EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 24 of 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Go down

Re: Señora Acero

Post by -Bojan- on 18.10.18 18:24

Hose Luis Rezendez progovorio o mračnim tajnama Telemunda smile2

Al ovako obučen, sa bradom i frizurom kao Teka rofl

-Bojan-
Member
Member

Poruka : 419
Godina : 24

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Stefan on 18.10.18 20:11

Prekinuo sam negde na pola trećeg minuta. zzzzz Mogao je bar da nauči to što je napisao ili su mu napisali, a ne da čita.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3203
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.10.18 1:15

Odgledao prvih 5 epizoda.

Šta znam. Vidi se da su se malo više potrudili nego u prošloj sezoni. I to mislim u smislu da su sada ponovo kao napravili neku priču, ubacili nove likove. Desilo se nešto kao i ranije. Njima je prva sezona bila odlična, sa drugom nisu pružili ništa novo pa je bila bezveze. Pa su onda sa trećom i izlaskom Soto napravili skroz novu priču i bili odlični, pa je četvrta sezona bila smor jer bukvalno su samo nastavili gde se prethodna završila. I evo sad kod pete sezone opet imaju skok od 6 godina i kao su se malo obnovili.

Sad opet kao imaju neku priču. Mada i dalje mislim da je trebalo da završe sa trećom sezonom. Ovo sada je skroz neka druga serija. Gledam sad 5 epizodi i skapiram da je lik Josefine jedini lik koji se zadržao od početka pa do sada. Oni nemaju više ni jedan lik sa početka serije.

Što se tiče Tecinog povratka. Telemundo neka više skapira da ne može da pravi publiku budalama. Ok, njegov povratak kao ideja nije loš. Ali ne može da se druga sezona završi tako što Salvador izrešeta Tecu i krv leti na sve strane, što je jasno prikazano u sceni. A onda sada nam prikažu ponovo snimljenu scenu, sa novim glumcem, u kome krvi nema nigde i on nakon svega ustaje i pokazuje da ima pancir. Ne znam što na vreme nisu razmišljali da će jednog dana možda morati da ga vrate u priču. Ovako je besmisleno. Inače ovaj novi glumac je baš loš. Ne gotivim previše Resendeza ali on je baš dobro izneo taj lik i nekako ga učinio svojim.

Onda zamenili su i Rosario. I to mi je bezveze. Oka Giner je napustila ovo i prešla u Piloto gde je zamenila Macarenu Achagu. A sad ovde nju menja druga glumica, neka bezveznjakuša.

Nekako mi je bezveze što su Espino i Luis Ernesto Franco nekako brzinski napustili seriju. Nisam siguran da je na kraju prošle sezone planirano da oboje napuste seriju. Ok, njihove smrti nisu nelogične, sve je lepo upakovano. Al opet oboje su bili bitni likovi, mislim da su zaslužili bolje krajeve. Nekako su sve glavne i važne likove pratili u velikom stilu. Počevši od Soto, Resendeza, Litzy, Goyria, pa India...

I Chava je nekako sada postao previše nebitan. Kao da Stopello ne zna šta će sa njim.

Nisam baš pratio vesti vezane za ovu sezonu pa nisam ni bio upućen ko će sve biti nova pojačanja. Tu je Mauricio Islas, čitam da se kasnije pojavljuje i Patricia Manterola, kao i Maria Rojo. Tu je i Arantza Ruiz. Da i Emiliano Zurita. Pojavljuje se lik i ja u fazonu gledaj ovog isti Sebatian Zurita, kad ono stvarno njegov brat.

Videćemo kako će da teče dalje priča. Koliko sam čitao sve će da se vrti od toga da Teca hoće da ubije Vicentinog sina jer je ona ubila njegovog sina Romera, kao i da hoće da otme sina od Tuti jer je to njegov unuk. Pa će njih dve da se udruže protiv njega.

Više ovo gledam iz neke navike nego što su zaista dobri. Odgledao saam toliko epizoda i nekako mi žao da ne vidim šta će biti na kraju. Samo se nadam da neće biti više sezona. Nisu valjda ludi. Prošla je imala lošu gledansot, ova još goru za sada.

Što se ovog cirkusa oko Resendeza tiče. Smara. Bili su mu dobri dok je radio za njih. Oni su mu i dali najbitnije (glavne) uloge. U Televisi je godinama igrao sporedne. Sad je verovatno gospodin precenio sebe i traižo velike pare kako bi se vratio u seriju i ovi su ga odjebli. On je završio sa svojim učešćem u seriji pre koliko, dve ili tri godine. Vidim svi su se polomili oko njega da ga angažuju. I sad se kao nasladjuje na društvenim mrežama zbog loše gledanosti i tripuje da publika bojkotuje novog Tecu. A serija ima lošu gledanost još od prošle sezone pre celog ovog haosa. A na kraju krajeva treća sezone bez njega je daleko najuspešnija i najgledanija sezona. Lik se istripovao mnogo. Nastavili su bez Bance Soto koja je bila Senora Acero, a ne mogu da nastave bez njega.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12148

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.11.18 22:16

Danas je zvanično potvrdjeno da će ovo biti poslednja sezona. Nije ni čudo s obzirom koliko lošu gledanost imaju. Da su bili pametni završili bi je sa prošlom sezonom koja se takodje nije proslavila.

Što se same serije tiče. Mrzi me da komentarišem jer niko ne gleda ali meni su bolji nego u prošloj sezoni. Ali opet daleko slabiji od prve i treće.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.11.18 21:27

Gledam ovo redovno. Ne komentarišem jer niko više ne gleda. Ali mnogo su bolji nego prošle sezone. Iskreno ne znam zbog čega ovoliko fracasiraju. Mada, stoji da im fali malo neke konretnije priče. Ipak se sve svodi na neku juranjavu, pucnjavu... I mislim da su se žestoko zajebali što su ubili baš sve likove sa početka.

Svidja mi se što na kraju epizode koja se emituje petkom ubace neki specijal detras de camaras od 5-10 minuta. Baš mi je zanimljivo da vidim kako su sve te scene snimane. Koliko je samo truda i novca uloženo u snimanje ovoga. I ovako da fracasiraju. Pa ja mislim da je ovo jedan on najvećih gubitaka ikada za Telemundo.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 19.11.18 21:35

A Rezendez se i dalje dubi po društvenim mrežama, kači storije na Instagram, bukvalno je lud.
Postao je Teka, realno.
Zar se tolio uživio u lik?
Bolestan je.

-Bojan-
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.11.18 21:41

Ma budala. Dobio dozu ubicatexa što bi oni rekli i dalje ne može da se oporavi. Eno Televisa jedva dočekala da napusti Telemudno kako bi ga dovukla u svoje redove. rofl

Al stoji da je noci teca preočajan. Kako glumac tako i sama dešavanja oko Tece. Moglo je to mnogo bolje.

Poznato je da mi Tuti od početka nije medju omiljenima ali scena kada je uhvatila sina kako se jebe sa kurvom. naklon rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.11.18 21:11

U 24. epizodi ubiše i Salvadora. shock shock shock Klasičnan Stopellov stil, čim ne zna šta će sa nekim likom on ga ubije. Vala bolje da su ga ubili na kraju prošle sezone jer u ovoj nije uradio ništa pametno. Al eto sačuvali su ga verovatno da bi imao obračun sa Tecom. smile2

Caro Miranda je bila sjajna u ovim scenama. Kako samo plače. naklon Nadam se da će nakon ovoga ponovo upasti u neki dobar projekat.

Ne znam koliko epizoda planiraju. Ana Lucia je nedavno okačila sliku tada su snimali 53 epizodu. Znači biće više od toga. Ja stvarno ne znam šta oni planiraju.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 20.11.18 22:00

Ko je od početka ostao?
Još samo Hosefina ili ih ima još?
btw, u kojoj je godini serija?
Jel prešla 2030u haha?

-Bojan-
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.11.18 23:59

Samo Hosefina. Odavno je ona jedini lik sa pocetka. I ima sada rak, tako da je moguce da ce i nju da smaknu. Mada mislim da nece.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 24 of 25 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next

Back to top

- Similar topics