EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

İntikam

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: İntikam

Post by gagi92 on 31.05.17 12:54

Poceo sam da pratim ovo na internetu. Odlicna serija, mada su prve tri epizode bile dosta sporije a od 4 postaje sve bolja i bolja. Trenutno sam na 28/88 tj.14/44. Otkrilo se da je Sahika bila u vezi sa Adilom Celikom i da se iz te veze rodila Dzemre. Dakle Dzemre je Sahikina i Adliova cerka. Jamur ne prestaje da se sveti onima koji su unistili njenog oca, pa je tako zapalila Seckinovu kucu. On je jos jedan od ljudi koji su mogli da dokazu nevinost njenog oca, ali su ga Arsojevi podmitili. Sada zeli da se uda za Emrea i tako postane sto bliza Sahiki i haldunu kako bi i njima zadala zavrsni udarac. Medjutim ona nije svesna da njena osveta moze imati posledice po one koje voli sto se odrazilo kod Dzemre kada je saznala da joj Haldun nije otac i Ruzgaru koji je ranjen kada je lopov ukrao od lazne Derin Seckinove kasete na kojem mu Adil prica sve .Sada ce njene planove zakolmplikovati nestanak njenog kovcega u kome se kriju sve njene tajne.
Veoma dobra serija, nastavljam sa gledanjem.
gagi92
Member
Member

Poruka : 396
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 22.05.18 20:12

Danas zavrsio i ovu seriju
Serija je bila predivna, svaku epizodu novo iscekivanje, uzbudzenje, jedva sam docekao zadnju epizodu

-Derin Celik - Beren je izvrsnu glumila, bila je dosta dobra, na kraju je postigla svoji cilj i zavrsila kako sto treba (sa Alijem).
-Emre Arsoj - On mi je bio na momente drag, na momente me je nervirao. Jedinstveno na kraja mi je bilo zao njega, trebalo je bolje zavrsiti, ali to mu je kazna za to sto je odbrao obitelj.
- Sahika Arsoj - Celu seriju me je nervirala, predala je voljenog coveka, i na kraju dobila to sto je zasluzila. Zagubila je sve, bogatstvo, obitelj, kako je zasluzila, i na kraju postupila ispravno i rekla istinu.
-Haldun Arsoj - Idiot nevidzeni, mrazio sam ga celu seriju i na kraju je dobio zasluzeno, dozivotnu kaznu
- Hakan Eren - Svaka cast, napravio je sve za Jamur i nije je napustio i na kraju je dobio nagradu, njegovu voljenu Didzle.
-Ruzgar - Prvi Ruzgar je bio bolji, dobar je bio celu seriju, u drugoj sezoni nije bio bas zastapljen, osim u zadnjim epizodama, ali nakraju si ostao sa svojim sinom i Asli(kao prijateljica) i dobro su uradili to sa Asli
-Jamu Ozden - Bila je sjajna, ponekad me je nervirala, znala je igrati na svoju ruku i dobila nezasluzeni kraj, umra, zao mi je zbog nje
-Dzemre Celik - ona mi je bila jedna od najdrazije likove, bila je odlicna u svoju ulogu i na kraju je dobila najbolji kraj, svoji voljeni i cerkicu, ali i ocevu kucu
-Ali/Sinan - On me je nervirao na pocetku, ali poboljsao se, pomagao je Derin i na kraju zajedno ostali, ocekivani kraj

Sve u svemu jako dobro finale kao i serija
Ovo za inicijativu, kako je izmislio Haldun, svaka cast

Ocena: 9/10 smile
Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 461

Back to top Go down

Post by mar999 on 22.05.18 20:14

Sahika je najbolji lik u seriji bila. Tj najkompleksniji i bas mi se dopala (iako je bila negativac).

mar999
Member
Member

Poruka : 379

Back to top Go down

Post by gagi92 on 23.05.18 13:12

Ja stao na prvoj sezoni odavno i nikako da krenem dalje. Sve se nesto drugo ispreci. Evo sad sam pri kraju sa fantasticnom serijom "Son". I nakon nje najverovatnije cu 20 minuta.
Ovo cu nekad da nastavim. Ali da je serija fantasticna, ne osporavam. Prvu sezonu sam bez daha odgledao. Beren je odlicno glumila devojku koja je zarad osvete spremna na sve. Ne znam kakav je original, jer nisam gledao a nesto nemam ni zelju, jer sam prezadovoljan ovom. A ocena za prvu sezonu je cista 10-ka. Nemam zamerke.
gagi92
Member
Member

Poruka : 396
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top