EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 67 of 71 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by -MILOS- on 03.01.19 23:19

Matadero premijerno na Anteni od 9. januara

La historia está ambientada en una época actual y en una localidad castellana en la que Francisco y Alfonso, dos trabajadores de un matadero, se dedican a importar ganado porcino de baja calidad desde Portugal. Alfonso, poco de acuerdo con la finalidad de la importación, se mantiene al margen dado que su cuñado, el empresario Francisco, conoce algún secreto que podría acabar con su matrimonio.

'Matadero' es una serie desarrollada y definida en España a nivel de ambientación, con tintes de comedia negra y en la que un acontecimiento inesperado pondrá patas arriba la vida de sus protagonistas. A nivel artístico la ficción realiza varios homenajes a directores de la talla de Pedro Almodóvar o Álex de la Iglesia, a actores como Fernando Esteso o Julio Iglesias y a nivel de guion al director Luis García Berlanga.

Serija ce imati samo deset epizoda sa zakljucnim krajem smile2 znaci gledam rofl ionako odavno nesto Spansko nisam gledao, a toliko ih imam na lageru mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4271

Back to top Go down

Post by Stef on 03.01.19 23:26

Bogami ovo ne deluje loše, otkačena crnohumorna ludnica. smile2

Stef
Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10481

Back to top Go down

Post by jasanty on 10.01.19 21:22

Stigla sam premijerno emitovanje Vis a vis. Odlicni su i dalje, za sada mi se cini da je cetvrta sezona jos bolja od trece. Iako Maca i Fabio nedostaju, tu je kraljica Zulema da ih zameni. Kakav je ona lik, recima ne moze da se opise, ono mora da se vidi. naklon naklon rofl Bas bih volela da je spoje sa Hierrom, nekako su jedno za drugo.

Maca se po svemu sudeci vraca tek u sedmoj epizodi. Vratio se i Palacios. Inspektor Castillo ima vise zivota nego macka, koliko je samo metaka preziveo... rofl Kako one psovke idu uz njegov lik, kao i ranije uz Fabiov. lol2 Sandovalu sad ne treba Fabio da ga smiri, tu je Zulema u saradnji sa Altagraciom. winky Covek nije psihijatar, on je psiho.

Kako se samo glumica koja je u ulozi Sole prepolovila u odnosu na prve dve sezone. Inace, Sole ima Alchajmer. cry

Od mene preporuka svima za ovu seriju, ovo i te kako vredi gledati. naklon naklon naklon
jasanty
jasanty
Member
Member

Poruka : 231

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.01.19 16:28

Odgledao prvu epizodu ove nove "Hospital Valle Norte". Šta znam, baš ništa posebno za sada. Nekako mi je sve previše usporeno za jednu bolničku seriju. Fazon guraju pacijente i tokom te scene ćaskaju o nekim nebitnim stvarima.

Gledam ovu glavnu, od prve sekunde mi poznata i ne mogu da se setim gde sam je gledao. Ja na vikipediju kad ono Africa iz Seranovih.

Daću im fore još 1-2 epizode. Ipak je ova prva bila uvod, da vidim kakvi će im biti naredni slučajevi.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12285

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 15.01.19 17:36

Tu je i Tete iz Seranovih wub obe su bas omatorile. Svakako cu im pruziti sansu, ali ne sad mrgreen neka se lepo zavrsi sezona.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.01.19 17:54

Da i ona je tu. Ja ne znam što ona nije napravila nešto više od svoje karijere nego evo igra ovde neko levo smetalo.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.01.19 22:18

Natalia je imala takvu podlogu nakon Seranovih, ali prosto nije bila zainteresovana koliko ja vidim smile2 steta bila je takav potencijal.

Danas sam zavrsio francusku seriju Plan Coeur. Ima samo osam epizoda i sigurno ce je Netflix obnoviti za novu sezonu zato sto je kraj bez veze. Cela prica se vrti oko tri drugarice koje unajmljuju musku kurvu za jednu od njih. Tacnije Sarlot i Emili da bi oraspolozile svoju drugaricu Elsu koja pati za bivsim deckom koji je pred zenidbu odlucuju da je obraduju muskarcem iz snova i tako unajmljuju zigola u koga se Elsa zaljubljuje. Drugarice lepo uplacuju zigolu, a on zavrsava svoj posao, sve dok se zigolo ne zaljubi u svoju klijentkinju i ne moze da ima seksualne odnose sa drugim mrgreen tu nastaje haos zato sto Elsa saznaje za celu pricu oko unajmljivanja muske kurve i krene da joj se rusi svet zato sto se i ona zaljubila u njega mrgreen da ne otkrivam sve mozda ce neko da pogleda zato sto prva sezona ima malo epizoda.
Ko zeli da ubije vreme i nema pametnija posla moze da pogleda smile

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.01.19 22:42

I kod kod španaca je sve otišlo u tri lepe. "Matadero" nakon dobrog početka i sjajnih kritika je pao sa 21.6% na 15.8% i izgubio skoro milion.

"Los nuestros 2" od koje se toliko očekivalo je startovala sa očajnih 10.2% (1515000)

Njima više ni jedna serija ne može da se održi. U poslednje vreme je to uspela samo "Vivir sin permiso".

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 18.01.19 8:54

Premijera je zakazana za 1. februar.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.01.19 23:34

Danas je zvanično potvrdjeno da će četvrta sezona "Vis a vis" biti i poslednja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 67 of 71 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71  Next

Back to top

- Similar topics