EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 55 of 61 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 61  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Miloš92 on 27.05.18 1:56

Veronica Sanchez odigraće jednu od glavnih uloga u seriji "El embarcadero"

Verónica Sánchez tiene un nuevo proyecto entre manos. La actriz que dio vida a Eva en 'Los Serrano' se incorpora a 'El embarcadero', la ficción original que produce Atresmedia Studios para Movistar+. En concreto, dará vida a Alejandra, una de las protagonistas femeninas de la serie y que iba a estar interpretada por Valeria Alonso, quien ha suspendido su participación en la serie por motivos personales.

'El embarcadero' es un drama que está ambientado en la actualidad y que se encuentra en pleno rodaje, que durará hasta noviembre de este mismo año. Será Valencia la encargada de acoger la mayor parte del rodaje que tendrá sus pripincipales escenarios naturales en la capital valencia y la Albufera.

Entre el reparto podemos encontrar a varios rostros conocidos. Álvaro Morte encabeza el elenco y tras él se encuentran Roberto Enríquez ('Vis a vis'), Cecilia Roth y Miquel Fernández, ganador de 'Tu cara me suena 6', Irene Arcos (Carolina en 'Vis a vis'), Paco Manzanedo ('Servir y proteger') y la joven Judith Ampudia ("Falsas esperanzas").

Así es 'El embarcadero'

La ficción contará la historia de dos mujeres, Alejandra y Verónica, cuyos destinos se entrelazan tras la repentina muerte de Óscar (Álvaro Morte), el hombre con el que compartían, por separado, su vida. Se trata de la primera producción de la nueva factoría de Atresmedia que cuenta con el equipo de 'La Casa de Papel' detrás.

Seriju radi ista ekipa koja je radila "La casa de papel" za Movistar+ i epizode će trajati 50 minuta.  Samo da se ne desi sa njima isto što i sa ovima iz Bambu. Zbog uspeha LCDP sad će da ih guraju svuda i da im uvale 5 serija godišnje.

Jednu od glavnih uloga igra i Alvaro Morte (profesor iz LCDP).

Mislim da Veronikino učešće definitivno znači da TDG neće imati drugu sezonu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11741

Back to top Go down

Post by Stef on 27.05.18 1:58

Znači i na ovo bih mogao da bacim pogled. popcorn

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9552

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.05.18 2:11

I ja ću da im dam šansu. Gotivim Veronicu, ovaj Alvaro je bio sjajan kao profesor. I još samo 50 min. Dobro su se setili da skaraćuju trajanje epizoda, bar serija za ovaj Movistar.

Inače, odgledao sam večeras prvu epizodu "La verdad". Iskreno razočaran sam.

U jednoj epizodi dve ogromne gluposti.
Prvo njeno bekstvo. Ono je tako retardirano i naivno odradjeno. O da, ona je tek tako izletela iz one javne kuće ili šta je već. facepalm
A onda još veća glupost. Pojavljuje se devojka koja kaže da je njihova izgubljena ćerka, niko da uradi DNK, svi joj veruju. Mislim već su dali naznake da bi ova deo mogli koliko toliko da opravdaju. Kako stvari stoje ona nije ćerka Fernadna, sve mi se čini da je otac ovaj novinar. Previše mi je bio prisan onaj razgovor izmedju majke i njega kad mu je opalila šamar.

Sve ukazuje na to da ona nije Paula. I sama je zvala nekoga i predstavila se kao Sara.

I ne mogu da ne kažem da priča baš vuče na "La hija prodiga". Isto nestala ćerka, vraća se posle mnogo godina, isto su je prostituisali. Al nisu mogli jedni druge da kopiraju jer ovo je snimano još 2016, a i Chascas je u to vreme pisao LHP.

Moram da pohvalim ovu glavnu. Jako je neobična ali je dobra. smile2

Ima potencijala da bude gledljivo ali za sada previše rupa. Prosto mi je nevervatno da ovo radi ista ekipa koja je radila "El principe".

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 27.05.18 2:14

Čim sam pročitao sinopsis te serije još otkad, znao sam da će ispasti težak debilizam. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9552

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.06.18 12:54

ljudi gde skidate spanske serije smile2
ugasili su mi najjace torrent sajtove cry gde sam inace skidao kako serije, tako i filmove cry ovo sve sto sam nasao do sada zauzima i preko dva gb po epizodi a kvalitet videa je katastrofalan stars dok je na desmix.net i na descargasmix.com nekada sve bilo full HD cry cry cry

Moderator
Moderator

Poruka : 4066

Back to top Go down

Post by ZwRkErDa on 06.06.18 20:11

http://www.mundolatino.ru/forum/php/

Pitaj admine da te ubaci u Fan klub za Telemundove serije (najčešće je FullHD u pitanju).

Što se serija drugih produkcija tiče, potforumi su otključani, ali nisam siguran koliko su linkovi aktivni. smile

Member

Poruka : 226
Godina : 23

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.06.18 22:14

Spanske serije, a ne latinoamericke sapunice smile2

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.06.18 20:38

Ekipa serije Vivir sin permiso je danas krenula da snima drugu sezonu, a jos se ni prva nije emitovala rofl

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.06.18 21:14

Šta drugo reći nego Telecinco. facepalm

Mada generalno je i kod njih haos što se tiče serija. I oni su sami svoje serije uništili raznim rijalitijima, takmičenjima i sličnim rogramima. Samo tumbaju serije kako se ne bi emitovale istovremeno sa tim prgramima. Sve redom im fracasira. I one koje krenu dobro, završe očajno kao ona "Cuerpo de elite". Juče baš čitam da su je otkazali.

"Alli abajo" je dobila novu 5 sezonu i ako ima očajnu gledanost tokom 4 sezone.

"La verdad" je krenula ok al iz epizode u epizodu pada. Isto kao i "La catedral del mar". Mada njima verovatno malo šteti i leto. Ne kapiram zbog čega su ih toliko čuvali i na kraju odlučili da ih emituju leti.

Kad sam već kod njih dve, da ih prokomentarišem malo.

LCDM je odlična ali odlična. naklon Prve 4 epizode su bile sjajne. Al sam onda mislio da su sa početkom 5 epizode sve sjebali i odveli priču u nekom bezveze pravcu. Al su se veoma brzo iskupili sa njegovom osvetom i izbacivanjem ovih iz kuće. naklon
Ova mala što je glumila malu Mar je preslatka. Baš je bila simpa.
Mene zanima da li će Aledis opet pojaviti, kapiram da hoće i ona i majka. Inače vidim ja da mi je ova što glumi majku poznata, kad ono to Natalia Poza, Almudena iz Traicion. Sve u svemu jako dobra serija. Meni se baš svidja.

Što se LV tiče. Ne znam šta bih rekao. Od starta je onako, sa raznim nebulozama ali je bar sa prve 2-3 epizode držala pažnju. Al onda narednih nekoliko epizoda samo jedno te isto. Nikako da se pomaknu. Taman sam planirao da odustanem, kad ono dobro završiše 6 epizodu a i najava za sledeću je dobra. Od starta je bilo jasno da ona nije Paula ali sad su to i potvrdili kada joj je otac rekao da zna da je ona varalica od prvog trenutka. Na kraju će se ispostaviti da je Lalo bio u pravu i da je Fernando zaista ubio Paulu za koju sam ja ubedjen da je Lalova. Sve mi nešto vuče da će da emituju još 1-2 epizode pa će da je pošalju na pauzu, ne verujem da će tokom leta emitovati svih 16 epizoda.

Gledam i "Fugitivu". Na trećoj sam epizodi. Šta znam i za nju. Ok je, može da se gleda. kad završim nju planiram da dam šansu "La otra mirada" a u planu mi je i "Vis a vis".

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 30.06.18 15:55

Odgledao Hotel Eleon i mogu reci da je bila na nivou kao i Kuhinja
Zadnja epizoda je bila malo nabrzaka, ali bas dobro napravljena, kraj kao sta treba
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Poruka : 530

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 55 of 61 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 61  Next

Back to top