EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema - Page 75 Eog4CZj

Opšta tema

Page 75 of 75 Previous  1 ... 39 ... 73, 74, 75

Go down

Opšta tema - Page 75 Empty Re: Opšta tema

Post by Stef on 08.05.19 10:01

Ja tek sad vidim ovu najavu za Alta mar, ništa specijalno iskreno.

Deluje mi kao miks Velveta i GH, ima šmek Velveta i misteriju ala GH što samo po sebi nije loša zamisao, videćemo kako će to realizovati.

Moderator
Moderator

Poruka : 10744

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.05.19 17:48

Ako je neko nasao epizode "Instinto" neka mi pošalje.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12497

Back to top Go down

Post by Bojan on 10.05.19 19:05

- Charly Flow
Bojan
Bojan
Senior member
Senior member

Poruka : 662
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.19 2:13

I upravo sam odgledao poslednju epizodu "Secretos de estado". Jesu fracasirali ali su meni bili dobri. Ovo je jedna od onih serija koja je iz epizode u epizodu sve bolja. Meni je lično bolje tako nego sjajan start pa smorčina do kraja.

Nakon završetka samo ću reći Ana Chantal. naklon naklon naklon Nosila je celu seriju. Sjajan lik i odlična gluma ove Miryam Gallego. Gledam je prvi put i stvarno je sjajna. naklon Ali da li je realno da žena ima ovoliko mladeža po licu. Do te mere da je na momente ružno gledati je. Šteta stvarno jer je inače neobično lepa žena i ima ono nešto.

Onda bih prokomentarisao Paulu. Prelepa je ova Michelle Calvo. wub I ona je dobra glumica.

Pa onda Marisa. Isto sjajan lik. Natalia Millan mi je oduvek bila sjajna. Bukvalno mi je kao neka mačka.

Generalno su žene ukrale šou muškarcima. Sve su bile dobre.

Alberto, kao glavni lik je bio loš. Previše mutav i glup. I na sve to ovaj Emanuel Esparza očajno glumi. Miryam je brisala pod sa njom u svakoj sceni.

Giljermo je bio dobar lik. Šta uradi Marisa na kraju. wow

Jesus Castro i ova mala su bili simpa. Na kraju mi je njihova priča ispala ok.

Samo ne znam gde se izgubi sin Ane i Alberta. Skroz sam zaboravio šta se sa njim desilo ali poslednjih epizoda ga nije bilo. Poslednje čega se sećam je kada je polomio ruku drugu i kad su ga osudili na dobrotvorni rad.

Ove političke teme su obradjivali previše naivno i sapunjasto.

Sada ću da komentarišem kraj pa ko planira da gleda da zna da slede SPOJLERI.

Znamo od neke 2-3 epizode ko je pokušao da otruje predsednika. Udružile se žena i ljubavnica. Odnos njih dve je u jednu ruku čudan a u drugu zanimljiv. Sa jedne strane neprestano su se bockale i ponižavale jedna drugu a sa druge su saveznice.
Tipa scena iz wc-a u poslednjoj epizodi kada dele karmin, pa joj Ana kaže nešto u fazonu "Admitelo Paula. Has llegado muy lejos, mucho mas que en mejor de tus suenos. Deberias conformarte con ser mi rival." naklon

Živo me je zanimalo kako će se sve to završiti i malo sam besan što su njih dve kao pametne žene i sjajni likovi završile iza rešetaka a debil Alberto na slobodi.

Hapšenje obe je bilo sjajno. Super mi je što Carlos nije poklekao i ipak je uhapsio Paulu i ako ga je uplakana molila da je pusti.

Pa obračun Ane i Alberta kada je pita zbog čega je htela da ga ubije a ona govori zbog toga što je ubio njenog ljubavnika i samim tim joj uskratio da bude srećna. Pa on bednik joj kaže imaj dostojanstvo i priznaj da si htela da me ubiješ, a ona njemu nešto slično kaže. A on je zagrli i kaže šteta što ti protiv mene nemaš dokaze a ja protiv tebe imam.

Al poslednja scena mi je odlična. Alberto je posetio Anu u zatvoru. Prvo njeno "Sin mi tu no eres nadie." naklon naklon naklon Toliko istine u jednoj rečenici. Bukvalno je mutavko bez nje niko. I onda njegovo "Aguanta Ana, aguanta." Pa njen smešak i sjaj u očima. I kraj. naklon Samo je u toj sceni pokazala koliko je dobra glumica. Odakle je samo uspela da izvuče onaj sjaj u očima u sekundi.

Svidja mi se poslednja scena jer su dali naznake da će da je izvuče iz zatvora.

Sve u svemu ja sam zadovoljan serijom. Nije možda sad neki prekvalitet. Radnja je na momente bila previše sapunjasta za temu koju su obradjivali. Na kraju krajeva sama Miryam Gallego je izjavila nešto u fazonu "Nakon snimanja sam shvatila da su mi ponudili jendu stvar a da smo na kraju snimili nešto sasvim drugo." Ali ako zanemarimo sve to, bili su jako zanimljivi za gledanje.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 12.05.19 22:13

Tek sad vidim trailer ove Alta mar. Deluje kao težak treš, ali gledljiv. Preslatka je ova Alejandra Onieva, još od Puente vieja.

Miloše, ti si beše gledao Hospital Valle Norte? Skinuo sam sezonu. Vidim da ima deset epki, odgledao prvu, nije loša. Jesu dobili drugu sezonu? Čudno mi je videti Afri i Tete ponovo u kadru, iste su.

Sergija Mura se sećam od Las chicas del cable, nisam znao da je snimao i telenovele. U biografiji mu stoji Reina de corazones, ESDLC, Papa a toda madre i ona Flor sa muževima. Otkud to? Jel imao bitne uloge?

Moderator
Moderator

Poruka : 2227

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.05.19 22:37

Preslatka je ova Alejandra Onieva,

Ja tek sad skapirao da je to Anne iz Presunto culpable. O da, prelepa je.  wub

Miloše, ti si beše gledao Hospital Valle Norte? Skinuo sam sezonu. Vidim da ima deset epki, odgledao prvu, nije loša. Jesu dobili drugu sezonu? Čudno mi je videti Afri i Tete ponovo u kadru, iste su.

Jesam. Meni su bili ok. Nisu sad ništa da kažeš vauuu ali su meni sve vreme držali pažnju. Imali su jednu baš bezveze epizodu, tipa 7-8 sa nekim duhovima, to im nije trebalo, al sve ostale su ok.

Ne znam dal će biti druge sezone. Za sada koliko znam nisu je dobili. Nisu ni imali neku gedanost, mada nije imala ni La otra mirada pa su dobili. Uglavnom i da je ne bude nije strašno jer su lepo završili sezonu. Ostavljeno je prostora za nastavak ali i ako ga ne bude lepo su zaokružili priče.

Sergija Mura se sećam od Las chicas del cable, nisam znao da je snimao i telenovele. U biografiji mu stoji Reina de corazones, ESDLC, Papa a toda madre i ona Flor sa muževima. Otkud to? Jel imao bitne uloge?

RDC nisam redovno gledao ali njegov lik je valjda bio par sa Laurom Flores. U ESDLC ne znam šta je radio. A u PATM je bio jedan od 4 oca. Može se reći da je posle Rullia on bio glavni. U trenutno u Flor igra jednu od dve glavne muške uloge.

Ja trenutno razmišljam šta špasnko da gledam umesto "Secretos de estado". Ove nove sam skoro sve odgledao.  

Razmišljao sam da dam šansu onoj "Estoy vivo". Hvale je na sva zvona.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.05.19 17:28

Izasao je prvi promo za Lontano Da Te. Koliko je Megan bila srecna dok je snimala ovu seriju. Non stop je kacila storije tako da jedva cekam da krenu sa emitovanjem. Nadam se da ce uskoro krenuti i na Telecinco.

https://www.instagram.com/p/Bxcb07EAAp2/?igshid=o6fxls3hv2j8

Ukoliko neko zna kako se postavlja video sa Instagrama neka mi javi pa cu izmeniti post.

Le tre rose di Eva -prva sezona- 03/12
-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4358

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.05.19 12:04

Opšta tema - Page 75 Hbo_es10

Miguel Ángel Silvestre, Macarena Gómez, Eduard Fernández, Megan Montaner, Pepón Nieto y Manolo Solo.

#30Monedas, la serie de Alex de la Iglesia para HBO Europe, está en camino a #HBOEspaña . . . . 
Una serie de fenómenos paranormales azotan un pueblo de España dando pie a un misterio que Elena (Megan Montaner) y Paco (Miguel Ángel Silvestre) intentarán resolver. Pronto descubrirán que todo lo que ocurre está relacionado con el padre Vergara (Eduard Fernández) y una antigua moneda que mantiene oculta y perteneció a Judas… Esto es solo en principio de una conspiración que llegará hasta el mismo corazón del Vaticano y que amenaza el orden mundial establecido.

Megan ne staje naklon

Le tre rose di Eva -prva sezona- 03/12
-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4358

Back to top Go down

Post by Sava Today at 0:12

Maria Pedraza i  Jaime Lorente u društvu Neymara: https://www.instagram.com/p/BxngO2FIW7t/

Čak je i njegova majka objavila sliku sa njih dvoje. Vole ih Brazilci. mrgreen

Moderator
Moderator

Poruka : 2227

Back to top Go down

Post by tae Today at 0:47

@-MILOS- wrote:
Ukoliko neko zna kako se postavlja video sa Instagrama neka mi javi pa cu izmeniti post.

tae
tae
Member
Member

Poruka : 411

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 75 of 75 Previous  1 ... 39 ... 73, 74, 75

Back to top