EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 64 of 65 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by Shone89 on 04.12.18 13:28

Sinocna epizoda Vivir sin permiso bila ciruks pravi dal su ubili Carlosa i Alejandro?
Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 680
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.12.18 1:57

Alejandra jesu ali Carlosa nisu sigurno. Al mogu da zamislim kakav sad haos sledi oko njega. I onako je bio nenormalan i pogubljen. 

Mario je sjajan negativac. Kako je obrnuo pricu sa sudijom u svoju korist. Al mi je bezveze sto na kraju nije potpisao predbracni ugovor. Svi su svesni kakav je pa i sama Nina. 

Saznali smo i kako se Berta krese sa Danielom. Ona mi je maceha. I Nina je imala nesto sa njim sl to se vec dalo naslutiti. Inace koliko je ocajan ovaj glumac sto ga glumi. Ja sam sve vise ubedjen da je ona u Meksiku udata za Marijevog oca. 

Cela epizoda je nekako dobro napisane. Iscekujes eksploziju tokom citave epizode i onda se desi sve ono u pola minuta na kraju. 

Stvarno su sada super. Ocekujem bas neki veliki haos na kraju sezone. I sto je najvaznije ovo jeste serija gde ima materujala za novu sezonu. Tek su se nekako zalaufali i bilo bi bezveze da ima jos dve epizode.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by Sava on 06.12.18 0:36

Šteta što su ubili Alejandra. Malo sam guglao. Taj glumac je popularnost stekao u seriji "Cuentame como paso", koja se neprekidno emituje od 2001. godine. Skoro je završio sa snimanjem. Igrao je 17 godina u toj seriji. naklon Tu glume i Lara i ona nestala ćerka iz La verdad. A majku mu igra glumica Ana Duato, majka Guzmana iz Elite. Odrastao je uz tu seriju.

Dobra epizoda. I slažem se. Onaj posinak je jeziv. Ali nekako ide uz onako ljigav lik. Moguća je tvoja teorija. Ionako skoro ništa ne znamo o Mariju. Poljubac sa Larom je totalno bespotreban. Ona je totalno promašen lik. Beskoristan i nebitan.

Drago mi je što skoro svi provaljuju Mariove namere. Jedva čekam da vidim u kom pravcu će dalje ići.

Moderator

Poruka : 2160

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.18 1:49

Ne znam zašto ali ja sve mislim da će Nemo na kraju sezone nekako da sjebe Maria. U fazonu pravi se lud al priprema neku zamku.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 09.12.18 19:16

Gleda neko? U pitanju je istoimena ekranizacija prve knjige napuljske tetralogije italijanske autorke Elene Ferrante.

Radnja je smeštena u siromašno predgrađe Napulja pedesetih godina prošlog veka i pratimo prijateljstvo i odrastanje dve devojčice, kasnije tinejdžerke, Lene i Lile. Paralelno sa tim saznajemo više o političkim, ekonomskim i društvenim prilikama Italije, uz mnoštvo drugih, mahom groznih likova.

Nisam čitao knjige, ali je serija dosta mračna. Odgledah prvih 6 epizoda. Sivilo, siromaštvo, depresija, nasilje, bezvoljnost, zatucanost... Ima baš jedna  blink scena sa prozorom. Deo sa devojčicama je odličan. Fenomenalne su obe. Sada, kada su postale tinejžerke, nekako mi nije to to, mogli su bolje glumice da nađu. Ali priča je baš interesantna, definitno ću gledati da pročitam i knjige.

Elena Ferrante je psudonim i do danas se ne zna njen identitet, tj. ne zna se ni da li je žensko uopšte. Neki novinar je skoro istražio priliv novca izdavačke kuće i navodno razotkrio da se radi o bračnom paru koji živi u Rimu. Ostati anoniman i dalje, posle 26 godina karijere, je stvarno uspeh.

Moderator

Poruka : 2160

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.12.18 13:56

TV3 i Movistar+ su postigli dogovor u vezi snimanja spin off-a serije Merli. Ovo ce biti prva serija koju ce Movistar+ snimati na katalanskom. Premijera ce se desiti na Movistar+ platformi krajem 2019. godine, a televizijska tek 2020. na TV3. Koliko sam razumeo prica ce se bazirati na omiljenom Merlijevom uceniku Polu o tome kako je izgledao njegov zivot nakon profesorove smrti i o tome kakvi su bili njegovi studentski dani.

Ono nije da se nisam obradovao ovome, ali opet ne vidim svrhu kad su oni na kraju serije prikazali kako je koji lik zavrsio posle par godina od Merlijeve smrti. Cak su i preskocili njihov period studiranja, vec su odmah prikazali ko se kojim poslom bavi i ko je sa kim uplovio u bracne vode mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4131

Back to top Go down

Post by Katarina on 14.12.18 21:56

Počela sam da gledam ovo kada je krenulo na TNT,ostala je još jedna epizoda do kraja.Selena je bila divna devojka,odlična pevačica,ali se vidi da je otac eksploatisao.Ova Saldivarova je iskoristila to i Seleninu naivnost da uradi to što je uradila.Suđenje je otkrilo mnogo stvari ,a Maria Celeste Arraras je otkrila čuvenu Seleninu tajnu,koja je uzgred rečena između redova iz poštovanja prema Seleni.

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 157

Back to top Go down

Post by Stefan Yesterday at 1:24

A koja je tajna?

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3168
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 Yesterday at 11:09

Sinoć sam završio sa gledanjem "Presunto culpable".

Mogu reći da mi se serija svidela. Jeste bila malo sporija, da je imala par epizoda manje bila bi još bolja.
Produkcijski su bili sjajni. Kakav kvalitet slike, režija, lokacije... naklon Al ma koliko čudno zvučalo upravo mi je na momente to smetalo. Previše su vremena posvetili prikazivanju lokacija, onda nekim čudnim radovima kamere, koji jesu izgledali super ali opet ne može svaka scena da ima uvod od jednog minuta. Nekako mi je sve dovelo do toga da mi epizoda traje večno.

Što se tiče ubice. Nisam iznenadjen. Od početka sam na nju/njega najviše sumnjao. Mislim da su mogli da izaberu boljeg ubicu. Ipak je ovo preveliki kliše vidjen milion puta. Mnogo bi bolje bilo da je na kraju zaista ispala psiholog.

Ali poslednja scena mi je odlična.  naklon  naklon  naklon

Čitam da već imaju napisanu celu drugu sezonu ali još uvek nisu dobili zeleno svetlo. Ne znam dal će ga dobiti, nisu se baš proslavili.

Uglavnom nije loša serija. Uprkos tome što je bila malo sporija meni se svidela.

Jel gledao još neko ili planra da gleda?

Onda da prokomentarišem i 12. epizodu "Vivir sin permiso".

Šta uradi Mario sa Carlosem.  besan Stvarno počinje da bude ogavan. Meni samo nije jasno za šta se on to bori kada su ovi na korak od propasti?

I nakon scene iz avancea sada sam 100% ubedjen da je njegov otac živ i da je on oženjen Bertom. Ne bi me iznenadilo ni da Mario to zna.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Katarina Yesterday at 12:55

@Stefan wrote:A koja je tajna?
Selena je razgovarala sa čelnicima njene diskografske kuće da joj pomognu da oca razreši svih dužnosti vezanih za njenu karijeru.

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 157

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 64 of 65 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65  Next

Back to top

- Similar topics