EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 58 of 59 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Stefan on 10.08.18 17:07

Aktivirao sam opet onaj „probni period” od mesec dana na Netflixu samo zbog te serije, nije mi se dalo da čekam torrent. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3107
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.08.18 17:11

A mrzi me to. Pojavice se linkovi ovih dana. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11659

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 10.08.18 22:36

imate sve epizode u HD na svim mogucim torrent sajtovima smile2 uostalom za sve Netflixove serije kroz par sati od premijere su dostupni torenti mrgreen
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4037

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.08.18 3:28

Odgledao prve dve epizode LCDLF. Cudni su ali sjajni. naklon rofl

Svi su opaljeni na neki svoj nacin.

Veronica Castro mi je za sada nista posebno, sta vise na granici je da kazem da je losa.

Paulina mi je za sada najbolji lik od dece. Mislim nekako je imala najvise prostora. U pocetku mi je ova Cecilia Suarez bila jako cudna, cudna do te mere da sam se pitao da li je to zaista ta zena koju je pola televisinih producenata molilo da prihvati glavne uloge u njenim serijama. Iznosi lik nekako jako cudno ali je to pocelo da mi se dopada.

Jasno je de ce se Elena spandjati sa Claudiom.

Ovaj najmladji brat je bi. Sa jedne strane u vezi sa Luciom (nikada ne bih prepoznao da je to ona iz La viuda joven, bas se promenila), a sa druge strane sa Diegom. I naravno kako bih nam odmah stavili do znanja da je ovo Netflixova serija moralo je vec u prvim minutima da sevne golo dupe.

Imaju neke sjajne replike. To mi se bas svidja.

Mislim sve vodi ka tome da Virhinijina deca nisu Ernestova deca. To je on doneke i potvrdio kada je rekao nesto u fazonu  „Bio si mi kao sin kojeg nikada nisam imao.”

Nastavljam sutra dalje.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 11.08.18 8:47

Sve epizode serije La casa de las flores dostupne na Mundo Latino.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 155

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.08.18 15:07

Odgledao La otra mirada smile
ja volim ovakve spanske serije smile2 pre svega nacin odevanja, frizure i sve sto ide uz to doba mene odusevljava wub Serija kao serija je bila zanimljiva. Sve vreme se nesto desavalo unutar akademije. Glumacka postava je odlicno odabrana smile imalo je par meni poznatih lica. Odusevio sam se kada sam video da u seriji glumi Cecilia Freire wub ja nju prosto obozavam kao i Macarenu Garcíu. Opste iznenadjenje mi je glavna likusa koju gledam prvi put. Bas sam gledao njenu filmografiju i iznenadio se da je zena glumila samo u jos dve serije pre ove. Sve u svemu lik Terese je odlicno docarala. Meni se sam pocetak dopao, njen beg iz Portugala, dolazak u akademiju, prilagodjavanje sredini smile2 doduse svi su se prilagodjavali Teresi nego ona njima, ipak je ona "diktirala" trendove i nova pravila koja su pre njenog dolaska bila strogo zabranjena. U kompletu cela serija mi je bila zabavna sem sudjenja koje me je smorilo facepalm Od devojaka iz akademije bi izdvojio Margaritu mrgreen ona mi je bila hit, sve njene scene su mi bile prezabavne, pogotovo one u poslednjim epizodama. Nadam se da cu je uskoro gledati u nekoj komediji, osecam da bi razbila smile2 Steta sto Ramon i Teresa nisu imali vise zajednickih ljubavnih scena. Od trentuka kada su se upoznali osetila se hemija, medjutim, tek su se nesto pred kraj smuvali. Od svih prica koje su se obradjivale u seriji, prica Anhele i Paule je najmanje sto sam ocekivao smile2 a pogotovo u ovakvoj seriji. Prvo zato sto je radnja smestena u proslom veku, a drugo zaista nisam ocekivao da cemo na kraju imati lezbejski par u seriji smile2
Kraj serije me je sokirao i negativno iznenadio. Tek na kraju serije saznajemo ko je bio ubica Teresinog oca i narucilac ubista puke a tek razlog cesces ispostavilo se da je jedna od devojaka iz akademije Teresina polusestra, pa je njena majka zbog ljubomore da ce ostati bez cerke prvo ubila oca svog deteta posto je bila u strahu da joj cerka ne sazna ko je njen pravi otac iako je ona godinama bila ubedjena da je njen otac covek za koga je bila udata njena majka, za to vrene je njen ocuh znao da mu Roberta nije cerka. Otuda i ona otudjenost od nje. Da bi sprecila da Roberta ne sazna istinu, njena majka narucuje i Teresino ubistvo i to kod istog ubice koji je ubio njenog oca. Ispostavlja se da je ubica zaljubljen u Teresu i zato ne moze da je ubije vec je pusta wow da bi u tom trenutku dosla policija i hapsi Teresu zato sto je ona bila glavna osumnjicena za smrt njenog oca koji je bio spanski ambasador u Portugalu. Teresa koja se uvek borila za svoje ucenice, koja je uvek bila najglasnija u tom trenutku kada je policija odvodi gleda Robertinu majku i Robertu ne preduzimajuci nista huh i tako se zavrsava serija. Znaci kraj su usrali da nema gore. Mozda su planirali drugu sezonu, medjutim, ja sam svuda nailazio da je ovo jedina sezona serije. Rejting serije im je bio ocajan, pogotovo poslednje epizode tako da se ne nadam uopste da ce je obnoviti za novu sezonu.
Da su kraj snimali smislenije dao bi im jednu devetku, a ovako neka se zadovolje sa jednom sedmicom mrgreen
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by m. on 14.08.18 12:33

Ne znam, ne bi me čudilo da bude nakon Velveta u nekoj od narednih godina. Informisala sam se malo i videla neke snimke te serije.

m.
Member
Member

Poruka : 229

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.09.18 21:27

Premijera je zakazana za 5. oktobar.

Ja sam Danu uvek video kao malu bahatu bogatasicu wub meni se ovo bas gleda!
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 10.09.18 16:14

Evo ga i prvi trejler. Klasicna spanska serija smile2
-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.09.18 1:36

Ove nedelje imamo dve premijere 17. septembra "El continental" na TVE i 18. septembra "Presunto Culpable" na Anteni.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 58 of 59 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59  Next

Back to top