EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 49 of 55 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 55  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Stef on 06.03.18 0:18

Pa oni su hit sa ovim parama naklon

Znači ja sam samo gledao kod koga će sledećeg da padnu rofl ako ne kod svih, onda barem kod 90% likova su bile. lol1

Inace zanimljivo je to da su Sonja i Vadim u stvarnom zivotu muz i zena rofl

Kao i Senja i Marina. mrgreen

A za Jegora ću samo da se nasmejem. smile2

Btw, upravo završio Traicion.
U globalu sam zadovoljan serijom, mada moram priznati da sam očekivao više.

Cela ta misterija je morala da bude detaljnije obrađena.
Možda bi i produbili celu priču da su dobili još jednu sezonu, ovako je ispalo traljavo i bezveze.

Vidim da ste povlačili paralele sa Reservom, kada poredim I sezonu ovoga i njenu I sezonu, Traicion je u prednosti, prosto je ovo bilo dinamičnije. Ali kada uzmem celu seriju u obzir, GR mi je miljama ispred. U njoj sam mnogo više uživao nego u ovome.

Najjača karika cele serije su one 3 budale Victor, Rafa i Isabel, sa njima stalno neka ludnica.
Pa još i ova klinka sad na kraju naklon naklon naklon
Manuela Velasco predivna wub a bogami lepo se i pokazala u par scena wow

Ostalo me i nije nešto impresioniralo. Ona priča oko Roberta, Miriam i Beatriz je super počela pa posle otkako je Miriam otišla u zatvor je sve stalo.

Carlos i Claudia simpa, nešto kao Miguel i Lucia u GR 1 mrgreen ali ništa wow.

Baš me zanima za koju je sestru bila planirana Paula Echevarria.

Ja mislim za Claudiu. Jeste da bi praktički ponovila lik iz GR, al ne mogu da je zamislim kao Isabel npr. Uz Almudenu tek ne ide, jedino ostaje Claudia.

Pilar je neka mlaka verzija Vicentea Cortazara.
Mislim, odličan lik, dobre replike, sjajna gluma, al Vicente je bio daleko moćniji lik od nje.
I Vicenteova poslednja scena je nenadjebiva, jedna od najgenijalnijih završnica neke serije. mrgreen

Almudenu i onog njenog ljigavca nisam mogao očima da gledam puke puke puke
Ta priča mi baca na Gustava i Emmu u GR, al tamo je kasnije barem bilo zabavnije.

U svakom slučaju, ocena od mene 8/10. :caos:

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8965

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.03.18 12:12

Eleonora Andrejevna *_*

jos samo dve epizode do kraja nene a ni traga ni glasa od toga da ce biti filma cry
inace za scenu kada Eleonora ispituje Dasu za Pjotra mi je hit rofl vracao sam je nekoliko puta, pogotovo onaj Eleonorin smeh roofl
Pare su sad kod Borje look a nacin na koje su stigle do njega je naklon ja stvarno ne razumem ove ljude koji su gledali Kuhinju, a hejtuju Hotel roll meni su ovi takodje bili zabavni, dobro ne toliko kao ovi iz Hotela, ali su imali dosta smesnih scena, dobrih fora i sto je najbitnije uopste nisu smarali smile2

Inace zanimljivo mi je to da se Bikovic uopste nije pojavljivao u trecoj sezoni, a bas tu sezonu su reklamirali samo sa njegovim likom tako da je cak i tokom epizoda trece sezone isla reklama sa njim.

E dobra je bila epizoda kada Fedja govori Senji da je dao otkaz kod tajkuna kao sef kuhinje zato sto je ovaj trazio da budu intimni rofl a onda kada mu je rekao da mu je mesecna plata bila milion rubalja Senja kao navijen odlazi kod tajkuna da se ponudi mrgreen ali samo kao sef kuhinje, za dodatne usluge mora dodatno da se plati lol2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3922

Back to top Go down

Post by Stef on 15.03.18 12:16

Finalne epizode su bile spektakl naklon

Meni je Kuhinja dosta draža od Hotela, mada mi je i Hotel draga serija. wub

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 18.03.18 20:52

besan besan besan

Znaci samo sam ovo cekao facepalm u jednom trenutku tokom gledanja ove trece sezone mi je palo napamet da je Jegor sve ovo sam smuckao, ali opet rekoh ma ne nije kad ono konjina stvarno ispade zloca.

cry

falice mi mrgreen stvarno sam navikao na njih, na sam ruski jezik koji je prelep wub nista mi drugo ne preostaje nego da cekam da krene nesto novo na Prvoj zvizd sto se sigurno nece desiti bar ubuduce ninja
Poslednja epizoda je bila cirkus smile2 pogotovo kad ukapiraju da je unutar hotela bomba rofl Dzekovic je pokidao u toj sceni lol2 kako god baci torbu ona zavrsi na krivu stranu lol2 dobro pa se na kraju ispostavilo da Jegor nije ispao toliko djubre pa im je podvalio laznu bombu roofl Heroj cele serije ispade Borja look ipak se jedan od njegovih izuma isplatio i koristio necemu wow rofl

baba izdajica mrgreen njoj se dopao Pjotr, dok su fanovi tokom cele trece sezone histerisali da se vrati Pavlik rofl

lol2 lol2 lol2

i cirkus sa parama se na kraju ipak zavrsio dobro po sve radnike hotela smile2 ali face Senje, Fedje, Kostje, Borje i Ajbeka lolsign

*_* *_* *_*

ove dve lujke ce mi najvise nedostajati cry toliko su dobro docarale jedno drugarstvo u seriji toliko da je i meni ovaj rastanak bio bolan cry ali Julija ne bi bila ona kad ne bi odvalila nesto smesno i tokom tuzne scene cool smile2

:byebye:

Od mene imaju cistu desetku i jednu veliku preporuku za gledanje smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.03.18 22:53

I tako serija koja me uopste nije privukla postade jedna od mojih omiljenih spanskih serija smile2 Upravo odlgedao poslednju epizodu La casa de Papel i jos sam pod utiskom smile tako mi je drago sto se na kraju sve dobro zavrsilo pogotovo zbog Profesora i Rakel koji su mi bili omiljeni likovi *_* znaci njih dvoje su imali takvu hemiju da ja odavno nisam video bolje odglumljen ljubavni par. Kad je Rakel ukapirala da je Salva ustvari Profesor mene je dusa zabolela sad pa onda ono njihovo raspravljanje na kraju krajeva i fizicko obracunavanje mi je bilo mucno za gledanje cry ali sva sreca pa se Rakel sabrala na kraju i prelomila da ce ipak izabrati ljubav wub zavrsna scena kada joj on kaze da moze da koristi njegov punjac je pun pogodak naklon na kraju krajeva tako su i poceli da se vidjaju aplauz zbog telefona mrgreen ja ovom Alvaru skidam kapu mrgreen covek je tako znao da prenese strah, zabrinutost, srecu smile2 znaci sve moguce emocije koje postoje rofl ono kad odlazi u kucu sa Rakel okruzen svim policajcima na kraju prve sezone pa ona njegova uznemirena faca u kolima je pobedila smile2 toliko je znao da me prevari sa njegovom glumom, pogotovo tad na kraju prve sezone kada pomislis da su ga otkrili u drugoj dolazi objasnjenje da je on namerno navukao policiju na kucu i navodno ostavio sve otiske samo da bi oni imali posla, a ovi u banci vremena za stampanje novih milion naklon
znaci da ne prepricavam radnju celokupne serije samo cu reci da ovo morate da pogledate zato sto ovo stvarno vredi svake minute cool

Od mene imaju cistu desetku smile

Inace kad vec kuckam da kazem da premijerno gledam Farinu rofl
a lepo sam rekao da cu da sacekam da se emituju sve epizode i onda ako cujem dobre kritike da cu pogledati seriju mrgreen inace seriju sam poceo da gledam zato sto je na mene navalio drug iz Spanije koji je bio odusevljen prvom epizodom. Rekoh ae da mu napravim merak, pogledam i tako se navucem toliko da sad epizode gledam uzivo lol1

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.03.18 23:22

Ja sam vam rekao da je LCDP odlična. naklon naklon naklon Kod njih je fracasirala ali na Netflixu sjajno prolazi. Baš sam skoro čitao neki članak o tome.

Mene Farina nešto ne privlači. Imam skinute sve epizode i malo sam ih izvrteo. Šta znam, ne vuče me da gledam.

Sve čekam da krene neka nova španska a oni nikako nešto da krene. Ne znam šta čekaju evo ga još malo april.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11441

Back to top Go down

Post by Stef on 24.03.18 23:37

Tačno sam znao da će Milošu da se svidi LCDP. smile2
Na Netflixu razbija, to sam i ja pričao.

Farina je i meni bila bezveze, izvrteo sam prvu.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.04.18 2:13

Za sada je reč sam o nagadjanju. Ali kako se piše izgleda da bi "La casa de papel" mogla da ima novu sezonu. Zbog ogromnog uspeha koji ima na Netlixu serija bi bila radjena specijalno za njih.

Inače, sinoć je bila premijera "Fugitive". Daću joj sutra šansu. Mada čitam komentare i uglavnom su negativni. Manje više glavna kritika ide na račun Paz Vege i perike koju je nosila i prvoj epizodi. Ni meni ona nije bila ništa posebno u PS.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 06.04.18 2:17

To sam i ja čuo. Al nadam se da od toga nema ništa.

To nije priča za više sezona. Jedna im je dovoljna, ispričali su šta su imali i to je dosta.
Svaka sledeća sezona je bespotrebna.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.04.18 2:24

Navodno bi ostao samo profesor koji bio okupio novu bandu i smislio novi napad. I u celom tom haosu posvadjao se sa Raquel koja bi sve činila da ga strpa u zatvor.
Nadam se da nema ništa od toga jer njihova priča je bila toliko lepa da bi zaista bilo šteta da je sjebu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 49 of 55 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 55  Next

Back to top