislim da obrazložim dovoljno opširno i argumentirano, ne kažem samo "vauu". Također je logično da reagiram ako netko to nakon mojih obrazloženja simplificirano stavi u rang nečega što smatra smećem, bez ikakvih argumenata.
tae
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.02.19 1:48

Ok, da ne širimo dalje. I onako je previše prostora posvećeno savršenstvu koje je na forumu gledalo ljudi komada 2.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top