EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Señora Acero

Page 25 of 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Go down

Re: Señora Acero

Post by Miloš92 on 30.01.19 18:29

I odgledao poslednju epizodu. Ne znam, nekako mi žao. Ipak sam ih gledao godinama unazad, skoro 400 epizoda.

I ako je ovo poslednja epizoda čitace serije, mogu reći da mi je ovo možda čak i najslabije finale. Eto konačno obračun Vicente i Tece i to je to.

Dobra je bila scena kada mu je rekla nešto u fazonu "Ovaj rat si počeo sa senjorom de Acero a završioćeg ga sa senjorom Acero." Ali fora je što ona nije gospodja Acero ma koliko to potencirali od njenog pojavljivanja, gospodjcia možda gospodja ne. smile2

Ili na kraju kad je opalila nekoliko metaka u njega a onda rekla "Neću se prevariti kao moj brat." i Bum metak u čelo. Za svaki slučaj. naklon

Iskreno ne znam ni što su vraćali Tecu kada tokom čitave ove sezone nije uradio ništa vredno pomena.

I sam kraj mi je nekako previše običan i lep za ovakvu priču. Svi srećni, Vicenta ostala sa Albertom, čekaju bebu. Mislim da je ovakva serija zaslužila neko obrt u poslednjim sekundama.

I da, Josefina je zvanično jedina poreživela od prve do poslednje epizode. naklon

Sad neki opšti utisak o seriji. Imali su uspona i padova ali su generalno bili dobri.

Prva sezona sjajna. I dalje se dvoumim dalje bolja prva ili treća. Odličan početak priče, sjajni likovi, mnogo iznenadjenja, preokreta. Odlična.

Druga... Bezveze. Cela se svela na pucnjavu izmedju Sarinog i Tecinog kartela. Al eto nisu bili dosadni.

Treća, kao što sam već rekao sjajna. U rangu sa prvom. Uveli su novu glavnu junakinju, nove likove i sve to je na kraju ispalo sjajno.

Četvrta sezona... Meni lično najslabija. Ja mislim da s eu njoj nije desilo ništa vredno pomena.

Pet sezona... Meni bolja od četvrte. Opet su malo poradili na priču, uveli nove likove. I mislim da nisu zaslužili ovoliko da fracasiraju. Al kapiram što je došlo do toga. Prosto ne možeš razvlačiti seriju u nedogled a usput ubiti sve likove zbog kojih je publika i zavolela tu seriju.

Ali eto ako moram da ih grupišem neka bude 1-3-2-5-4

Kroz ovu priču je prošlo toliko glumaca. Bilo je toliko sjajnih likova.

I mrzi me sad nešto opširnije da komentarišem jer eto na kraju sam ih samo ja odgledao od početka do kraja.

Neka moja konačna ocena bude 4/5... Mada, možda su i zaslužili trojku ali eto neka 4 zbog prve i treće sezone. Oni stvarno kad su bili dobri bili su nerealno dobri, kad su bili lošo nerealno loši. Nije bilo neke sredine.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12148

Back to top Go down

Page 25 of 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Back to top

- Similar topics